Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Twój 1% może pomoc zwierzętom!

W ubiegłym roku udało nam się znaleźć nowe domy dla 384 psów i 257 kotów.

Pomóż nam pomagać. Przekaż swój 1% na ratunek zwierzętom. Twój 1% podatku pomoże ratować zwierzęta, które trafiają do naszego schroniska w wyniku interwencji, zagubione, po wypadkach.
KRS 0000069730
Cel szczegółowy: Schronisko w Elblągu
Dziękujemy za wsparcie!

 

 

Dzień Kota w schronisku

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota OTOZ Animals ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników kotów, a także osoby chcące poznać te wspaniałe stworzenia, w dniu 19 lutego, w godz. 12-15, do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu, mieszczącego się przy ulicy Królewieckiej 233.

W tym czasie przybyłe osoby będą mogły zwiedzić schroniskowe kociarnie w towarzystwie opiekunek kotów oraz wolontariuszy, zaczerpnąć informacji na temat adopcji i porozmawiać z behawiorystą.

Oczywiście w dniu kociego święta wypada przynieść kotom jakiś upominek. Nasze mruczki, których jest w schronisku blisko 100, proszą przede wszystkim o mokrą karmę oraz mięso.

Będzie również możliwość finansowego wsparcia schroniska poprzez wrzucenie datków do skarbonki oraz zakup kociego gadżetu (maseczka, poduszka, zmywalny tatuaż, zdjęcie z kotem w wersji cyfrowej).

Serdecznie zapraszamy!

 

Światowy Dzień Zwierząt

4 października - Światowy Dzień Zwierząt.

Celebrujmy ten wyjątkowy Dzień, okraśmy go w uśmiech i dobre uczynki. Bądźmy głosem i wsparciem dla stworzeń, które same o pomoc nie poproszą. Bądźmy dla nich.

Przy tej ważnej okazji, chcemy z tego miejsca podziękować ludziom dobrej woli, działaczom ochrony zwierząt, wolontariuszom, pracownikom naszych i innych placówek, dobrym lekarzom weterynarii i wielu, wielu innym sympatykom zwierząt. Całe szczęście, że jest nas aż tylu.

 

Międzynarodowy Dzień Psa.

1 Lipca - Międzynarodowy Dzień Psa.

Nie bez powodu o tych czworonogach mówi się, że są najwierniejszymi przyjaciółmi człowieka. Psy trwają przy swoim właścicielu na dobre i na złe. Międzynarodowy Dzień Psa obchodzimy od 2007 roku.
Ten szczególny dzień ma również zachęcić do pomocy bezdomnym i potrzebującym czworonogom.
Wszystkim czworonożnym przyjaciołom życzymy wspaniałych chwil i wiele radości u boku człowieka. Zaś naszym podopiecznym wspaniałych nowych domów oraz dużo miłości i szczęścia na zawsze.

Na zdjęciu jeden z naszych podopiecznych- Wigor, który w schronisku jest od marca tego roku. Z niecierpliwością czeka na nowy dom, w którym spędzi resztę swojego życia.
 

Zamień swój 1% na pomoc bezdomnym zwierzętom

Przekaż swój 1% podatku na zwierzęta. Na zwierzęta potrzebujące pomocy.

Pobierz licencjonowany, bezpłatny program do obliczania PIT:

Przypominamy - w rubryce "cel szczegółowy" wpisz: schronisko w Elblągu

Wypełnij PIT

Zebrane środki finansowe podobnie jak w poprzednich latach przeznaczymy na dalsze dofinansowanie schroniska:
-zakup karmy, leków, szczepionek,
-wyposażenie gabinetu weterynaryjnego w sprzęt ratujący życie zwierząt
-wykonanie specjalistycznych zabiegów weterynaryjnych ratujących życie zwierzętom po wypadkach komunikacyjnych oraz z innych przyczyn potrzebujących pomocy,
-zakup ocieplanych bud, zapewniających psiakom schronienie podczas zimy,
-budowę nowych kojców,
-remont już istniejących wybiegów, boksów, izolatek.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
55 234-16-46
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Światowy Dzień Kota

Dziś Dzień Kota!

Bardzo nam przykro, że w tym roku nie możemy zaprosić Was z tej okazji na Rewię Kotów. Z tych samych - koronawirusowych - powodów, nie możemy Was też zaprosić do schroniska.
Prosimy Was jednak, byście nie zapominali o schroniskowych kotach. Mamy ich obecnie w schronisku 60.
Przede wszystkim, rzecz jasna, gorąco zachęcamy Was do adopcji kota! Obecność futrzaka w domu i jego rozkoszne mruczenie sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi i mniej się stresujemy. Dostarcza też wspaniałej rozrywki - kocie harce można oglądać godzinami!
Ale, jeśli z jakichś powodów nie możesz adoptować kota, pamiętaj, że możesz zostać jego wirtualnym opiekunem lub pomóc w inny sposób – na przykład przynosząc w prezencie karmę, drapak, legowisko lub kocie zabawki.
 

Ankieta adopcyjna

 

Zmieniony (Wtorek, 30 Marzec 2021 21:03)

 

Światowy Dzień Psa

Z okazji Światowego Dnia Psa naszym podopiecznym życzymy, by znaleźli kochających i odpowiedzialnych opiekunów, zaś Waszym podopiecznym życzymy, by zawsze czuli się szczęśliwi i kochani <3

 
PayPal:
1% dla zwierząt