Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Jump (Tajger)

Znalazły dom

Jump po raz pierwszy trafił do schroniska w czerwcu 2014 roku jako mniej więcej 6-tygodniowy szczeniak. Szybko został adoptowany, niestety 13.11.2018 znalazł się znowu w schronisku. Oddano go, ponieważ pies uciekał z posesji, pomimo wysokiego ogrodzenia. I tym razem szybko udało mu się opuścić schronisko, jednak 4 miesiące później, 31.03.2019, znowu stał się naszym podopiecznym. Okazał się bowiem psem "zbyt aktywnym". Tak opisuje go jego dotychczasowy opiekun:

"Psiak z charakterem i charyzmą nie nadający się do mieszkania w bloku reagujący na podstawowe komendy. Uwielbia spacery i przestrzeń, więc idealnym miejscem będzie dla niego rodzina z domkiem i własnym miejscem dla pieska. Jak widać na zdjęciach potrafi znaleźć kontakt z innymi domowymi zwierzętami ( w tym przypadku z kotem) W stosunku do innych ludzi jest przyjazny a zabawa z dziećmi sprawia mu wielką frajdę. Jeśli chodzi o inne psy jest dość wrogo nastawiony z myślą obrony właściciela lub terenu, lecz w przypadku zaprzyjaźnionych psów, takiej sytuacji nie ma. Jak każdy piesek lubi spać, biegać, bawić się i kąpać. Potrzebna jest mu rodzina, która zapewni mu to wszystko czego my już nie możemy, z uwagi na wynajmowane mieszkanie w bloku, i zbyt małą przestrzeń. Są to prawdziwe i szczere informację oparte na faktach z życia codziennego".

nr karty: 108/2019

 
PayPal:
1% dla zwierząt