Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Nowo przybyłe

Jola

Nowo przybyłe

Jola po raz pierwszy trafiła do schroniska w maju 2017 roku jako cudowny, mniej więcej 2-miesięczny szczeniak. Po kilku tygodniach została adoptowana, niestety 15.11.2017 oddano ją z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że suczka niszczy w mieszkaniu.

Jola urodziła się mniej więcej 01.04.2017, więc w momencie, gdy po raz drugi została podopieczną schroniska, miała 7,5 miesiąca. Była już w prawdzie dosyć duża, jednak nadal była szczeniakiem! Wesołym, pełnym energii psem, który potrzebuje uwagi, zabawy i szkolenia!

Dla Joli szukamy opiekuna, który jest osobą aktywną i lubiącą spędzać dużo czasu ze swoim pupilem. Osoby, która zdaje sobie sprawę, że posiadanie zwierzęcia to nie tylko przyjemność obcowania z istotą, która obdarza nas bezgraniczną i bezwarunkową miłością, ale i także wiele obowiązków, w tym także, nierzadko, obowiązek zapewnienia psu profesjonalnego szkolenia.

nr karty: 438/2017

 

Sara II

Nowo przybyłe

Sarę oddano do schroniska 15.11.2017 z powodu wyjazdu.

Gdy suczka wchodziła do schroniska prowadzona na smyczy przez swojego opiekuna, była przyjaznym stworzeniem, które pozwalało się głaskać nawet obcym osobom. Jednak, już po niespełna godzinie spędzonej w schroniskowej izolatce, zmieniła się diametralnie. Gdy chcieliśmy ją zabrać na spacer, Sara warczała, pokazywała zęby i siusiała pod siebie... Oczywiście ze strachu...
Prawdopodobnie już za kilka dni, gdy zorientuje się, że z naszej strony nic jej nie grozi, Sara się uspokoi, i, miejmy nadzieję, zaufa nam. Jednak to, co ona, i niemal każdy inny pies, przeżywa w pierwszych chwilach pobytu w schronisku, ten niewyobrażalny stres, z pewnością nie pozostaje bez wpływu na ich dalsze życie.

Sara ma obecnie około 2,5 roku (listopad 2017) i jest niedużym, drobnym psem. Wiemy, że zanim znalazła się w schronisku, była łagodnym, radosnym psem, chętnym do zabawy z człowiekiem i innymi psami. Chcemy, by znowu taka była!

nr karty: 437/2017

 

Roles

Nowo przybyłe

Roles przebywa w schronisku od 14.11.2017. Trafił tutaj z ulicy Gwiezdnej.

Roles to zadbany, mały pies w średnim wieku. Jest ufnym i przyjaznym stworzeniem. Roles czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 436/2017

 

Kituś

Nowo przybyłe

Kituś trafił do schroniska 14.11.2017 w wyniku interwencji. Pies był bardzo wychudzony i mieszkał w skandalicznych warunkach, które możecie zobaczyć na dwóch ostatnich zdjęciach.

Kituś to mały psiak, który w momencie, gdy znalazł się schronisku, miał około 8 lat. Dla niego schroniskowy boks to teraz raj na ziemi - odnalazł się w nim bez żadnego problemu. Nie chcemy jednak, by schronisko było dla niego ostatnim domem! Chcemy, by jak najszybciej został adoptowany i cieszył się pełnią życia na "wolności".

nr karty: 435/2017

 

Batory

Nowo przybyłe

Batory trafił do schroniska 14.11.2017 w wyniku interwencji. Pies był bardzo wychudzony i mieszkał w skandalicznych warunkach, które możecie zobaczyć na jednym ze zdjęć.

Batory to dosyć duży pies, który w momencie, gdy znalazł się schronisku, miał około 10 lat. W schronisku dał się poznać jako poczciwe, łagodne i przyjazne w stosunku do ludzi psisko.

nr karty: 434/2017

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy