Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Ziutka

Koty do adopcji:

Ziutka jest pod opieką schroniska od 26.09.2022. Był to czas pełny ciągłego budowania cudownej relacji, poznawania jej charakterku i nieustannego zachodzenia w głowę - jakim cudem Ziutka jeszcze nie znalazła domu?! Czas najwyższy odmienić los Ziutki i zakończyć jej schroniskową historię!

Ziutka to koteczka o przecudnej urodzie, która jest gotowa roztopić wszystkie ludzkie serca! Jest oswojonym, bardzo łagodnym stworzeniem, przemiła i szalenie towarzyska wobec ludzi, a przy tym bardzo delikatna! Chociaż w stosunku do obcych może być nieco nieśmiała, to wobec swoich opiekunek ze schroniska jest wierną towarzyszką na każdym kroku! Zawsze ochoczo mruczy i prosi o czułości.

Warto pamiętać jednak, że choć wydaje się słodka, posiada również ostre zęby i pazurki, które w stresujących sytuacjach mogą stanowić jej obronę.

Ziutka nie przepada za towarzystwem innych kotów, w związku z czym w schroniskowej kociarni trzyma się raczej na uboczu.

Nie przestajemy wierzyć, że Ziutka znajdzie kochający dom u boku czułych, odpowiedzialnych osób.

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny