Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Meszek

Znalazły dom

Meszek trafił do schroniska 09.07.2023 z ulicy Panieńskiej. Byliśmy pewni, że ktoś będzie szukał tego sympatycznego staruszka o świetnej kondycji, niestety jednak myliliśmy się... Na szczęście 8 sierpnia 2023 Meszek zamieszkał w tzw. domu tymczasowym, gdzie teraz bezpiecznie czeka na adopcję.

Tak psiaka opisują jego tymczasowi opiekunowie: "Meszek w mieszkaniu przez większość czasu odpoczywa i śpi. Jest bardzo cichy i spokojny. Gdy usłyszy, że opiekunowie chodzą po mieszkaniu to od razu za nimi rusza i sygnalizuje swoją obecność. Kładzie się przy nich i domaga się uwagi oraz pieszczot ze strony ludzi (uwielbia jak się go drapie po brzuszku!). Meszek jest bardzo zadbanym psem - po spacerach chętnie daje łapki do czyszczenia i lubi być czesany. W mieszkaniu zachowuje czystość, a wszelkie przedmioty typu domowe rośliny, kapcie czy pilot są w zupełności bezpieczne. Nie zwraca uwagi na domowe sprzęty typu odkurzacz, zmywarka, pralka. Piesek w ogóle nie szczeka i nie reaguje na odgłosy dobiegające z innych mieszkań czy klatki schodowej. Mimo swojego podeszłego wieku jest bardzo energiczny przez co bardziej przypomina szczeniaka niż psiego seniora. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Meszek w stosunku do opiekunów i innych ludzi nie wykazuje żadnych oznak agresji - do każdego jest bardzo przyjaźnie nastawiony, ale nie przepada za innymi psami - podczas kontaktu z nimi zaczyna warczeć. Piesek świetnie czuje się w domu, lubi przesiadywać z właścicielami na kanapie, ale najwięcej radości przynosi mu czas spędzany na dworze. Uwielbia się bawić, a jego ulubioną zabawką jest piłka tenisowa, za którą biega jak szalony i za każdym razem cieszy się na jej widok. Meszek jest cudownym stworzeniem, w jego oczach widać ogromną miłość, wdzięczność i przywiązanie do ludzi. Na pewno będzie świetnym kompanem dla osób lubiących spacery i ruch na świeżym powietrzu. "

nr karty: 158/2023

 
PayPal:
1% dla zwierząt