Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

TRZECIA ELBLĄSKA REWIA KOTÓW

Artykuły

Z okazji minionego Międzynarodowego Dnia Kota mamy zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników kotów oraz chcących poznać te wspaniałe stworzenia, na Trzecią Elbląską Rewię Kotów szukających nowych, odpowiedzialnych domów.
Rewia odbędzie się w dniu 21 lutego 2016r. od godziny 11 do 15 w Centrum Sportowo-Biznesowym na ulicy Grunwaldzkiej.
Zaprezentujemy Państwu niektóre koty przebywające obecnie w elbląskim schronisku.
Dzięki uprzejmości dyrektora Centrum Sportowo-Biznesowego, Pana Andrzeja Bugajnego, spotkamy się właśnie w CSB przy ulicy Grunwaldzkiej.
W programie planujemy zawrzeć:
* pokaz kotów
* loterię fantową dla dzieci
* wystawę zdjęć wykonanych przez pracowników i wolontariuszy
* porady dla chcących adoptować kota

Obecnie w schronisku przebywa 90 kotów. W zeszłym roku udało nam się uratować i znaleźć nowe domy dla 296 kotów potrzebujących pomocy. Każdego dnia leczymy, sterylizujemy i przywracamy wiarę w człowieka skrzywdzonym, porzuconym oraz niechcianym kotom.

Każdy może pomóc nam w ratowaniu kolejnych, czy to kocich czy psich istnień, przekazując 1% swojego podatku na elbląskie schronisko. Wystarczy wpisać w swoim zeznaniu podatkowym w odpowiednią rubrykę nr Krajowego Rejestru Sądowego (KRS): 0000069730 oraz odliczoną od podatku kwotę 1%, w rubryce „cel szczegółowy” należy wpisać: schronisko w Elblągu. Można też pobrać z naszej strony www.schronisko.elblag.pl darmowy, licencjonowany program do wypełniania i wysyłania deklaracji PIT.
Zachęcamy również do przekazywania darowizn na rzecz elbląskich, niechcianych zwierząt, na nr konta: 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297

Serdecznie zapraszamy w sobotę 21 lutego 2016r. do Centrum Sportowo-Biznesowego od 11 do 15 oraz każdego dnia do schroniska!

 
PayPal:
1% dla zwierząt