Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Luna

Znalazły dom

Luna trafiła do schroniska 27.05.2023 - jej opiekunowie mieli zostawić ją na krótko pod opieką znajomej osoby i już po nią nie wrócili...

Luna to średniej wielkości suczka, która urodziła się mniej więcej 28.09.2022. Suczka źle znosi pobyt w schronisku... Nieustanny hałas, nowi ludzie i zwierzęta zdecydowanie ją przerastają. W takich warunkach radzenie sobie z emocjami jest dla Luny bardzo trudne... Szybko się emocjonuje, głośno szczeka, a jedyne ukojenie przynosi jej obecność znanych jej już pracowników i wolontariuszy.

Luna jest psiakiem bardzo inteligentnym, pięknie skupia uwagę na człowieku i szybko uczy się nowych komend. Naturalnie, nasza bystrzacha potrzebuje długich spacerów i spokoju, aby umieć w pełni zaangażować się w pracę z człowiekiem. W stosunku do ludzi jest szalenie czuła, choć w pierwszym kontakcie może być nieco nieśmiała.

Podejrzewamy, że w przeszłości miała okrojony kontakt z innymi psami, bowiem nie rozumie i boi się ich reakcji. W boksie przebywa ze spokojną suczką i dwoma samcami, z którymi żyje w zgodzie.

W Lunie nie widzimy tylko „psa kanapowego”, uważamy, że drzemie w niej ogromny potencjał, który odpowiednio wykorzystany sprawi jej i jej opiekunowi wiele frajdy. Już zazdrościmy przyszłym właścicielom pięknej drogi, którą będzie poznanie najskrytszych zakamarków charakteru Luny!

 

nr karty: 126/2023

 

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt