Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psie staruszki

Rea

Psie staruszki

Rea trafiła do schroniska 12.09.2022.

Rea to suczka średniej wielkości, która ma około 12 lat. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazna i łagodna.

nr karty: 223/2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benio

Psie staruszki

Benio trafił do naszego schroniska 23.05.2022 w wyniku interwencji. Żył w mieszkaniu, u boku człowieka, który nie potrafił zapewnić psu podstawowej opieki weterynaryjnej, której Benek zwyczajnie wymagał…

Benek był wychudzony, a stan jego uszu wołał o pomstę do nieba. Ciekła z nich krew i ropa. Stare, paskudne rany śmierdziały i sprawiały mu olbrzymi ból…

Benek w pierwszych tygodniach raczej unikał kontaktu z ludźmi, był smutny i zrezygnowany. Mimo to, bardzo dzielnie znosił codziennie wizyty u weterynarza i pozwalał zrobić ze sobą wszystko.

Z czasem wszystko się zmieniło. Benek zaczął ufać i lubić nas na tyle, że teraz swobodnie porusza się po terenie schroniska. Uwielbia biegać za patykiem, spacerować żwawo u boku człowieka i przede wszystkim - cieszyć się życiem, rozkosznie się przy tym uśmiechając. Benio nie reaguje na inne psy, chyba że w pobliżu pojawi się jedzenie lub zabawka - wówczas zaciekle broni zasobów.

Jest nauczony bezwzględnej czystości w domu. Pozostawiany sam nie wyje, nie niszczy. Benek uwielbia być blisko człowieka, przelewa na niego całą swoją miłość, przytulając się i rozdając buziaki.

Miał kontakt z dziećmi, wobec których również jest bardzo łagodny. Obcych sobie panów natomiast potrafi obszczekać.

Ten duży, czarny przytulak to istny anioł w psim ciele. Za swojego człowieka pójdzie w ogień. Jest wierny i oddany do granic możliwości. Na pewno wniesie do domu pozytywną energię, ale także spokój, ponieważ Benio czerpie dużo radości z odpoczynku u boku opiekuna. Nadal „walczymy” z uszami Benka, które wymagają codziennych oględzin, czyszczenia, zakraplania, smarowania, w związku z czym nowy opiekun musi się liczyć z tym, że konieczna będzie kontynuacja leczenia.

nr karty: 132/2022

 

Murzyn

Psie staruszki

Murzyn trafił do schroniska 21.07.2022 w wyniku interwencji. Psiak, choć miał swojego "opiekuna", był bardzo zaniedbany - zapchlony, wychudzony, z nieleczonymi zmianami skórnymi. Nie można było liczyć na to, że pomocy udzieli mu jego opiekun, Murzyn trafił więc do schroniska.

Po kilku tygodniach pobytu w schronisku, stan Murzyna znacząco się poprawił, choć na jego grzbiecie nadal widać wyłysienia.

Murzyn to średniej wielkości pies, który ma prawdopodobnie ponad 10 lat. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem.

nr karty: 185/2022

 

Connor

Psie staruszki

Connor trafił do  schroniska wieczorem 29.08.2022 z miejscowości Dłużyna.

Wedle relacji osoby, do której przybłąkał się dzień wcześniej, oraz naszych dotychczasowych doświadczeń, Connor to łagodny i grzeczny psiak. Nie jest już pierwszej młodości i ma problemy z tylnymi łapami.

nr karty: 22/EL/2022 

Morelka

Psie staruszki

Morelka trafiła do schroniska 27.08.2022 z okolicy cmentarza Dębica.

Morelka to nieduża, starsza suczka, która jest zadbana i łagodna w stosunku do ludzi.

nr karty: 213/2022

 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt