Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Rosalie

Znalazły dom

Rosalie  trafiła do schroniska w maju 2023.

Rosalie urodziła się około 26.04.2023. Jest oswojonym i przymilnym kociakiem, przyzwyczajonym do towarzystwa innych kotów. Obecnie przebywa w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska.

* Zdjęcia zostały zrobione 18.09.2023.

 

Ivana

Znalazły dom

Ivana trafiła do schroniska w maju 2023 razem ze swoją matką i rodzeństwem.

Kociaki urodziły się około 8 maja 2023. Obecnie przebywają w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska.

Ivana jest delikatną, w pierwszym kontakcie z człowiekiem nieco nieśmiałą, kotką, która uwielbia harce z innymi kotami.

* Zdjęcia zostały zrobione 18.09.2023.

 

Czesio

Znalazły dom

Czesio trafił do schroniska 27.08.2023, na szczęście jednak od razu zamieszkał w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska.

Czesio to piękny, 2-miesięczny kocurek. Jest oswojony, wesoły, chętny do zabawy i bardzo przymilny - uwielbia być blisko człowieka. Jest przyzwyczajony do obecności innych kotów.

nr karty: 154/2023

 

 

Nela

Znalazły dom

Nela trafiła do schroniska 09.09.2023, na szczęście szybko znalazło się dla niej miejsce w tzw. domu tymczasowym u pani Anety, gdzie teraz może bezpiecznie czekać na adopcję.

Nela to rozkoszna kotka, która urodziła się mniej więcej 01.07.2023. Jest oswojonym i przymilnym stworzeniem, które uwielbia być noszone na rękach, przytulane i głaskane. Jest przyzwyczajona to towarzystwa innych kotów oraz psa, ale najlepiej czuje się w ramionach człowieka.

 

 

Śnieżka

Znalazły dom

Śnieżka to śliczna kotka, która czeka na adopcję w tzw. domu tymczasowym.

Kotka ma około 4-5 miesięcy, jest oswojona i pełna energii. Śnieżka uwielbia biegać za laserem i innymi zabawkami. Chętnie spędza czas obserwując rybki w akwarium i świnkę morską :). W kontaktach z ludźmi jest łagodna i nienachalna.

 

 

Loki

Znalazły dom

Loki trafił do schroniska 11.09.2023 z miejscowości Bielnik Drugi.

Loki to nieduży psiak, który ma około 2-3 lat. W pierwszym kontakcie z nowo poznanymi osobami jest trochę lękliwy, ale na szczęście tylko do czasu, aż przekona się, że nic mu nie grozi. Wtedy Loki przytula się i domaga pieszczot.

 

nr karty: 23/EL/2023

 

Aza

Znalazły dom

Aza po raz drugi (po krótkiej, nieudanej, adopcji) trafiła do schroniska 09.09.2023. Jest to około 5-letnia suczka średniej wielkości.

Aza, póki co, jest jeszcze wycofanym i niepewnym stworzeniem. Z dozą nieśmiałości, ale i nieukrywaną ciekawością poddaje się głaskaniu. Wesołym merdaniem ogonka zaczyna reagować na dźwięk ludzkiego głosu.

Aza doskonale czuje się wśród swoich psich towarzyszy, którzy dodają jej otuchy i odwagi podczas spacerów.

Dla Azy szukamy cierpliwych i troskliwych opiekunów, którzy podarują jej poczucie bezpieczeństwa i będą wspierać w walce z jej lękami. Z pewnością drugi pies okaże się w tym procesie bardzo pomocny.

 

nr karty: 198/2023

 

Mysia

Znalazły dom

Mysia trafiła do schroniska 05.09.2023 z ulicy Poprzecznej.

Mysia to uroczy szczeniak, który ma około 5 miesięcy. Jest ufnym, wesołym i pełnym energii stworzeniem, które lgnie do ludzi. Gdy dorośnie, Mysia będzie prawdopodobnie niedużym psem.

nr karty: 196/2023

 

Ariel

Znalazły dom

Ariel trafił do schroniska 06.09.2023.

Ariel to śliczny, 2-miesięczny kocurek. Jest oswojony, wesoły, chętny do zabawy i bardzo przymilny - uwielbia być blisko człowieka.

Obecnie Ariel przebywa w tzw. domu tymczasowym.

 

Koka

Znalazły dom

Koka po raz pierwszy trafiła do schroniska w styczniu 2023 ze złamaną tylną łapą. Adoptowano ją w kwietniu, niestety 05.09.2023 oddano ją z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że Koka nie umie odpoczywać, a pozostawiona w domu sama niszczy.

Koka jest takim naszym promyczkiem, zawsze uśmiechniętym, gotowym do spaceru i zabawy. Jest przeurocza i zabawna, uwielbia „kokosić” się na ludzkich kolanach, zaczepiać i rozdawać całusy.

Doskonale czuje się w towarzystwie innych psów. Cierpliwie znosi zabiegi weterynaryjne.

Koka jest młodym psem - ma około 1,5 - 2 lata. Z pewnością cierpliwy i wyrozumiały opiekun będzie w stanie jej wszystkiego nauczyć.

nr karty: 197/2023

 
PayPal:
1% dla zwierząt