Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy małe

Hyzio

Psy małe

Hyzio trafił do schroniska 24.08.2016 z ulicy Malborskiej.

Hyzio to przyjazny psiak średniej wielkości. W stosunku do innych samców bywa dominujący.

nr karty: 341/2016

 

Kaja II

Psy małe

Kaja trafiła do schroniska 26 października 2015 roku, z powodu śmierci opiekuna. Całe dotychczasowe życie była oczkiem w głowie swojego pana, więc nie trudno się domyślić, że początki w schronisku były dla niej bardzo trudne. Baliśmy się, jak taka mała, typowo "domowo-kanapowa" suczka poradzi sobie w schroniskowej rzeczywistości... Przez długi czas Kaja nie chciała wychodzić na spacery. Chowała się do budy, warczała. Całą sobą chciała przekazać, żebyśmy dali jej święty spokój. Przez jakiś czas miała przypiętą łatkę agresora, jednak w rzeczywistości nigdy nikogo nie ugryzła. Wierzyliśmy, że z upływem czasu Kaja nam zaufa, zacznie chętnie wychodzić na spacery i zabiegać o uwagę człowieka. I faktycznie, czas po raz kolejny okazał się kluczem do sukcesu. Obecnie założenie Kai obroży nie stanowi już żadnego problemu, sama pcha się do bramki i chce jak najszybciej opuścić boks. Na spacerach zachowuje się grzecznie, bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie szczeka na mijające ją samochody, czy rowery. Nie jest już tą zrezygnowaną i zagubioną sunią, jaką znaliśmy. Wypuszczona na wybieg sama podchodzi, prosi o pieszczoty i z zaciekawieniem przygląda się, jak wolontariusze bawią się z jej kumplami z boksu . W kontaktach z psami nigdy nie szuka zwady, jest do nich bardzo przyjaźnie nastawiona.

Kaja przeszła olbrzymią metamorfozę, co znacząco zwiększa jej szansę na adopcję. W prawdziwym domu, pełnym troski, miłości i zrozumienia, Kaja zaadaptuje się z pewnością w ekspresowym tempie i będzie pociechą dla nowych opiekunów. Wydaje nam się, że sunia najpewniej i najbezpieczniej czułaby się u boku spokojnych, ciepłych i cierpliwych ludzi, w związku z tym raczej nie polecamy jej do domu z malutkimi dziećmi. Wierzymy, że ktoś zakocha się w tej 9-letniej, szorstkowłosej suni i podaruje to, co podły los niegdyś jej odebrał.

 

nr karty: 415/2015

 

Frytka

Psy małe

Frytka mieszka w schronisku już od 24.08.2007 roku. Przez te wszystkie lata nikt nie zwrócił uwagi na tę niedużą, nieśmiałą suczkę...

Frytka ma obecnie co najmniej 9 lat (marzec 2015). W stosunku do obcych ludzi jest płochliwa i potrzeba trochę czasu i wspólnych spacerów, by zdobyć jej zaufanie.

Chociaż Frytka nie pamięta już pewnie, jak wygląda życie poza schroniskiem, nie mamy wątpliwości, że doskonale odnalazłaby się w domu z ogrodem, także wśród innych psów, i, co najważniejsze, u boku cierpliwego i wyrozumiałego opiekuna.

nr karty: 13/07

 

Sandra

Psy małe

Sandra trafiła do schroniska 15.01.2015. Suczka została oddana, ponieważ jej właścicielka nie potrafiła zapewnić jej właściwej opieki.

Sandra to kilkuletnia suczka średniej wielkości. Jest trochę płochliwa, ale przyjazna w stosunku do ludzi. 

nr karty: 16/2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beniowski

Psy małe

Beniowski to kilkuletni pies, który przebywa w schronisku od końca sierpnia 2011. Miał kiedyś swój dom, ale całkowity brak odpowiedzialności ze strony jego właścicieli sprawił, że teraz mieszka tutaj. Ten nieduży pies w stosunku do ludzi jest przyjazny, ale wykazuje też cechy, które czynią go dobrym stróżem. W stosunku do innych psów jest dominujący.

nr karty: 476/2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy