Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Nowo przybyłe

Stomil

Nowo przybyłe

Stomil trafił do schroniska 19.06.2019 z miejscowości Tropy Elbląskie. Powiedziano nam, że pies pojawił się tam znikąd.

Stomil to mały psiak w średnim wieku. Jest zadbanym, bardzo ufnym i przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 16/EL/2019

 

 

 

Rudy

Nowo przybyłe

Rudy trafił do schroniska 17.06.2019 razem z Zuzią po śmierci swojego opiekuna.

Rudy to nieduży psiak o długim tułowiu, który ma około 12 lat. Gdy znalazł się w schronisku, był wychudzony i osłabiony, liczymy jednak na to, że dzięki właściwej opiece jego stan się poprawi.

nr karty: 196/2019

 

Zuzia

Nowo przybyłe

Zuzia trafiła do schroniska 17.06.2019 razem z Rudym po śmierci swojego opiekuna.

Zuzia to suczka średniej wielkości, która ma około 10 lat. Jak dotąd w schronisku zachowuje się spokojnie, w stosunku do nowo poznanych osób jest trochę nieśmiała, ale łagodna i przyjazna.

nr karty: 195/2019

 

Alfie

Nowo przybyłe

Alfie trafił do schroniska 16.06.2019 z miejscowości Kamiennik Wielki.

Alfie to mały psiak, który ma około 1 roku. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest trochę nieufny, ale gdy tylko okaże się mu trochę czułości, zaraz lgnie do głaszczącej go ręki. Czy ktoś szuka tego ślicznego kudłacza?

nr karty: 6/MIL/2019

 

Bodzio

Nowo przybyłe

Bodzio po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2018 jako mniej więcej 1-roczny psiak. Długo czekał na adopcję - dopiero w kwietniu 2019 roku został adoptowany. Niestety 12.06.2019 znalazł się z powrotem w schronisku - powodem oddania go był fakt, że Bodzio niszczył w mieszkaniu - obgryzał meble, zdzierał tapety, itp. Opiekunowie zapewniali nas, że psiak miał towarzystwo, chodził na długie spacery, a jednak, mimo wszystko, niszczył.

Bodzio jest drobnym psem średniej wielkości - wesołym , przyjaznym i pełnym energii. W stosunku do ludzi jest łagodny i serdeczny. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Boi się kotów.

nr karty: 193/2019

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy