Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Darwin

Psy duże

Darwin trafił do schroniska 07.03.2022 z ulicy 12 Lutego.

Darwin jest psem wyjątkowym. Jeśli Obelix wpadł do kotła z magicznym eliksirem, to Darwin wpadł do kotła z hormonem szczęścia. Jest niezwykle pogodny i ma niespożyte pokłady energii. Jeśli mógłby wybierać między spokojnym spacerem a spacerem pełnym zabawy i biegania, zapewne bez wahania wybrałby to drugie, ale tym pierwszym również nie pogardzi.

Darwin ma wyjątkowo dobry węch- potrafi wyczuć, kiełbaskę z grilla u sąsiada cztery domy dalej, a że bardzo lubi kiełbaski z grilla, byłoby to pierwsze miejsce gdzie należałoby go szukać, gdyby nagle zniknął.

Do końca nie wiadomo jak to się stało ale Darwina prababcią była prawdopodobnie wydra, ponieważ Darwin uwielbia wodę. W wodzie może bawić się, biegać a nawet położyć się i leżeć.

Darwin jest bardzo łagodny i cierpliwy w stosunku do ludzi. Ma w sobie dużo miłości do osób, które zwrócą na niego uwagę i poświęcą mu troszkę czasu.

W schronisku Darwin nie przepada za innymi psami, a widząc w lesie wiewiórkę jest gotowy pogonić ją na najwyższą gałąź drzewa (całe szczęście, że ewolucja nie przewidziała u niego takich zdolności ????). Istnieje więc pewna uzasadniona obawa, że koty także nie byłyby bezpieczne.

Reasumując jest to wspaniały, aktywny, tryskający energią i radosny psiak, świetny kompan do zabawy, biegania czy kąpieli w jeziorze, lecz także wyrozumiały i pełen miłości przyjaciel, który przez swój charakter wyciągnie człowieka nawet z ciężkiego doła. Przy nim nie da się nudzić.

nr karty: 64/2022

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt