Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Maurycy

Znalazły dom

Maurycy trafił do schroniska 22.09.2021  z ulicy Królewieckiej (skrzyżowanie z Fromborską).

Maurycy to młody, biały kocurek. Kot jest oswojony, ma na szyi tęczową obrożę. Czy ktoś go szuka?


 

Pączek

Znalazły dom

Pączek trafił do schroniska 09.08.2021 z ulicy Okólnik.

Pączek to około 2-miesięczny kocurek, który jest oswojony i chętny do zabawy i kontaktu z człowiekiem.

nr karty: 170/2021

 

Chrupek

Znalazły dom

Chrupek trafił do schroniska 16.09.2021 z ulicy Grunwaldzkiej.

Chrupek to mały, otyły staruszek. W schronisku jest wystraszony i zagubiony, tęsknie czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 269/2021

 

 

 

 

Petunia

Znalazły dom

Ta śliczna kotka, którą widzicie na zdjęciach, ma na imię Petunia. Petunia trafiła do naszego schroniska kilka tygodni temu. Była słaba i zbyt mała, by samodzielnie jeść i dlatego zamieszkała w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, gdzie będzie przebywała do momentu adopcji.


Teraz Petunia jest już zdrowym, samodzielnym kociakiem, który śmiało może zamieszkać w nowej rodzinie.
Dzięki temu, że kotka mieszka w domu, wiemy, że jest oswojonym i lgnącym do ludzi stworzeniem, które lubi wspólną zabawę, głaskanie i bliskość człowieka. Dzięki temu, że mieszka z innymi kotami, wiemy również, że lubi towarzystwo innych kotów, i, choć jest spośród nich najmłodsza, nie daje sobie "w kaszę dmuchać" ;) . Petunia jest także przyzwyczajona do obecności psa.

Jak zawsze apelujemy jednak, by przy podejmowaniu decyzji o adopcji kociaka, nie kierować się impulsem, lecz dobrze przemyśleć wszystkie za i przeciw. Trzeba pamiętać, że oprócz nie dających się przecenić zalet i radości, posiadanie zwierzęcia wiąże się z codziennymi obowiązkami a także kosztami (np. szczepienie, odrobaczanie, itp.).


 

Laura

Znalazły dom

Laura trafiła do schroniska 10.05.2021 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki były jeszcze zbyt małe, by poradzić sobie bez mamy, zamieszkały więc w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, gdzie nadal przebywają.

Kocięta urodziły się mniej więcej 26 kwietnia. Są oswojone, zdrowe, odważne, ciekawskie, wesołe i chętne do zabawy. W domu tymczasowym mieszkają razem z innymi kotami (również dorosłymi) i psem, dzięki czemu wiemy, że Laura woałaby być jedynym kotem w domu. Pies jej nie przeszkadza ;). Laura załatwia się do kuwety

*zdjęcia zostały zrobione 09.09.21.

 

 

Lucek

Znalazły dom

Lucek trafił do schroniska 10.05.2021 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki były jeszcze zbyt małe, by poradzić sobie bez mamy, zamieszkały więc w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, gdzie nadal przebywają.

Kocięta urodziły się mniej więcej 26 kwietnia. Są oswojone, zdrowe, odważne, ciekawskie, wesołe i chętne do zabawy. W domu tymczasowym mieszkają razem z innymi kotami (również dorosłymi) i psem, których towarzystwo bardzo lubią. Załatwiają się do kuwety.

*zdjęcia zostały zrobione 09.09.21.

 

Derb

Znalazły dom

Derb trafił do schroniska 04.09.2021 z Kazimierzowa.

Derb to duży, kilkuletni (>3 lat), pies średniej wielkości. Jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi. Derb czeka na swoich opiekunów.

nr karty: 14/EL/2021

 

 

 

Tiesto

Znalazły dom

Tiesto trafił do schroniska 01.09.2021 z ulicy Płockiej.

Tiesto to około 2-miesięczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości.

nr karty: 258/2021

 

Raya

Znalazły dom

Raya trafiła do schroniska 30.08.2021 z ulicy Czerniakowskiej.

Raya to urocza, wesoła i  pełna energii suczka, która ma około 3 miesięcy. Gdy dorośnie, Raya będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości.

nr karty: 255/2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Felicita

Znalazły dom

Felicita to suczka, która urodziła się mniej więcej 19 lipca 2021.

Obecnie Felicita czeka na adopcję w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, gdzie mieszka ze swoim braciszkiem i kotami. Felicita jest wesołą, żywiołową suczką, która wykazuje cechy dominujące.  Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości - podejrzewamy, że osiągnie około 20kg wagi.

 
PayPal:
1% dla zwierząt