Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Puszek II

Koty do adopcji:

Puszek trafił do schroniska 16.11.2022. Od razu zamieszkał w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska.

Puszek jest oswojonym, wesołym kocurkiem, który ma około 2,5 miesiąca. W domu tymczasowym jego towarzyszami są 10-letni chłopiec, pies, dwa inne koty oraz żółw. Puszek dobrze czuje się w ich towarzystwie.

 

Neska

Koty do adopcji:

Neska trafiła do schroniska 02.11.2022.

Neska to śliczna, czarna kotka, która urodziła się we wrześniu 2022. W warunkach schroniskowych Neska jest trochę płochliwym stworzeniem.

nr karty: 297/2022

 

Liwa

Koty do adopcji:

Liwa trafiła do schroniska 02.11.2022.

Liwa to śliczna kotka, która urodziła się we wrześniu 2022.

nr karty: 291/2022

 

 

Tyber

Koty do adopcji:

Tyber trafił pod opiekę schroniska w październiku 2022 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki, które urodziły się mniej więcej w połowie lipca 2022, mieszkały wcześniej na Bulwarze Zygmunta Augusta, gdzie były regularnie dokarmiane.

Obecnie koty przebywają w tzw. domu tymczasowym, gdzie będą do czasu adopcji.

Kociaki na razie są nieśmiałe w kontaktach z ludźmi, ale powoli się to zmienia. Dobrze czują się natomiast w towarzystwie swojego rodzeństwa.

 

Ibar

Koty do adopcji:

Ibar trafił pod opiekę schroniska w październiku 2022 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki, które urodziły się mniej więcej w połowie lipca 2022, mieszkały wcześniej na Bulwarze Zygmunta Augusta, gdzie były regularnie dokarmiane.

Obecnie koty przebywają w tzw. domu tymczasowym, gdzie będą do czasu adopcji.

Kociaki na razie są nieśmiałe w kontaktach z ludźmi, ale powoli się to zmienia. Dobrze czują się natomiast w towarzystwie swojego rodzeństwa.

 

 

Gapcio

Koty do adopcji:

Gapcio trafił do schroniska na początku października 2022. Kociaka znaleziono na działkach w fatalnym stanie - był odwodniony i wychudzony. Po kilkunastu dniach pobytu w schronisku, do swojego domu, pod tymczasową opiekę, zabrała go pracownica schroniska, gdzie obecnie Gapcio czeka na adopcję.

Gapcio to rozkoszny kociak, który ma obecnie około 4 miesięcy. Jest cichym i spokojnym stworzeniem, które lubi spać i leniuchować. Gapcio jest przyzwyczajony do obecności innych kotów, a jego przyjaciółką jest nieduża suczka. Załatwia się do kuwety.

Gapcio ma pewne problemy neurologiczne.

 

 

Szarusia i Fruzia

Koty do adopcji:

Szarusia (po lewej) i Fruzia (po prawej) to kotki, które trafiły do schroniska 19.10.2022, na szczęście jednak od razu znalazły opiekę w tzw. domu tymczasowym, gdzie obecnie czekają na adopcję.

Kotki urodziły się w lipcu 2022. Fruzia jest stworzeniem odważnym i przymilnym, lgnącym do człowieka. Jej siostra Szarusia jest dużo bardziej nieśmiała. Kotki są bardzo ze sobą związane, Szarusia wprost nie widzi świata poza swoją siostrą, dlatego też szukamy dla nich wspólnego domu.

nr karty: 20/2022 i 281/2022

 

 

Miluś

Koty do adopcji:

***Miluś szuka domu***

Miluś to mniej więcej 4-miesięczny kocurek, którego znaleziono na ulicy Warszawskiej 17.10.2022. Kociak był chory i potrzebował pomocy. Tymczasową opiekę zapewniła mu osoba, która go znalazła.Teraz Miluś czuje się już dobrze i czeka na adopcję.

Tak mówi o nim jego tymczasowa opiekunka: "Miluś jest przemiły, uwielbia pieszczoty i ewidentnie nie spotkała go nigdy krzywda ze strony człowieka, bo ma aż za duże zaufanie do ludzi. Umie korzystać z kuwety i ogólnie nie ma z nim żadnego problemu."

Miluś prawdopodobnie niedowidzi lub nie widzi na jedno oko.

 

Cyganka

Koty do adopcji:

Cyganka trafiła do schroniska 02.09.2022 z ulicy Robotniczej.

Cyganka to urocza kotka, która urodziła się w lipcu 2022. Obecnie przebywa w tzw. domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję. Cyganka w stosunku do ludzi jest nieśmiałym stworzeniem, ale uwielbia towarzystwo innych kotów.

 

Joszi

Koty do adopcji:

Joszi trafił do schroniska 24.09.2022, na szczęście od razu zamieszkał w tzw. domu tymczasowym.

Joszi to piękny i okazały kocur, który ma około 3 lat. Z relacji osoby, która ma go obecnie pod swoją opieką, wiemy, że Joszi jest spokojnym, typowo domowym kotem, który lubi dużo spać. Jest łagodny i lubi ludzi, również tych młodszych.

Joszi czeka na adopcję w domu tymczasowym.

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny