Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Tofik

Psy duże

Tofik został oddany do schroniska 13.04.2022 przez swoich opiekunów. Decyzję o oddaniu psiaka tłumaczono brakiem czasu dla niego.

Tofik to duży pies, który urodził się 07.01.2021. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi i innych psów stworzeniem.

nr karty: 94/2022

 

Livier

Psy duże

Livier trafił do schroniska 21.03.2022 razem z 4 innymi psami. "Opiekun" psów wyprowadził się, a o psach najwyraźniej zapomniał...

Livier to dorosły pies średniej wielkości. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest trochę nieufny, ale mamy nadzieję, że dzięki spacerom z wolontariuszami i codziennym kontakcie z pracownikami schroniska szybko się to zmieni.

nr karty: 6/MIL/2022

 

 

Viral

Psy duże

Viral trafił do schroniska 21.03.2022 razem z 4 innymi psami. "Opiekun" psów wyprowadził się, a o psach najwyraźniej zapomniał...

Viral to dorosły pies średniej wielkości. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest trochę nieufny, ale mamy nadzieję, że dzięki spacerom z wolontariuszami i codziennym kontakcie z pracownikami schroniska szybko się to zmieni.

nr karty: 5/MIL/2022

 

Rio

Psy duże

Rio trafił do schroniska 21.03.2022 razem z 4 innymi psami. "Opiekun" psów wyprowadził się, a o psach najwyraźniej zapomniał...

Rio to piękny, dorosły, dosyć duży pies. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest trochę nieufny, ale mamy nadzieję, że dzięki spacerom z wolontariuszami i codziennym kontakcie z pracownikami schroniska szybko się to zmieni.

nr karty: 3/MIL/2022

 

Filli

Psy duże

Filli trafił do schroniska 24.03.2022.

Filli to średniej wielkości pies, który ma około 2-3 lat. Jest wesołym i energicznym stworzeniem, przyjaznym w stosunku do ludzi. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 82/2022

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt