Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Agat

Koty do adopcji:

Agat trafił do schroniska 07.11.2018 z Gronowa Górnego. Kot był ciężko ranny, prawdopodobnie w wyniku doznanego wypadku komunikacyjnego.

Agat musiał przejść operację amputacji tylnej łapy i długo dochodził do siebie. Na szczęście teraz czuje się już dobrze i może śmiało szukać kochających opiekunów, którym jego niepełnosprawność nie będzie przeszkadzać.

Agat to śliczny, duży kocur. Jest oswojony, łagodny i bardzo towarzyski. Gdy tylko wyciągnie się do niego rękę, zaraz słychać jego rozkoszne mruczenie. Zachęcamy gorąco do adopcji tego pieszczocha, którego jedyny brak, który rzeczywiście mu doskwiera, to brak ciepłego domu i kochającego opiekuna...

nr karty: 4/EL/2018

 

Ranek

Koty do adopcji:

Ranek trafił do schroniska 20.09.2018 z Władysławowa z ranną łapą.

Ranek to delikatny kocurek, o lśniącej, czarnej sierści, który urodził się w 2017 roku. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest trochę nieśmiały, ale gdy tylko kogoś pozna, zmienia się w ufnego, lgnącego do ludzi kota.

nr karty: 3/EL/2018

 

Wojtuś

Koty do adopcji:

Wojtuś trafił do schroniska 25.07.2018 z Bażantarni.

Wojtuś to piękny, duży kocur, który ma około 1,5 roku. Jest oswojonym stworzeniem, które lgnie do ludzi i ciągle domaga się pieszczot.

nr karty: 105/2018

 

 

Cukierek

Koty do adopcji:

*** Ogłoszenie grzecznościowe ***

Ten piękny, biało-rudy kocur, którego widzicie na zdjęciach, ma na imię Cukierek. Ma około 2 lat. Jest delikatnym, wrażliwym, nieśmiałym i zamkniętym w sobie stworzeniem. Uwielbia siedzieć godzinami na oknie, lub zabezpieczonym siatką balkonie, i obserwować, co dzieje się na zewnątrz. Bardzo lubi spać w łóżku ze swoim opiekunem, w którego się wtula. Jest bardzo czysty. Ciężka choroba opiekunki i i jej częste pobyty w szpitalu spowodowały, że z wielkim bólem serca musiała ona podjąć decyzję o oddaniu Cukiereczka.

Cukierek jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. Wolny od białaczki i Fifa (test z wynikiem ujemnym). Jada zarówno mokrą jak i suchą karmę.

 

Biały kocur

Koty do adopcji:

*** Ogłoszenie grzecznościowe ***

Ten biały kocur, którego widzicie na zdjęciach został znaleziony mniej więcej 2 miesiące temu w miejscowości Łęcze w stanie skrajnego wyczerpania i wygłodzenia. Nie był wtedy skory do głaskania, ale od kiedy dostaje regularnie jeść, pozwala się głaskać a nawet wziąć na ręce.
Kot został odrobaczony, nie jest wykastrowany. Osoby, do których się przybłąkał i które udzieliły mu pomocy, szukają dla niego teraz prawdziwego domu i odpowiedzialnych opiekunów.

 

Piotruś i Natka

Koty do adopcji:

Piotruś (czarno-biały) i Natka (szara pręgowana-adoptowana) trafili do schroniska 19.11.2018. Kocięta zostały znalezione wyziębione i przemoczone.

Piotruś i Natka są mniej więcej 3-miesiecznymi kociakami, które mają w sobie mnóstwo energii i chęci do życia. Maluchy polecają się do adopcji!

 

 

Witek

Koty do adopcji:

Witek przebywa w schronisku od października 2018.

Witek to śliczny kocurek, który ma około 2,5 miesiąca. Jest oswojonym, wesołym i przyjaznym zwierzęciem.

 

 

Generał

Koty do adopcji:

11.10.18 na terenie naszego miasta znaleziono sympatycznego, oswojonego kocura. Kot, którego widzicie na zdjęciu i któremu daliśmy na imię Generał, siedział sobie na ławce na przystanku autobusowym na ul. Piłsudskiego (blisko skrzyżowania z Modlińską).
Generał przebywa obecnie w tzw. domu tymczasowym u osoby, która go znalazła, i czeka na swojego opiekuna.

 

 

Bolek i Lejdi

Koty do adopcji:

*** OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE ***

Dwa cudne kociaki szukają kochających właścicieli.
Maluchy urodziły się w maju tego roku. Niestety mieszkały na terenie jednego z ogrodów działkowych, gdzie biega lis (który prawdopodobnie porwał trzeciego z kociaków). Maluchy oswajają się coraz bardziej. Ten z czarnym noskiem, to kocurek Bolek - wesoły i ciekawski; jaśniejsza to koteczka Lejdi, trochę jeszcze nieufna, płochliwa. Przy odrobinie miłości na pewno odwdzięczą się tym samym.

 

Pandora

Koty do adopcji:

Kotka, którą widzicie na zdjęciach, przybłąkała się 13.09.18 na teren warsztatu samochodowego przy ul. Obrońców Pokoju. Poszukiwany jest jej opiekun, lub osoba chętna do adopcji, jeżeli ten się nie znajdzie.
Tak kotkę opisuje jej tymczasowa opiekunka:
"Kotka roboczo otrzymała imię Pandora. Jest bardzo przyjacielska, lubi przytulać się do twarzy i być głaskana. Na dwór wychodzi jedynie w towarzystwie ludzi i wraca bez nawoływania razem z człowiekiem. Bawi się i psoci jak każdy mały, zdrowy kociak, ale generalnie jest bardzo grzeczna. Jej mruczenie jest wyjątkowe - brzmi jak świerszcz :) Mimo kilku cuchnących incydentów, udało się opanować sytuację i wdrożyć w życie tej maleńkiej istoty procedurę korzystania z kuwety:) Wczoraj została odrobaczona, a wkrótce jeśli nie znajdzie się jej właściciel lub nowy dobry dom, zostanie zaszczepiona przeciwko kocim chorobom."

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny