Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Łacuś

Koty do adopcji:

Łacuś trafił do schroniska 07.06.2023 z ulicy Warszawskiej.

Łacuś to około 2-letni kocur. Jest oswojonym i bardzo spokojnym stworzeniem.

nr karty: 76/2023

 

Roxy

Koty do adopcji:

Roxy trafiła do schroniska 15.04.2023 z ulicy Władysława IV.

Roxy to śliczna, około 1-roczna kotka. Jest oswojona i łagodna w stosunku do ludzi. Roxy lubi, gdy się ją głaszcze, pozwala brać się na ręce. Podejrzewamy, że Roxy słabo widzi, co powoduje, że schronisku czuje się trochę zagubiona. Tak bliska obecność wielu kotów najwyraźniej również ją stresuje.

nr karty:41/2023

 

Spajdi

Koty do adopcji:

Spajdi został znaleziony razem z jego rodzeństwem w czerwcu 2023. Kociaki trafiły do tzw. domu tymczasowego, gdzie czekają na adopcję.

Maluchy mają około 7 tygodni. Są oswojone i towarzyskie.

 

 

Moon

Koty do adopcji:

Moon została znaleziona razem z jej rodzeństwem w czerwcu 2023. Kociaki trafiły do tzw. domu tymczasowego, gdzie czekają na adopcję.

Maluchy mają około 7 tygodni. Są oswojone i towarzyskie.

 

 

Bielanek

Koty do adopcji:

Bielanek pierwszy raz trafił do schroniska jako mały kociak. Szybko znalazł dom, niestety 30.03.2023 znów znalazł się w schronisku... Właściciele jako powód oddania podali - nawracające choroby układu oddechowego.

Bielanek to około 2 leni kocurek (urodził się w kwietniu 2021). Jest bardzo przyjaznym, czułym i spragnionym kontaktu z człowiekiem kotem. Chętnie wyleguje się w ramionach człowieka, jest absolutnie delikatnym i łagodnym stworzeniem!
Dobrze dogaduje się z innymi kotami.
Dla Bielanka szukamy odpowiedzialnych osób, które będą świadome jego problemów zdrowotnych. Bielanek z pewnością odwdzięczy się ogromną miłością i będzie cudownym przyjacielem!

nr karty: 38/2023

 

Agama

Koty do adopcji:

Agama trafiła do schroniska 07.02.2023 razem z Traszką.

Agama to mniej więcej 5-letnia kotka. W warunkach schroniskowych jest trochę płochliwym stworzeniem.

nr karty: 29/2023

 

Ziutka

Koty do adopcji:

Ziutka jest pod opieką schroniska od 26.09.2022. Był to czas pełny ciągłego budowania cudownej relacji, poznawania jej charakterku i nieustannego zachodzenia w głowę - jakim cudem Ziutka jeszcze nie znalazła domu?! Czas najwyższy odmienić los Ziutki i zakończyć jej schroniskową historię!

Ziutka to koteczka o przecudnej urodzie, która jest gotowa roztopić wszystkie ludzkie serca! Jest oswojonym, bardzo łagodnym stworzeniem, przemiła i szalenie towarzyska wobec ludzi, a przy tym bardzo delikatna! Chociaż w stosunku do obcych może być nieco nieśmiała, to wobec swoich opiekunek ze schroniska jest wierną towarzyszką na każdym kroku! Zawsze ochoczo mruczy i prosi o czułości.

Warto pamiętać jednak, że choć wydaje się słodka, posiada również ostre zęby i pazurki, które w stresujących sytuacjach mogą stanowić jej obronę.

Ziutka nie przepada za towarzystwem innych kotów, w związku z czym w schroniskowej kociarni trzyma się raczej na uboczu.

Nie przestajemy wierzyć, że Ziutka znajdzie kochający dom u boku czułych, odpowiedzialnych osób.

 

 

Donimira

Koty do adopcji:

Donimira trafiła do schroniska 01.09.2022 z ulicy Donimirskich.

Donimira to oswojona kotka, która nie jest już młoda. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazna - jest jednym z pierwszych kotów, które, łasząc się i rozkosznie mrucząc, witają osoby wchodzące do kociarni. Jest spokojnym i łaknącym ludzkiego towarzystwa stworzeniem. Nie przepada za bliskością innych kotów.

 

 

 

 

Łapka

Koty do adopcji:

Łapka trafiła do schroniska 21.09.2022.

Łapka to kotka, która urodziła się mniej więcej 01.07.2022. W warunkach schroniskowych jest nieśmiałym stworzeniem.

nr karty: 246/2022

*Zdjęcia zostały zrobione 05.10.2022.

 

Maks

Koty do adopcji:

Maks trafił do schroniska 09.08.2022. Kocurek urodził się mniej więcej 15.05.2022.

Maks to śliczny kocurek, który w stosunku do nowo poznanych osób jest trochę nieśmiały, ale swoim schroniskowym opiekunkom pozwala się głaskać i chętnie się z nimi bawi.

*Zdjęcia zostały zrobione w marcu 2023r.

nr karty: 194/2022

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny