Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Włóczykij

Koty do adopcji:

Włóczykij 01.10.2018 przybłąkał się do spacerującego z psem pracownika schroniska i przyszedł za nim do schroniska.

Włóczykij to przesympatyczny kot, który uwielbia ludzi i lgnie do każdego, bez wyjątku. Jest ciekawy świata, nie boi się psów, nie boi się spacerowania po lesie.  Widać jednak, że nie miał wcześniej kontaktu z innymi kotami, gdyż kotów się boi.

Czy ktoś szuka tego wspaniałego kota?

 

Hirek

Koty do adopcji:

Hirek trafił do schroniska 29.09.2018 z ulicy Wybickiego, gdzie przybłąkał się do jednego z przechodniów.

Hirek to około 6-miesięczny kocurek. Jest oswojony i lgnie do ludzi. Czy ktoś go szuka?

 

Wigi

Koty do adopcji:

Wigi przebywa w schronisku od lipca 2018.

Wigi to piękny, dorosły kocur. Jest ufny i przyjazny.

 

 

 

 

Ada

Koty do adopcji:

Ada trafiła do schroniska 11.07.2018 z ulicy Ogrodowej.

Ada to dorosła, śliczna kotka o okrągłej główce, która urodziła się mniej więcej w styczniu 2018. Jest trochę nieśmiałym, ale przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem.

nr karty: 93/2018

 

Kaja

Koty do adopcji:

Kaja została oddana do naszego schroniska przez swoją opiekunkę 18 października 2017.  Powodem tej decyzji był fakt, iż kotka załatwiała swoje potrzeby fizjologiczne w mieszkaniu.

Kaja to obecnie około 4-letnia kotka. Jak widzicie na zdjęciach jest dumną posiadaczką przepięknego zeza.

Gdy wejdziesz na dużą kociarnię, gdzie mieszka kotka, najprawdopodobniej znajdziesz ją leżącą na fotelu po prawej stronie. Jeżeli jej nie zaczepisz, będzie tylko wodzić za Tobą oczami. Spróbuj ją jednak pogłaskać! Wtedy Kaja już nie pozwoli Ci zajmować się niczym innymi, będzie za Tobą chodzić i domagać dalszych pieszczot :)

Kaja to spokojna i łagodna kotka, która nigdy nikogo nie ugryzła ani nie podrapała. Stroni od innych kotów, bo się ich boi. Wydaje się nam, że najszczęśliwsza byłaby jako jedyne zwierzę w domu. Być może wtedy zniknąłby również problem nietrafiania do kuwety (w swoim poprzednim domu Kaja także była jednym z kilku kotów).

nr karty: 338/2017

 

Bolek i Lejdi

Koty do adopcji:

*** OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE ***

Dwa cudne kociaki szukają kochających właścicieli.
Maluchy urodziły się w maju tego roku. Niestety mieszkały na terenie jednego z ogrodów działkowych, gdzie biega lis (który prawdopodobnie porwał trzeciego z kociaków). Maluchy oswajają się coraz bardziej. Ten z czarnym noskiem, to kocurek Bolek - wesoły i ciekawski; jaśniejsza to koteczka Lejdi, trochę jeszcze nieufna, płochliwa. Przy odrobinie miłości na pewno odwdzięczą się tym samym.

 

Lolek II

Koty do adopcji:

Lolek trafił do schroniska wiosną 2018 jako maleńki, niesamodzielny jeszcze kociak razem ze swoim bratem Bolkiem. Jedna ze schroniskowych kocich opiekunek, dała kociakom tzw. dom tymczasowy, jednak, gdy stały się samodzielne, kociaki musiały wrócić do schroniska.

Lolek w momencie pisania tych słów ma około 5 miesięcy (wrzesień 2018). Jest uroczym aczkolwiek trochę nieśmiałym kociakiem, który uwielbia głaskanie po brzuszku. Wychowywał się razem z innymi kotami i psem.

 

 

 

 

 

 

 

Pandora

Koty do adopcji:

Kotka, którą widzicie na zdjęciach, przybłąkała się 13.09.18 na teren warsztatu samochodowego przy ul. Obrońców Pokoju. Poszukiwany jest jej opiekun, lub osoba chętna do adopcji, jeżeli ten się nie znajdzie.
Tak kotkę opisuje jej tymczasowa opiekunka:
"Kotka roboczo otrzymała imię Pandora. Jest bardzo przyjacielska, lubi przytulać się do twarzy i być głaskana. Na dwór wychodzi jedynie w towarzystwie ludzi i wraca bez nawoływania razem z człowiekiem. Bawi się i psoci jak każdy mały, zdrowy kociak, ale generalnie jest bardzo grzeczna. Jej mruczenie jest wyjątkowe - brzmi jak świerszcz :) Mimo kilku cuchnących incydentów, udało się opanować sytuację i wdrożyć w życie tej maleńkiej istoty procedurę korzystania z kuwety:) Wczoraj została odrobaczona, a wkrótce jeśli nie znajdzie się jej właściciel lub nowy dobry dom, zostanie zaszczepiona przeciwko kocim chorobom."

 

 

Znaleziono rudo-białego kocurka!

Koty do adopcji:
We wtorek 17.07.2018 na ulicy Ratuszowej znaleziono takiego oto kocurka. Kilkumiesięczny, zadbany oswojony. Czy ktoś go szuka?
Kociak nadal przebywa u osoby, która go znalazła, nie może tam jednak długo zostać.
Prawowitego opiekuna kocurka prosimy o kontakt telefoniczny ze schroniskowym kocim biurem adopcyjnym w godzinach od 12:00 do 17:00, od wtorku do soboty, zaś w niedziele od 11:00 do 14:00 pod numerem telefonu: 601 299 421.
 

Rychu

Koty do adopcji:

19.06.2018 z ulicy Rechniewskiego przywieziono do nas takiego oto kocura. Powiedziano nam, że kot został znaleziony na klatce schodowej. Nazwaliśmy go Rychu.

Rychu to młody, wykastrowany kocur. Komu zaginął?

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny