Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Dorian

Znalazły dom

Dorian trafił do schroniska 13.05.2019  z ulicy Owocowej.

Dorian to pies rasy chow chow, który jest w średnim wieku. Jak widać na zdjęciach, gdy znalazł się w schronisku, był zaniedbany. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 160/2019

 

Ammanisia

Znalazły dom

Ammanisia trafiła do schroniska w maju 2019 roku.

Ammanisia to śliczna kotka, która urodziła się 02.03.2019. Przez kilka tygodni przebywała w tzw. domu tymczasowym dzięki czemu wiemy, że jest oswojonym, delikatnym stworzeniem, które załatwia się do kuwety. Jest przyzwyczajona do obecności innych kotów a także psów.

nr karty: 5/EL/2019

 

Oro

Znalazły dom

Oro trafił do schroniska 11.05.2019 z ulicy Fromborskiej.

Oro to mały zadbany psiak w średnim wieku. Oro czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 155/2019

 

Gustaw

Znalazły dom

Gustaw trafił do schroniska 10.05.2019 razem ze swoją matką i rodzeństwem.

Kocięta mają około 3 miesięcy i są oswojonymi, domowymi stworzeniami.

 

Gambit

Znalazły dom

Gambit trafił do schroniska 10.05.2019 razem ze swoją matką i rodzeństwem.

Kocięta mają około 3 miesięcy i są oswojonymi, domowymi stworzeniami.

 

Jaspar

Znalazły dom

Jaspar po raz pierwszy trafił do schroniska w maju 2010 jako około 2-letni pies. Bardzo długo przyszło mu czekać na adopcję - doczekał się jej dopiero w październiku 2015.

Z wielkim żalem w sercach przyjęliśmy go z powrotem do schroniska trzy lata później - we wrześniu 2018 roku. Tłumaczono nam, że opiekun psa ze względów zdrowotnych nie może się nim dłużej zajmować, a szukanie nowych opiekunów wśród rodziny i znajomych okazało się bezskuteczne. Na szczęście już w październiku 2018 Jaspar ponownie opuścił schronisko. Wierzyliśmy, że tym razem na stałe. Niestety znowu okrutnie się pomyliliśmy - 08.09.2019 oddano go z powody zmiany sytuacji życiowej jego opiekunów...

Jaspar to piękny pies średniej wielkości, który ma obecnie około 11 lat. Typowo domowy, grzeczny i posłuszny, reagujący na komendy wydawane nawet przez obce osoby. Jak my mamy wytłumaczyć temu przestraszonemu psu, dlaczego znowu znalazł się w schronisku???

nr karty: 152/2019

 

Szirka

Znalazły dom

Szirka i Hirka trafiły do nas jako kilkunastodniowe kocięta. Ponieważ wymagały karmienia butelką co kilka godzin, tymczasowo zamieszkały w domu jednego z pracowników schroniska. Dzięki temu są oswojonymi i przyjaznymi w stosunku do ludzi maluchami, które lubią się bawić i potrafią już korzystać z kuwety.

Obecnie (09.05.2019) kociaki mają około 5 tygodni i jedzą już samodzielnie, w związku z czym szukamy dla nich nowych opiekunów.

* na zdjęciach Szirka

 

Hirka

Znalazły dom

Hirka i Szirka trafiły do nas jako kilkunastodniowe kocięta. Ponieważ wymagały karmienia butelką co kilka godzin, tymczasowo zamieszkały w domu jednego z pracowników schroniska. Dzięki temu są oswojonymi i przyjaznymi w stosunku do ludzi maluchami, które lubią się bawić i potrafią już korzystać z kuwety.

Obecnie (09.05.2019) kociaki mają około 5 tygodni i jedzą już samodzielnie, w związku z czym szukamy dla nich nowych opiekunów.

* na zdjęciach Hirka

 

Amon

Znalazły dom

Amon trafił do schroniska 01.04.2019 z ulicy Freta.

Amon to śliczny psiak, który ma około 3 miesięcy. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 147/2019

 

Żyłka

Znalazły dom

Żyłka trafiła do schroniska 30.04.2019 z ulicy Strumykowej.

Żyłka to malutka suczka, która ma około 1 roku. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi i innych psów zwierzęciem. Żyłka czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 146/2019

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy