Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Kobra

Znalazły dom
25.04.2018 otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie dotyczące leżącego na trawie przy ulicy psa. Osoba zgłaszająca mówiła, że pies nie podnosi się nawet, gdy się do niego podchodzi, i bardzo się trzęsie, wygląda na to, że może być ranny. Na miejscu zobaczyliśmy małą, przerażoną suczkę, która rzeczywiście leżała nieruchomo, ale, jak się okazało, ze strachu :( Była tak sparaliżowana strachem, że wydaje się mało prawdopodobne, by sama przyszła w tamto miejsce. Podejrzewamy, że ktoś musiał ją tam porzucić...

Nazwaliśmy ją Kobra. Kobra ma około 3-4 miesięcy. Jest słodkim, łagodnym szczeniakiem o rozbrajającym spojrzeniu. szukamy dla niej opiekunów, dzięki którym będzie czuła się kochana i bezpieczna.

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny ze schroniskowym biurem adopcyjnym w godzinach od 12:00 do 17:00, od poniedziałku do soboty, zaś w niedziele od 11:00 do 14:00.

Jeśli nie możesz adoptować, prosimy, udostępnij ten post. Dla Ciebie to tylko jedno kliknięcie, a dla Kobry szansa na nowe życie!

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy