Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Cekin

Psie staruszki

Cekin trafił do schroniska razem z Iskrą, ponieważ opiekun psów zmarł.

Cekin to malutki, spokojny staruszek. Przez pewien czas przebywał w tzw. domu tymczasowym, który musiał jednak opuścić, ponieważ nie akceptował obecności kota - rezydenta oraz psa - rezydenta. Tak opisali go go jego tymczasowi opiekunowie: "Piesek ma około 12 lat, jest spokojny, nie brudzi w domu, nie przejawia agresji wobec domowników ani dzieci. Cekin lubi się przytulać, wchodzi bez problemu po schodach, lubi długie spacery, ładnie chodzi na smyczy. Z powodu przejść w poprzednim domu pies przejawia lęk separacyjny."

Cekin jest uroczym, małym psiakiem z dużym apetytem. Aktualnie mieszka w boksie z nieco większą od niego suczką Sandrą, z którą dobrze się dogaduje. Osoba, która zdecyduje się na jego adopcję musi zdawać sobie sprawę z faktu, że jego lęk separacyjny przejawiający się wyciem, gdy pies zostaje w domu sam, to problem, nad którym trzeba będzie pracować.

Naprawdę nie chcemy się godzić, by Cekin spędził w schronisku resztę życia… Szukamy kogoś, kto mieszka w domu z ogródkiem i najlepiej, by nie miał innych zwierząt. Szukamy spokojnej, cierpliwej osoby, przy której Cekin w końcu poczuje się stabilnie i bezpiecznie…
Nie skazujmy go na dożywocie w schroniskowym boksie!

 

nr karty: 13/2022

 
PayPal:
1% dla zwierząt