Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Kumpel

Koty do adopcji:

We wrześniu 2017 do naszego schroniska przyszła pewna elblążanka szukająca pomocy dla swoich kotów. Tłumaczyła, że przygarnęła je z dobroci serca, bo "miauczały pod jej drzwiami". Powiedziała, że ma ich teraz w domu około 10 i jest jej ciężko. Mieliśmy pewne problemy z ustaleniem niektórych szczegółów, w związku z czym pojechaliśmy do pani, by zobaczyć koty na własne oczy i na miejscu ocenić sytuację. A na miejscu naszym oczom ukazały się zabiedzone, niedożywione, niewidome, bezzębne i na wszystkie inne sposoby zaniedbane koty... Nie było innej możliwości niż zabrać je do schroniska, gdyż dalsze pozostawienie je w tamtym domu oznaczałoby dla nich powolną śmierć.
Dwóch kotów nie udało się nam niestety uratować, nasza pomoc przyszła za późno. Pozostała ósemka jest jednak u nas i ma się coraz lepiej.
Nadszedł czas, by przedstawić Wam te kocie biedy. Jak widzicie na zdjęciach, pięć kotów ma, mówiąc delikatnie, problemy z oczami, tzn. nie ma jednego oka lub obu, lub ma je, ale niewidzące. Wszystkie są małe, niektóre nie mają zębów... Ale wszystkie są ufne i lgną do człowieka. Szukamy dla nich domów najlepszych z mo
żliwych!

na zdjęciu poniżej Kumpel, nr karty: 312/2017


 

Lila i Leon

Koty do adopcji:

Lila (czarno -biała) i Leon (cały czarny) to koty, które urodziły się we wrześniu 2016 i jako kilkunastodniowe kocięta trafiły do schroniska.  W listopadzie 2016 roku zostały adoptowane, niestety teraz znowu szukają domu. Powodem jest alergia jednego z domowników.

Z relacji opiekunki kotów wiemy, że Leon to ciekawy świata mruczek, który za człowiekiem chodzi, jak pies. Lila z kolei jest spokojną kotką, która większość czasu spędza leniuchując. Oba koty są grzeczne, łagodne i nie mają skłonności do drapania, czy niszczenia.

Lila i Leon to domowe, oswojone, przymilne w stosunku do ludzi koty, które już po kilkuminutowym pobycie w biurze schroniska były tak przerażone, nie chcemy sobie więc nawet wyobrażać, jak będą się czuły, jeśli przyjdzie im trafić na koci wybieg...

Zechcesz im pomóc, otworzyć dla nich swoje serce i dom?

 

Mazurek

Koty do adopcji:

Mazurek trafił do schroniska 16.06.2017 z ulicy Mazurskiej.

Mazur to dorosły, oswojony kot, którego niemal zawsze można znaleźć wylegującego się na legowisku w pobliżu okna w kocim kontenerze. Jest spokojnym zwierzęciem, łagodnym i przyjaznym, chętnie poddającym się pieszczotom.

nr karty: 127/2017

 

Baśka

Koty do adopcji:

Baśka trafiła do schroniska 24.11.2016 z ulicy Słonecznej.

Baśka to dorosła kotka o oryginalnym umaszczeniu i przenikliwym spojrzeniu. Jest spokojnym stworzeniem, które lubi ludzi i szuka kontaktu z nimi. Nie przepada za bliskim towarzystwem innych kotów, w związku z czym ciężko znosi pobyt w schronisku.

nr karty: 389/2016

 

Fałat

Koty do adopcji:

Fałat trafił do schroniska 30.08.2017 z ulicy Fałata w wieku około 6 miesięcy.

Fałat to oswojony kocurek o pięknej, lśniącej sierści.

nr karty: 261/2017

 

Kruczek

Koty do adopcji:

Kruczek szuka domu!

Kruczek to kocurek, który urodził się mniej więcej 1 maja 2017 na terenie jednej z elbląskich firm. Ponieważ kocurek nie może dłużej pozostać na ternie tej firmy, a jest przyjaznym i oswojonym stworzeniem, pilnie szukamy dla niego domu!

 

Kamyk

Koty do adopcji:

Kamyk został znaleziony 11.08.2017 w Krasnym Lesie. Od tego czasu przybywa w domu wolontariuszki schroniska czekając na swojego właściciela, lub, jeśli takowy się nie zgłosi, na adopcję.

Kamyk to młody kocurek o ciekawym umaszczeniu, miejscami przedłużonej sierści i puszystym ogonie. W domu zachowuje się grzecznie i spokojnie - nie drapie, nie niszczy. Jest łagodny w stosunku do ludzi i lubi ich towarzystwo. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 231/2017

 

 

 

Gwiazdka

Koty do adopcji:

Gwiazdka trafiła do schroniska 13.08.2017.

Gwiazdka to śliczna, mniej więcej 2-miesięczna kotka.

nr karty: 233/2017

 

Sadówka

Koty do adopcji:

Sadówka trafiła do schroniska 13.06.2017 z ulicy Sadowej.

Sadówka to dorosła kotka, która jest oswojona i bardzo przyjazna w stosunku do ludzi.

nr karty: 119/2017

 

Winna

Koty do adopcji:

Winna przebywa w schronisku od 13.06.2017. Trafiła tutaj z ulicy Winnej.

Winna to dorosła kotka, która jest oswojona i łagodna w stosunku do ludzi. Nie przepada za towarzystwem innych kotów.

nr karty: 118/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny