Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Majonez

Psie staruszki

Majonez został oddany do schroniska 02.07.2022 z powodu zmiany sytuacji życiowej jego opiekuna.

Majonez to starszy, około 10-letni, pies średniej wielkości.

Majonez raz już znalazł dom. Szczęściu naszemu nie było końca, dostawaliśmy zdjęcia i wzruszające wieści od jego opiekuna. Tak się jednak stało, że pan „opiekun” wyjechał za granicę, pies trafił do schroniska, a po powrocie sytuacja życiowa na tyle się skomplikowała, że pan nie mógł już odebrać stąd swojego przyjaciela. Cóż… historia jak wiele innych…

…jednak Majonez nigdy się nie smuci. Tym swoim rozbrajającym uśmiechem czasem nas onieśmiela, bo niesamowite jest to, jak skrzywdzony pies potrafi czerpać z życia garściami… nawet będąc w schroniskowym kojcu - jak się okazuje…

Wiemy, że Majonez w mieszkaniu zachowywał się idealnie. Jest nauczony czystości, nie wyje, nie niszczy. Pięknie chodzi na smyczy. Uwielbia długie wędrówki.

Kocha ludzi nade wszystko na świecie! Uwielbia się przytulać i przelewać na człowieka całą swoją miłość…

Majonez niestety nie przepada za innymi psami.

Jest nam przykro, tak potwornie przykro, że Majonez musi tu być… Marzymy, by ktoś o niego dbał, rozpieszczał, przytulał… by ktoś go pokochał.

 

nr karty: 167/2022

 

 

 

 

 

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt