Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy małe

Meksyk

Psy małe

Meksyk trafił do schroniska 05.03.2023 z powodu zmiany sytuacji życiowej swojego opiekuna.

Meksyk to nieduży pies, który ma około 3 lat. Jak dotąd w schronisku dał się nam poznać jako energiczne i przyjaźnie nastawione do otoczenia stworzenie.

nr karty: 71/2023

 

Roki

Psy małe

Roki został oddany do schroniska 11.10.2022 przez swojego opiekuna z powodu alergii dziecka. Miał wtedy około 7 miesięcy.

Roki to sympatyczny psiak średniej wielkości. Jest przyjaznym, pełnym energii i chęci do zabawy stworzeniem.

nr karty: 68/2023

 

Pusia

Psy małe

Pusia trafiła do schroniska 17.02.2023 razem z Psotką, ponieważ opiekun psów wyprowadził się "zapominając" zabrać je ze sobą...

Pusiato drobna suczka średniej wielkości, która ma około 3 lat. W stosunku do nowo poznanych osób, zarówno ona jak i Psotka, jest nieufna. By zdobyć jej zaufanie i przychylność, potrzeba trochę czasu i cierpliwości. Jednak z pewnością Pusia odwdzięczy się za to swoją bezwarunkową miłością i oddaniem.

nr karty: 49/2023

 

 

 

 

 

 

Psotka

Psy małe

Psotka trafiła do schroniska 17.02.2023 razem z Pusią, ponieważ opiekun psów wyprowadził się "zapominając" zabrać je ze sobą...

Psotka to drobna suczka średniej wielkości, która ma około 3 lat. W stosunku do nowo poznanych osób, zarówno ona jak i Pusia, jest nieufna. By zdobyć jej zaufanie i przychylność, potrzeba trochę czasu i cierpliwości. Jednak z pewnością Psotka odwdzięczy się za to swoją bezwarunkową miłością i oddaniem.

nr karty: 48/2023

 

Edzia

Psy małe

Edzia trafiła do schroniska 26.02.2023 z ulicy Traugutta.

Edzia to mała (waży 5,35kg), zadbana suczka, która ma około 3 lat. Jest łagodnym i lgnącym do ludzi stworzeniem.

nr karty:57/2023

 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt