Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Borys III

Znalazły dom

Borys trafił do nas 26.06.2021 w wyniku interwencji. Został odebrany osobie, która nie sprostała opiece nad młodym, silnym i wymagającym psem.

W schronisku Borys dał się poznać jako bardzo towarzyski i przyjazny w stosunku do ludzi pies. Przepada za czyjąś obecnością i nieustannie próbuje zwrócić na siebie uwagę przechodzących obok jego boksu ludzi. Uwielbia długie spacery, podczas których ciągnie na smyczy. Borys jest dużym, ok. 2-letnim psem, który do niedawna był wyprowadzany jedynie na króciutkie spacery dookoła bloku, zatem nie ma co się dziwić, że w obliczu spaceru po lesie, Borys chce gnać przed siebie i obadać każdy możliwy kąt. Jest energicznym psem, bardzo ciekawskim i spragnionym wrażeń.

Póki co, Borys inne psy traktuje wybiórczo. Jedne akceptuje, na inne z kolei potrafi zawarczeć. W poprzednim domu mieszkał z dwoma kotami, z którymi żył w bardzo dobrych relacjach.

Wiemy, że pozostawiony sam w domu nie niszczy i jest nauczony czystości. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne znosi poprawnie.

Jest ogromnym fanem aportowania wszelkich gumowych zabawek, piłek i patyków. Zdarza się, że w zabawie jest mało delikatny, zatem nie polecamy go do domu z malutkimi dziećmi, którym nieświadomie mógłby zrobić krzywdę. Borys zna podstawowe komendy tj. siad, daj łapę i daj głos.

nr karty: 193/2021

 
PayPal:
1% dla zwierząt