Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Sól

Znalazły dom

Sól ma ok. 4 lat. Jest piękną kotką, dostojną i poważną.

Sól należy do kotów nieufnych .

 

Pumka

Znalazły dom
Pumka... kotka ok. roczna. Koteczka jest bardzo spokojna, ułożona i bezdomna.
 

Wika

Znalazły dom

Wika..młoda kotka, która  trafiła do nas nieufna, dzika. Mamy nadzieję, że gdy zamieszka blisko człowieka jej charakter zmieni się.

nr karty: 04/08

 

Kasia

Znalazły dom

Piękna kotka tri-kolorka to Kasia.

Kasia nie ufa ludziom, woli przyglądać się z boku, być może człowiek ją skrzywdził. Szukamy dla niej odpowiedzialnego opiekuna, który sprawi, że Kasia znowu zaufa.

Kasia kiedyś miała dom, ktoś wystawił ją na ulicę z kartką "zaopiekuj się Kasią ". Ona czeka na swojego człowieka od maja 2010 roku.

nr. kart 89/10

 

Gibas

Znalazły dom
Gibas to 1.5 roczny kocur, który lubi bawić się i rozrabiać. Szkoda aby tak wesołe zwierzę musiało żyć w zamknięciu.
 

Wypadek

Znalazły dom

Wypadek..kot którego nie da się nie lubić.  Trafił do schroniska bardzo poturbowany z dużym urazem gałki ocznej, prawdopodobnie wpadł pod samochód. 

W wyniku urazu Wypadek nie wiedzi na jedno oko ale w niczym mu to nie przeszkadza. Jest bardzo miłym, kontaktowym kocurem, który domaga się głaskania i kontaktu z człowiekiem.

 

Zula

Znalazły dom
Zula...2 letnia spokojna kotka oddana do schroniska po śmierci swojej pani. Zula jest nauczona czystości i wszystkiego tego co musi znać kot domowy.
 

Justyna

Znalazły dom
Justyna.. 2 letnia  kotka z  charakterkiem. Lubi dominować w kociarni, ustawiać wszystko po swojemu. Za to do ludzi bardzo przyjazna.
 

Brzechwa

Znalazły dom

Brzechwa trafił do schroniska kilka dni temu. Jest młodym kocurem zupełnie nie akceptującym schroniskowej klatki. Mamy nadzieję, że ktoś szuka swojego pupila. Brzechwa trafił do nas wykastrowany.

Nr karty: 109/2011

 

Gadułek

Znalazły dom

Gadułek to kot gadający. Opowiada dużo i chętnie ocierając się przy tym do ludzkich nóg. Jest niezmiernie przyjaznym kotem.

Gadułek ma ok. 3 lat.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy