Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Toca

Koty do adopcji:

Toca trafiła do schroniska 03.01.2023 z Dębicy.

 

Toca to przepiękna kotka, która ma niespełna 4 lata. Mimo to, na pierwszy rzut oka, wygląda jak kociak. Jest drobnej, delikatnej budowy.

Toca jest bardzo towarzyska w stosunku do ludzi, a także innych kotów. Bardzo ceni sobie spokój, uwielbia się wylegiwać na podusi i poddawać się mizianiu.

Toca nie przepada za noszeniem jej na rękach.

 

nr karty: 09/2023

 

Polar

Koty do adopcji:

Polar trafił do schroniska 02.01.2023 z ulicy Chrobrego.

Kocurek trafił do nas z ulicy, ale od sąsiadów wiemy, że kiedyś miał wspaniały dom. Był kochany i bezpieczny, niestety nie trwało to długo, ponieważ jego pani zmarła, a kot wylądował na ulicy...
Sąsiedzi go dokarmiali, ale nikt nie pomyślał o tym, żeby poszukać mu domu. Niestety po dwóch latach „wolności”, Polar został potrącony przez samochód. W wyniku wypadku jego miednica została połamana. Dopiero wtedy ktoś się zainteresował jego losem i zgłosił nam, że kot leży na poboczu i nie może wstać.
Na początku jego tylne łapy były całkowicie bezwładne. Martwiliśmy się, że i nerwy zostały zerwane. Na szczęście to się nie potwierdziło, a dziś Polar zaczyna niezgrabnie wstawać i chodzić. Czeka go jeszcze leczenie, ale jesteśmy dobrej myśli.
Kot mimo swojej niedoli, nie stracił jednak wiary w ludzi, dalej jest kochany i chce takim być. Uwielbia się przytulać i być w centrum uwagi. Polar to cudowny miziak. Ma ok. 5 lat.
Poza tym to straszna gaduła, zawsze głośno miauczy, gdy tylko zostaje sam w klatce. Niestety jest duże prawdopodobieństwo, że może to świadczyć o tym, że kot jest niedosłyszący lub całkowicie głuchy. U białych kotów jest to bardzo częste zjawisko.

Podczas ostatnich badań okazało się, że kot jest nosicielem FeLV (kociej białaczki). Oznacza to, że nie powinien zamieszkać w domu z innymi, zdrowymi kotami. Polar zachowuje się jednak jak każdy zdrowy kot!
Dajmy Polarowi szansę na lepszy los!

nr karty: 04/2023

 

Ziutka

Koty do adopcji:

Ziutka trafiła do schroniska 26.09.2022.

Ziutka to śliczna, dorosła kotka. Jest oswojona i bardzo przyjazna w stosunku do ludzi, nie przepada jednak za towarzystwem innych kotów. W schroniskowej kociarni trzyma się trochę na uboczu, ale do swoich opiekunek lgnie i szuka kontaktu z nimi.

 

Donimira

Koty do adopcji:

Donimira trafiła do schroniska 01.09.2022 z ulicy Donimirskich.

Donimira to oswojona kotka, która nie jest już młoda. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazna - jest jednym z pierwszych kotów, które, łasząc się i rozkosznie mrucząc, witają osoby wchodzące do kociarni. Jest spokojnym i łaknącym ludzkiego towarzystwa stworzeniem. Nie przepada za bliskością innych kotów.

 

 

 

 

Joszi

Koty do adopcji:

Joszi trafił do schroniska 24.09.2022, na szczęście od razu zamieszkał w tzw. domu tymczasowym.

Joszi to piękny i okazały kocur, który ma około 3 lat. Z relacji osoby, która ma go obecnie pod swoją opieką, wiemy, że Joszi jest spokojnym, typowo domowym kotem, który lubi dużo spać. Jest łagodny i lubi ludzi, również tych młodszych.

Joszi czeka na adopcję w domu tymczasowym.

 

Łapka

Koty do adopcji:

Łapka trafiła do schroniska 21.09.2022.

Łapka to kotka, która urodziła się mniej więcej 01.07.2022. W warunkach schroniskowych jest nieśmiałym stworzeniem.

nr karty: 246/2022

*Zdjęcia zostały zrobione 05.10.2022.

 

Wojtek

Koty do adopcji:

Wojtek został oddany do schroniska 13.09.2022 razem z Sebastianem z powodu poważnej choroby ich opiekunki.

Koty były oczkiem w głowie swojej opiekunki, były kochane i rozpieszczane. Wtrącone za schroniskowe kraty, bardzo tęskniły i cierpiały...

Biało-czarny Wojtek ma około 6 lat. Początkowo schronisko potwornie go przerażało - Wojtek przyciskał się do ściany i unikał kontaktu z człowiekiem. Po kilku tygodniach kot nieco oswoił się z nową sytuacją, jednakże nadal jest trochę wycofany.

* Zdjęcie zostało zrobione 10.05.2023.

nr kart: 235/2020

 

 

Melka

Koty do adopcji:
Melka trafiła do schroniska 17.08.2022 razem ze swoim rodzeństwem w wieku około 2,5 miesiąca.

Te urocze koty warunkach schroniskowych są trochę nieśmiałe, ale pozwalają brać się na ręce i chętnie poddają się pieszczotom.

*Pierwsze zdjęcie zostało zrobione w sierpniu 2022, drugie w marcu 2023.

nr karty: 232/2022

 

Juka

Koty do adopcji:

Juka trafiła do schroniska 22.06.2022 z ulicy Traugutta.

Juka to około 4-letnia kotka. Jest oswojona i bardzo towarzyska, jednak to raczej ona decyduje, kiedy pora na głaskanie. Jak na kocią damę przystało, miewa swoje humorki.

Juka jest pewnym siebie stworzeniem, którego zawsze i wszędzie pełno. Jest ciekawska, chętnie obserwuje, co dzieje się dookoła.

Juka świetnie odnajduje się w towarzystwie innych kotów i uwielbia zachęcać je do wspólnej zabawy.

nr karty: 90/2022

 

 

 

 

 

 

Maks

Koty do adopcji:

Maks trafił do schroniska 09.08.2022. Kocurek urodził się mniej więcej 15.05.2022.

Maks to śliczny kocurek, który w stosunku do nowo poznanych osób jest trochę nieśmiały, ale swoim schroniskowym opiekunkom pozwala się głaskać i chętnie się z nimi bawi.

*Zdjęcia zostały zrobione w marcu 2023r.

nr karty: 194/2022

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny