Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Nowo przybyłe

Kazia

Nowo przybyłe

Kazia trafiła do schroniska 17.04.2019 z miejscowości Kazimierzowo.

Kazia to kilkuletnia suka w typie rasy bernardyn. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 8/EL/2019

 

Dora

Nowo przybyłe
Dora pilnie szuka nowego domu!

"DORA to pies małej wielkości, który po prostu KOCHA ludzi całym swoim sercem ♥ świetnie dogaduje się z innymi psami. Zdrowia może jej pozazdrościć niejeden rasowiec, grzecznie się zachowuje u weterynarza. Nie ominie okazji, by dać się pogłaskać, posiedzieć na kolanach przed telewizorem, ale i nadaje się do towarzystwa podczas długich spacerów ;)
Szukam DOBREGO domku dla Dory, bo jej właściciel niestety zmarł...Tymczasem jest pod opieką osoby, która nie może się dłużej nią zająć ze względu na swój stan zdrowia.
Zanim zdecydujesz się na adopcję Dory, musisz wiedzieć, że:
*Przebywała sama w domu maksymalnie 4-5 godzin. Gdy będzie taka potrzeba, trzeba nauczyć zostawiania psa na dłuższy czas bez obecności właściciela, ponieważ podczas dłuższej nieobecności (ponad 6h) u Dory zdarza się, że niszczy (np firany, dywan). Niestety nie jest przyzwyczajona do długiego zostawiania samemu w domu.
*jak każdy pies- w trakcie linienia gubi sierść i potrzebuje szczotkowania, ale dzielnie znosi kąpiele. Wymaga pielęgnacji zębów.
*‎ciągnie na smyczy, chociaż nie jest silna i uciążliwa na spacerach.
Suczka przebywa aktualnie w Elblągu.
Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania, na życzenie prześlę więcej zdjęć. Pomogę w miarę możliwości podczas ewentualnego trudnego początku w nowym domu.
Przed adopcją będzie po rutynowej kontroli u weterynarza (w tym zaszczepiona, odrobaczona)."
 

Dejzi (Beza)

Nowo przybyłe

Dejzi po raz pierwszy trafiła do schroniska w sierpniu 2018 roku jako słodki, maleńki szczeniak. Szybko została adoptowana, niestety 15.04.2019 oddano ją z powrotem do schroniska. Jako powód podano wyjazd zagranicę.

Dejzi to mała, śliczna suczka, która urodziła się mniej więcej 15 lipca 2018 roku. Powiedziano nam, że Dejzi w domu jest spokojnym i grzecznym psem, jednak na spacerze bywa agresywna w stosunku do obcych ludzi.

Na razie w schronisku jest bardzo zestresowana i nieufna w stosunku do ludzi, ale mamy nadzieję, że szybko się to zmieni.

nr karty: 121/2019

 

 

Puma

Nowo przybyłe

PUMA SZUKA ODPOWIEDZIALNYCH OPIEKUNÓW!

 

Puma po raz pierwszy trafiła do naszego schroniska w lutym 2012 roku. Była wychudzona i zaniedbana i, jak łatwo się domyślić, nikt jej nie szukał. Na szczęście suczka nie czekała długo na nowy dom - już pod dwóch tygodniach została adoptowana. Niestety 3 lata później, gdy adopcyjna rodzina Pumy powiększyła się o nowo narodzone dziecko, z powodu agresji psa w stosunku do noworodka, podjęto decyzję o oddaniu Pumy. Suczka mieszka jeszcze wprawdzie w swoim domu, ale wspólnie szukamy dla niej nowego.

Puma ma obecnie około 10 lat. W mieszkaniu jest spokojnym i grzecznym psem, który godzinami wyleguje się na swoim posłaniu. Lubi jeździć samochodem, uwielbia pływać. W stosunku do ludzi nie jest wylewna, zazwyczaj nie okazuje uczuć, nawet swoim domownikom, ale bardzo ożywia się na spacerach, podczas których uwielbia bawić się i biegać za patykiem. Nigdy nie wykazywała zachowań agresywnych w stosunku do ludzi, nawet obcych wita przyjaznym, aczkolwiek zdawkowym, merdaniem ogona.

Niestety Puma zazwyczaj jest bardzo agresywna w stosunku do innych psów spotykanych na spacerze, zwłaszcza w stosunku do suk. Warto jednak zaznaczyć, że nie do wszystkich - ma kilku psich kumpli, samców, z którymi chętnie się bawi. I, chociaż na podwórku gania koty, zdarzyło się również, że kilka dni spędziła pod opieką u osoby, która ma w mieszkaniu kota.

Szukamy dla niej odpowiedzialnych opiekunów, którzy zapewnią jej stabilność i poczucie bezpieczeństwa na jesień życia.

 

Bosman

Nowo przybyłe

Bosmana znaleziono na Dąbrowie 14.04.2019 i stamtąd przywieziono do schroniska.

Bosman to psiak średniej wielkości, który ma prawdopodobnie niespełna 1 rok. Jest łagodnym i bardzo przyjaznym stworzeniem. Bosman czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 120/2019

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy