Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Bambo

Psy duże

Bambo trafił do  schroniska w czerwcu 2009 roku. 9 lat temu… 9 długich lat temu. Od samego początku nie czuł się tu dobrze. Spacery były dla niego wybawieniem. Za każdym razem wychodził zza krat z myślą, że już tam nie wróci. Niestety… każdy spacer kończył się tak samo – powrotem do schroniska, do boksu. Z całych sił pokazywał jak nie chce tam wracać, jak mu źle. Chciał, aby w końcu ktoś się zlitował, wziął go do siebie, do domu. Robił przecież wszystko co ludzie kochają – rozdawał buziaki, przytulał się, wręcz wtulał, by poczuć ciepło od człowieka. Wdrapywał się na kolana, by być jak najbliżej. Chciał pokazać jak bardzo brakuje mu dotyku człowieka i jak bardzo chce z nim zostać. Chciał poczuć co to prawdziwe życie, z dala od schroniska i krat przez które codziennie ogląda świat. Ciągle żył nadzieją.

Minęły lata, a Bambo ciągle jest z nami. Jednak coś się zmieniło… On się zmienił. Mimo, że ciągle podbiega żywo do bramki by się przywitać, to już nie jest ten młody, wesoły psiak co kiedyś. Mimo swego przykrego losu, Bambo z niesamowitą radością wita wolontariuszy. Widok smyczy napawa go ogromnym szczęściem i euforią. Chcielibyśmy by widok smyczy i wiążący się z nią spacer stał się dla Bambo rutyną.. Jego dawnym kolegom z boksu już się udało, znaleźli już swój dom i rodzinę, czas by i Bambo zasmakował lepszego życia.

Bambo to pies idealny. I mówię to z czystym sercem. Zachowuje się wzorowo. Na spacerach nie ciągnie. Z uwagą patrzy na osobę, z którą idzie. Reaguje na wezwanie i przytula się jak może, by zatrzymać przy sobie człowieka na dłużej. W trakcie zapinania obroży czeka grzecznie (czasem uroczo opiera łapki o nogi). Jest częstym uczestnikiem „Biegu na 6 łap”, gdyż nie wykazuje ani cienia agresji w stosunku do innych psów. Aktualnie przebywa w boksie z Bąblem, Rufusem, Morusem i Rubikiem. Dla ludzi, również dla dzieci, jest przekochany. Ciągnie go do nich. Jest psiakiem niesamowicie ustabilizowanym – nie ciągnie na smyczy, nie podgryza jej, nie skacze na ludzi. Bambo to inteligentna psinka, która potrzebuje wyłącznie kochającą, ciepłą rodzinę, która zapewni mu dach nad głową, miskę z jedzonkiem, wodę i miękkie posłanko. Nie jest wymagającym psem.

Błagam z całego serca o dom dla naszej Czarnej Perełki. On bardzo tego potrzebuje…
Bambo jest przecudowny i przekochany, bardzo zależy mi, by znalazł PRAWDZIWY dom. Podkreślam, że NIE jest to pies do budy, czy łańcucha. PROSZĘ, pomóżmy mu wyjść zza krat już na dobre!

nr karty: 319/09

*zdjęcia zostały zrobione w październiku 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy