Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Desperados

Koty do adopcji:

Desperados trafił do schroniska 11.07.2019  ze złamaną tylną łapką.

Desperados to mniej więcej 8-tygodniowy kocurek. Obecnie przebywa w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska dzięki czemu wiemy, że kociak jest oswojony i lubi towarzystwo innych kotów. Załatwia się do kuwety.

 

 

Simba szuka domu!

Koty do adopcji:

***Ogłoszenie grzecznościowe***

Około 6-tygodniowy kocurek o imieniu Simba pilnie szuka nowego domu!

Kociak przebywa obecnie w tzw. domu tymczasowym, ale nie może tam pozostać długo.

Zanim jednak podejmiesz decyzję o przygarnięciu kota, dobrze się zastanów. Pamiętaj, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z codziennymi obowiązkami a także kosztami (np. szczepienie, odrobaczanie)

Osoby zainteresowane przygarnięciem malucha proszone są o kontakt telefoniczny bezpośrednio z osobą, u której kocurek przebywa, pod numerem : 662 840 470.

 

Smiki

Koty do adopcji:

Smiki został znaleziony w lipcu 2019 razem ze swoją matką i rodzeństwem. Cała kocia rodzina trafiła do tzw. domu tymczasowego u wolontariuszki schroniska.

Kociaki mają obecnie około 9 tygodni, są wesołe i oswojone i już potrafią korzystać z kuwety.

 

Sisi

Koty do adopcji:

Sisi została znaleziona w lipcu 2019 razem ze swoim kociakami. Cała kocia rodzina trafiła do tzw. domu tymczasowego u wolontariuszki schroniska.

Sisi to dorosła, młoda kotka, która jest oswojonym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. Załatwia się do kuwety.

 

Spajdek

Koty do adopcji:

Spajdek trafił do schroniska w maju 2019 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki miały wtedy kilkanaście dni, obecnie (29.06.2019) mają mniej więcej 9 tygodni.

Spajdek i jego rodzeństwo przebywają w tzw. domu tymczasowym pod troskliwą opieką naszej wolontariuszki. Spajdek to wesoły i chętny do psot kociak.

 

Balbinka

Koty do adopcji:

Balbinka trafiła do schroniska w maju 2019 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki miały wtedy kilkanaście dni, obecnie (29.06.2019) mają mniej więcej 9 tygodni.

Balbinka i jej rodzeństwo przebywają w tzw. domu tymczasowym pod troskliwą opieką naszej wolontariuszki. Balbinka jest najbardziej nieśmiała z tej czwórki.

 

 

 

Tygrysek

Koty do adopcji:

Tygrysek trafił do schroniska w maju 2019 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki miały wtedy kilkanaście dni, obecnie (29.06.2019) mają mniej więcej 9 tygodni.

Tygrysek i jego rodzeństwo przebywają w tzw. domu tymczasowym pod troskliwą opieką naszej wolontariuszki. Tygrysek to wesoły rozrabiaka.

 

Śnieżek

Koty do adopcji:

Śnieżek trafił do schroniska w maju 2019 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki miały wtedy kilkanaście dni, obecnie (29.06.2019) mają mniej więcej 9 tygodni.

Śnieżek i jego rodzeństwo przebywają w tzw. domu tymczasowym pod troskliwą opieką naszej wolontariuszki. Śnieżek jest najspokojniejszym z kociaków.

 

 

 

Felix

Koty do adopcji:

Felix trafił do schroniska 26.06.2019 razem ze swoim rodzeństwem.

Felix to mniej więcej 6-tygodniowy kocurek o długiej sierści. Maluszek ma pewne problemy neurologiczne.

 

Fiona

Koty do adopcji:

Fiona trafiła do schroniska 26.06.2019 razem ze swoim rodzeństwem.

Fiona to mniej więcej 6-tygodniowa kotka.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny