Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Kicia

Znalazły dom

Kicia trafiła do schroniska 30.09.2023 z ulicy Grochowskiej.

Kicia to piękna kotka o przedłużonym włosie, która urodziła się mniej więcej 01.01.2014. Jest bardzo przyjaznym i spokojnym stworzeniem, które jest spragnione bliskości człowieka.

 

 

Sabi

Znalazły dom

Sabi trafiła do schroniska 02.10.2023.

Sabi urodziła się urodziła się mniej więcej 05.05.2023. W warunkach schroniskowych jest nieśmiała, ala w prawdziwym domu z pewnością szybko się to zmieni.

nr karty: 194/2023

 

 

Piracik

Znalazły dom

Piracik czeka na adopcję w tzw. domu tymczasowym.

Piracik to kocurek, który urodził się 28.07.2023. Jest oswojonym, łagodnym i przyjaznym stworzeniem, które uwielbia się bawić i równie mocno uwielbia się przytulać.

 

 

Yaruma

Znalazły dom

Yaruma trafiła do schroniska 14.09.2023 razem z Sonią, ponieważ opiekun psiaków zmarł...

Yaruma to duża suczka, która urodziła się około 14.01.2020. W stosunku do obcych sobie osób bywa nieufna, ale gdy już kogoś pozna, jest bardzo przyjazna i łagodna. Ta spokojna psina, zanim znalazła się w schronisku, była domowym pupilem, który nie sprawiał żadnych problemów.

nr karty: 200/2023

 

Evelin

Znalazły dom

Evelin trafiła do schroniska w październiku 2023, na szczęście jednak od razu zamieszka w tzw. domu tymczasowym. Tak opisuje kotkę jej tymczasowa opiekunka:

Evelin rozpływa się już na sam widok człowieka, głośno przy tym mrucząc, a wzięta na ręce wzruszająco wtula się w ludzkie ciało, szukając czułego dotyku i miłości. Jest niezastąpioną małą asystentką w codziennych domowych czynnościach. Rzadko kiedy odstępuje człowieka na krok.

Evelin dorasta w obecności psów oraz kotów, doskonale czuje się w ich towarzystwie. Ponadto, koteczka wzorowo korzysta z kuwety. Jak na kociaka przystało - chętnie ulega wszelkim zabawom, ale to w czule spędzonych chwilach z człowiekiem odnajduje prawdziwą esencję szczęścia.

 

 

 

Elif

Znalazły dom

Elif trafiła do schroniska 01.10.2023 z Bażantarni.

Elif to mała suczka który ma około 12 lat. Jest zadbanym, ufnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. Elif czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 209/2023

 

 

 

 

 

Rogalka

Znalazły dom

Rogalka trafiła do schroniska 23.09.2023 z Dąbrowy.

Rogalka to mała suczka, która ma mniej więcej 2 lata. Schronisko ją przeraża - Rogalka jest nieufna i z dystansem podchodzi do obcych sobie osób. Ale wystarczy zabrać ją na spacer, by się przekonać, że Rogalka jest słodką, lgnącą do człowieka istotką, która chciałaby już znaleźć się z powrotem w domu...

Rogalka toleruje obecność zarówno suczek jak i samców.

Dla tej przerażonej kruszyny, szukamy spokojnego i stabilnego domu, w którym nowa rodzina otoczy ją ciepłem i miłością oraz popracuje nad jej lękami.

nr karty: 203/2023

 

 

 

 

Swen

Znalazły dom

Swen to około 2-3-letni kocur, który szuka nowego opiekuna, ponieważ jego dotychczasowa opiekunka, ze względów zdrowotnych, nie może dłużej się nim zajmować.

Swen jest typowo domowym stworzeniem, które jest ufne i łagodne w stosunku do ludzi. Jest przyzwyczajony do obecności innych kotów - w domu mieszka z kocią koleżanką.

Swen czeka na adopcję w tzw. domu tymczasowym.

 

 

Zola

Znalazły dom

Zola trafiła do schroniska w sierpniu 2023 razem ze swoją matką i rodzeństwem.

Kociaki urodziły się około 1 sierpnia 2023. Obecnie przebywają w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska.

Są oswojone, odważne i ciekawskie. Uwielbiają dokazywać, a na ich zabawy można by patrzeć godzinami.

* Zdjęcia zostało zrobione 18.09.2023.

 

Zizi

Znalazły dom

Zizi trafiła do schroniska w sierpniu 2023 razem ze swoją matką i rodzeństwem.

Kociaki urodziły się około 1 sierpnia 2023. Obecnie przebywają w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska.

Są oswojone, odważne i ciekawskie. Uwielbiają dokazywać, a na ich zabawy można by patrzeć godzinami.

* Zdjęcia zostało zrobione 18.09.2023.

 

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt