Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Sonia III

Znalazły dom

Drobna, 11-kilogramowa, suczka na swojej łapie dźwiga guza większego od piłeczki tenisowej.


Gdy otrzymaliśmy zgłoszenie, że pomocy potrzebuje starsza suczka z dużym guzem na łapie, wiedzieliśmy, że trzeba działać szybko. Sonia miała wprawdzie opiekunkę, jednakże ta osoba sama potrzebowała pomocy i opieki. Nie było innego wyjścia - musieliśmy zabrać suczkę do naszego schroniska.


Badania wykazały, że guz na łapie Soni to mastocytoma. 8 września 2022 Sonia przeszła zabieg jego resekcji chirurgicznej.

Sonia ma około 15 lat. Jest ufnym stworzeniem, które lgnie do każdego człowieka. Wprost bije od niej pozytywna energia, a spacery i kontakt z wolontariuszami oraz pracownikami schroniska dają niekłamaną radość.

Pragniemy wierzyć, że, po usunięciu guza, Soni dane jeszcze będzie przez parę lat cieszyć się życiem. I oczywiście marzymy, że ten czas suczka spędzi nie w schronisku, lecz w prawdziwym domu, u boku człowieka, który zapewni jej właściwą opiekę.

Gorąco prosimy Was o wsparcie leczenia Soni. Błagamy o choćby najdrobniejsze wpłaty:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu
ul. Królewiecka 233; 82-300 Elbląg
konto: Bank Millennium 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297
BIC/SWIFT: BIGBPLPWXXX
PayPal: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
W tytule wpisując: „dla Soni”
????biuro adopcyjne: 55 234 16 46
???? Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
????pt - sob 12:00-17:00, nd 10:00-14:00

 

nr karty: 194/2022

 
PayPal:
1% dla zwierząt