Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Limonka

Nowo przybyłe

Limonka po raz pierwszy trafiła do schroniska w czerwcu 2021 jako mniej więcej 5-miesięczny szczeniak. Szybko została adoptowana, niestety 17.09.2021 oddano ją z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że to dlatego, że Limonce zdarza się załatwić swoje potrzeb fizjologiczne w domu oraz dlatego, że gryzie meble i różne przedmioty...

Limonka to szczeniak, który urodził się mniej więcej 01.02.2021. To naturalne, że psu w tym wieku przytrafiają się jeszcze "wpadki" z załatwieniem się w domu. Naturalne jest również, że może coś w domu zniszczyć, jeśli brakuje mu zabawek, nudzi się, lub na przykład ma lęk separacyjny.  Jednak nad tym wszystkim opiekun jest w stanie zapanować, jeśli tylko dołoży odpowiednich starań.

Limonka jest uroczą suczką średniej wielkości, która jest ufna i przyjazna w stosunku do ludzi i innych psów. Mamy nadzieję, że jedna nieudana adopcja nie przekreśli jej szans na znalezienie odpowiedzialnych i kochających opiekunów.

nr karty: 271/2021

 
PayPal:
1% dla zwierząt