Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Świąteczne Spotkania Elblążan

Latest

Spotkajmy się podczas Świątecznych Spotkań Elblążan!

Podczas nadchodzących Świątecznych Spotkań Elblążan będzie można wesprzeć podopiecznych naszego schroniska. W akcję, oprócz pracowników Urzędu Miejskiego oraz pracowników i wolontariuszy naszego schroniska, zaangażowani są także uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących.

Do specjalnie oznakowanego namiotu elblążanie będą mogli przynieść niepotrzebne w domu koce, narzuty, ręczniki, smycze, obroże, suchą i mokrą karmę dla psów i kotów, itp. Wszystkie te rzeczy pozwolą naszym zwierzętom przetrwać zimę w lepszych warunkach i zachować dobrą kondycję.

Elblążanie, którzy zechcą wesprzeć schronisko finansowo, będą mogli wrzucić datek do puszki lub zakupić specjalny gadżet m.in. figurki psa lub kota wykonane z włóczki lub z drewna, kubki ze specjalnym nadrukiem, kalendarz na rok 2019 ze zdjęciami schroniskowych psów i kotów, i inne.

Ponadto w sobotę w godzinach od 18:30 do 18:50 i w niedzielę w godzinach od 14:30 do 14:50 – na scenie pod katedrą odbędzie się licytacja przedmiotów i usług ufundowanych przez sponsorów na rzecz naszego schroniska.

Gorąco zapraszamy Was na elbląskie Stare Miasto w sobotę 15.12.2018 w godz. od 11:00 do 21:00 oraz w niedzielę 16.12.2018 w godz. od 11:00 do 18:00!

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy