Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Prinsia

Znalazły dom

Prinsia trafiła do schroniska 21 sierpnia 2018 po wypadku komunikacyjnym. Kotka cierpiała na poważną duszność. Po oględzinach i badaniach, weterynarz stwierdził u niej prawdopodobne uszkodzenie kręgu szyjnego. Stan kotki był bardzo ciężki. Na szczęście kicię do dom tymczasowego zabrała kierowniczka schroniska, która postanowiła walczyć o jej życie. Nie było łatwo - stan Prinsi długo się nie poprawiał. Po kilkunastu dniach do chorej przyplątał się w dodatku jeszcze jakiś wirus. Wtedy wydawało się już, że wszystko stracone. A jednak zarówno kotka jak i jej opiekunka miały taką siłę, by walczyć o kocie życie, że Prinsia wyzdrowiała!

Teraz Prinsia to w pełni zdrowy kot. Kot, którego wszędzie pełno - na stole, na desce do krojenia, ba, nawet w garnku! Prinsia uwielbia się bawić - sama, z innymi kotami, z człowiekiem. Uwielbia też broić i, na przykład, skraść na sekundę odłożoną na talerz kanapkę. Uwielbia inne koty, uwielbia psy. Jej tymczasowa opiekunka najchętniej nie oddałaby jej nikomu, niestety jednak w jej domu jest już tyle zwierząt, że, mając na uwadze szczęście i komfort ich wszystkich, z ciężkim sercem postanowiła szukać dla Prinsi nowego domu. Ale nie za wszelką cenę - tylko pod warunkiem znalezienia dla niej najwspanialszych opiekunów pod słońcem.

* PRINSIA NIE SŁYSZY.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny