Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Małgosia

Koty do adopcji:

Małgosia trafiła do schroniska 09.08.2022 w krytycznym stanie. Miała zaledwie 2 tygodnie i była bardzo chora. Schroniskowa weterynarz oraz schroniskowa opiekunka, która od razu dała kici tzw. dom tymczasowy, długo walczyły o jej życie.

Małgosia powoli rosła i wracała do zdrowia. Początkowo zachodziła obawa, że nie uda się uratować jej oczu i kotka nie będzie widziała. Jednak szczęśliwie ten scenariusz się nie sprawdził. Wprawdzie choroba pozostawiła na oczach Małgosi ślad w postaci blizn, które widzicie na zdjęciach, jednakże Małgosia nie straciła wzroku.

Małgosia nadal przebywa w domu tymczasowym u swojej schroniskowej opiekunki. Jej towarzyszami są tam 10-letni chłopiec, pies, dwa inne koty oraz żółw. Małgosia uwielbia się z nimi bawić. Uwielbia również przytulać się do swojej opiekunki.

Wierzymy, że, pomimo niedostatków urody,  Małgosia zaskarbi sobie serce osoby, która da jej bezpieczny i kochający dom.

 

Niebieski

Koty do adopcji:

Niebieski trafił do schroniska 02.09.2022.

Niebieski to rozkoszny kocurek o oryginalnym umaszczeniu, który urodził się w czerwcu 2022. Kociak lubi towarzystwo innych kotów, uwielbia też ludzkie towarzystwo. Wystarczy wyciągnąć do niego dłoń, by zaczął się miziać, rozkosznie przy tym mrucząc.

 

Nowinka

Koty do adopcji:

Nowinka trafiła do schroniska 28.08.2022 w wieku około 3 tygodni.

Nowinka jest oswojona, wesoła, skora do zabawy i do kontaktu z ludźmi. Obecnie przebywa razem z innymi kociakami w tzw. domu tymczasowym.

 

 

Malinka

Koty do adopcji:

Malinka trafiła do schroniska 07.09.2022 razem z Jerzykiem.

Kociaki mają około 8 tygodni. Są oswojone, wesołe, skore do zabawy i do kontaktu z ludźmi. Obecnie przebywają w tzw. domu tymczasowym.

 

 

Jerzyk

Koty do adopcji:

Jerzyk trafił do schroniska 07.09.2022 razem z Malinką.

Kociaki mają około 8 tygodni. Są oswojone, wesołe, skore do zabawy i do kontaktu z ludźmi. Obecnie przebywają w tzw. domu tymczasowym.

 

 

 

Nuka

Koty do adopcji:

Nuka i Dżek to kociaki, które we wrześniu 2022 zostały znalezione na Jeleniej Dolinie. Obecnie mieszkają w tzw. domu tymczasowym, gdzie pozostaną do czasu adopcji.

Kociaki mają około 4,5 miesiąca. Są oswojone, wesołe i chętne do zabawy.

* Na zdjęciach Nuka.

 

 

Dżek

Koty do adopcji:

Dżek i Nuka to kociaki, które we wrześniu 2022 zostały znalezione na Jeleniej Dolinie. Obecnie mieszkają w tzw. domu tymczasowym, gdzie pozostaną do czasu adopcji.

Kociaki mają około 4,5 miesiąca. Są oswojone, wesołe i chętne do zabawy.

* Na zdjęciach Dżek.

 

Wojtek i Sebastian

Koty do adopcji:

Wojtek i Sebastian to dwa kocury, które zostały oddane do schroniska 13.09.2022 z powodu poważnej choroby ich opiekunki.

Dotychczas koty były oczkiem w głowie swojej opiekunki, były kochane i rozpieszczane. Teraz, wtrącone za schroniskowe kraty, tęsknią i cierpią, a nam krajają się serca.

Biało-czarny Wojtek ma około 6 lat. Schronisko potwornie go przeraża - Wojtek przyciska się do ściany i unika kontaktu z człowiekiem. 1-roczny, pręgowany Sebastian wręcz przeciwnie - od razu podchodzi do człowieka i tuli się do wyciągniętej dłoni...

Czy ktoś zechce uratować te dwa kocie nieszczęścia i dać ponownie miłość i poczucie bezpieczeństwa?

nr kart: 235/20200 i 236/2022

 

 

Nina

Koty do adopcji:

Nina trafiła do schroniska 21.09.2022.

Nina to piękna, oswojona kotka, która ma około 3 miesięcy.

nr karty: 240/2022

 

Wiwian

Koty do adopcji:

Wiwian trafiła do schroniska 26.08.2022 z ulicy Grochowskiej.

Wiwian to piękna, starsza już kotka, która jest spokojna i łagodna.

nr karty: 214/2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny