Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Żyłka

Znalazły dom

Żyłka trafiła do schroniska 30.04.2019 z ulicy Strumykowej.

Żyłka to malutka suczka, która ma około 1 roku. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi i innych psów zwierzęciem. Żyłka czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 146/2019

 

 

Sztorm

Znalazły dom

Sztorm trafił do schroniska 30.04.2019 razem ze swoim rodzeństwem w wieku około 5 tygodni.

Kociaki jedzą już samodzielne.

 

Mgła

Znalazły dom

Mgła trafiła do schroniska 30.04.2019 razem ze swoim rodzeństwem w wieku około 5 tygodni.

Kociaki jedzą już samodzielne.

 

Mżawka

Znalazły dom

Mżawka trafiła do schroniska 30.04.2019 razem ze swoim rodzeństwem w wieku około 5 tygodni.

Kociaki jedzą już samodzielne.

 

Burza

Znalazły dom

Burza trafiła do schroniska 30.04.2019 razem ze swoim rodzeństwem w wieku około 5 tygodni.

Kociaki jedzą już samodzielne.

 

Psota

Znalazły dom

„Błagam! Zaopiekujcie się nią , ona uratowała mi życie”. Tak z płaczem żegnała się z Psotą w schronisku starsza pani, która decyzję o oddaniu swojej pupilki podjęła ze względu na swój zły stan zdrowia i niemożność zapewnienia opieki psu podczas pobytów w szpitalu.

Psota to 12-letnia suczka średniej wielkości. Adoptowana z naszego schroniska w 2008 roku, przez 11 lat była oczkiem w głowie swojej pani. Niestety starsza osoba zaczęła chorować na serce. Nie ma komu powierzyć opieki nad psem. Gdy w minionym tygodniu znalazła się w szpitalu, Psota 3 dni spędzała sama w jej mieszkaniu. Gdy pani wróciła do domu, okazało się, ze psinka przez ten czas nawet nie nasiusiała…

Opiekunka Psoty opowiedziała nam również, jak Posta niedawno uratowała jej życie – gdy pani dostała zawału, Psota zaczęła tak przeraźliwie wyć, że zaalarmowani sąsiedzi przybiegli na pomoc i natychmiast wezwali karetkę.

Opiekunka Psoty wierzy w to, że ktoś jeszcze pokocha jej suczkę i zapewni jej poczucie bezpieczeństwa i opiekę na stare psie lata. I jest przekonana, że Psotka odwdzięczy się za to miłością i oddaniem. Nie pozwólmy, by się na nas zawiodła i jeszcze bardziej cierpiała – znajdźmy szybko nową, kochającą rodzinę dla jej psa!

nr karty: 145/2019

 

 

Reksio

Znalazły dom

Reksio został oddany do schroniska 29.04.2019 przez swoją opiekunkę z powodu wyjazdu zagranicę.

Reksio to psiak urodzony 01.12.2015. Zanim znalazł się w schronisku mieszkał w mieszkaniu, gdzie zachowywał się grzecznie i spokojnie, nie stwarzał żadnych problemów. To łagodne i przyjazne psisko z przerażeniem w  oczach spogląda przez kraty schroniskowego boksu wypatrując ratunku... Uratuj Reksia - zabierz go do domu!

nr karty: 144/2019

 

 

Aslan

Znalazły dom

Aslan trafił do schroniska 27.04.2019.

Aslan to urodzony w październiku 2016 roku pies, który 3 tygodnie wcześniej został kupiony z pseudohodowli. Przez trzy tygodnie mieszkał w mieszkaniu razem ze swoją nową rodziną. Miał kontakt z dziećmi, kotami i drugim psem - suczką. Wydawało się, że wszystko układa się świetnie, bo Aslan to spokojny i grzeczny pies, który chętnie bawił się z małymi dziećmi i spał razem z kotem. Niestety któregoś dnia, gdy zwierzęta zostały same w domu, wydarzyła się tragedia. Aslan dotkliwie pogryzł mniejszą od siebie suczkę-rezydentkę. W tej sytuacji opiekunka zwierząt podjęła decyzję o oddaniu Aslana.

Dla tego pięknego psa szukamy odpowiedzialnych opiekunów, którzy przy wyborze czworonożnego przyjaciela nie będą się kierować jego urodą, lecz dobrze przemyślą decyzję o adopcji - będzie to wszak decyzja na długie lata i zaważy na życiu psa.

nr karty: 142/2019

 

Enterka

Znalazły dom

Enterka trafiła do schroniska 26.04.2019.

Enterka to rozkoszna, lgnąca do ludzi suczka, która ma około 2 miesięcy. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 140/2019

 

Rika

Znalazły dom

Rika (szylkretowa) trafiła do schroniska 25.04.2019 razem ze swoim rodzeństwem w wieku 6 tygodni.

Kociaki były przeziębione i są w trakcie leczenia.

nr karty: 41/2019

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy