Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Bella II

Znalazły dom

Zimą 2017 roku mieszkańcy dzielnicy domów jednorodzinnych zauważyli, że pod jedną z bram leży zwinięta w kłębek suczka. Mijały dni a ona nie ruszała się z miejsca. Wyglądało na to, że ktoś ją porzucił i psina nie chciała opuścić miejsca, gdzie to się stało. Dwie rodziny zaczęły ją dokarmiać. Nazwali ją Bella. Bella początkowo była nieufna i nie podchodziła do nikogo. Z czasem jednak zaczęło się to zmieniać. Jedna z rodzin chciała, by Bella zamieszkała u nich. Jednak, gdy tylko otwierali drzwi, suczka pędem uciekała i kładła się z powrotem przy ulicy... Zdawało się, że ciągle czeka na swoich "opiekunów"...

Ponieważ psina była regularnie karmiona przez okolicznych mieszkańców a na noc znajdowała sobie schronienie na jednej z posesji, myśleli, że może tak będzie dla niej lepiej niż gdyby miała znaleźć się w schronisku. I tak minął rok. Któregoś dnia zauważyli, że Bella kuleje. Podejrzewając, że potracił ją samochód zadzwonili do nas, z prośbą o pomoc. Gdy zjawiliśmy się na miejscu, naszym oczom ukazała się włochatka kupka nieszczęścia ze złamaną łapą, raną na mordce, ze skołtunioną, sfilcowaną sierścią... Mimo wszystko suczka od razu pozwoliła nam się do siebie zbliżyć, pozwoliła się pogłaskać, pozwoliła włożyć do samochodu. Nawet lizała nas przy tym po rękach.

W schronisku Bella została obcięta na krótko, bo nie było niestety możliwości, by rozczesać jej skołtunione włosy. Zniosła to bardzo spokojnie. Spokojna była również przy podawaniu zastrzyków. Bez problemu odnalazła się w schroniskowym biurze. Z ufnością i merdającym ogonkiem podchodzi do każdego, kto wchodzi do budynku, i prosi o pieszczoty.

Szukamy dla niej opiekuna, przy którym Bella zapomni o swoich traumatycznych przeżyciach i nigdy już nie zwinie się w kłębek przy żadnej ulicy....

nr karty: 82/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy