Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Aza

Znalazły dom

Aza została oddana do schroniska 24.05.2023, ponieważ jej opiekun, ze względów zdrowotnych, nie był w stanie się nią dłużej opiekować.

Aza to suczka rasy bokser, która urodziła się 05.03.2020 roku. Z informacji, przekazanych nam przez jej dotychczasowego opiekuna, wynika, że Aza jest łagodnym i grzecznym psem, którego jedyną wadą jest to, że ciągnie na smyczy. Co oczywiściej jest tylko kwestią wyuczenia. Aza jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, zwłaszcza do dzieci. Wychowywana była z kotem, z którym się przyjaźniła. Lubi bawić się z innymi, dużymi psami, natomiast jeśli chodzi o małe - bywa różnie. W domu jest grzeczna i nie niszczy, aczkolwiek zdarza się jej chwilę poszczekać, gdy zostanie sama.

Dla Azy szukamy odpowiedzialnego opiekuna, który nie będzie kierował się urodą suczki, ale znana mu jest specyfika i potrzeby zwierząt tej rasy.

nr karty: 124/2023

 

 

 

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt