Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Bard

Psy duże

Bard trafił do schroniska 04.01.2023 z ulicy Łączności.

Bard to dorosły pies średniej wielkości.

Bard początkowo był przerażony otaczającym go schroniskowym zgiełkiem. Na widok przechodzących ludzi spinał się i donośnie szczekał. Powoli wolontariusze zaczęli zaskarbiać jego zaufanie przy pomocy jedzenia co pozwoliło na wzięcie go na pierwszy spacer w schronisku.

Barda można określić już mianem dorosłego psa, jednak jego charakter zupełnie tego nie odzwierciedla. Zachowuje się jak szczeniak, którego interesuje cały otaczający go świat. Jego największą miłością są patyki lecz nie pogardzi również piłeczkami czy szarpakami. Reaguje na komendę ,,do mnie" oraz ,,siad" jednak konieczność dłuższego zachowania skupienia na opiekunie go frustruje. Nie wiemy jaką przeszłość skrywa Bard, jednak daje wrażenie psa, który do tej pory nie miał jasno ustalonych zasad w swoim psim życiu. Co zaznaczamy - jest to pies tylko dla doświadczonej, zdeterminowanej do pracy osoby. Bard wykazuje zachowania dominujące w stosunku do ludzi, z tego powodu szukamy dla niego domu bez dzieci.

Bard jest psem o dużym potencjale, aby pokazać się z tej strony potrzebuje jednak osoby, która nauczy go jasnych zasad panujących w wspólnym życiu u boku człowieka. Nie pozwólmy, aby zaniedbania z przeszłości przekreśliły jego szansę na znalezienie domu...

nr karty: 4/2023

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt