Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Bajbus

Znalazły dom

Bajbus mieszka w schronisku od 30.07.2011. Trafił do nas w bardzo złym stanie - szalenie wychudzony, chory. Powoli dochodził do siebie. Niestety ciągle powracają problemy z ropiejącymi oczami, których nie pozwala sobie zakraplać.     Mimio to teraz widać już, że Bajbus jest pięknym kotem, który ma w sobie coś z kota brytyjskiego. Jest sporych rozmiarów a jego sierść jest dłuższa i bardziej puszysta.

Bajbus to dostojne kocisko, zamyślone i chyba nieszczęśliwe .

nr karty: 155/2011

 

zdjęcie z 19.01.2012

 

Mikuś

Znalazły dom

Mikuś to pies, który został znaleziony w piwnicy budynku mieszkalnego, gdy był jeszcze szczeniakiem. Nikt się do niego nie przyznawał więc 18.08.11 zamieszkał w schronisku.

Mikuś ma obecnie (luty 2013) około dwóch lat i jest niedużym i drobnym psem o pięknych, mądrych oczach! W stosunku do nowo poznanych osób jest nieśmiały.

nr karty: 414/2011

 


 

 

Cywil

Znalazły dom

 Cywil to pies prawie idealny. Wesoły, wierny....... za kontakt z człowiekiem zrobiłby wszystko. Jedyną jego wadą jest to, że szalenie ciągnie na smyczy, ale posłuszeństwa można go przecież jeszcze nauczyć.

"Dzieciakowaty" rozrabiaka, jak go nie kochać?

nr. kart. 434/11

 

Maja

Znalazły dom

Maja po raz drugi trafiła do schroniska 28.01.2012. Jest to malutka, mniej więcej 6-letnia suczka, którą oddano, ponieważ na spacerach wykazywała agresję w stosunku do innych zwierząt. Jednak w schronisku zamieszkała w boksie z 7 innymi psami i nie sprawia tam żadnych kłopotów...

Nawet jeżeli rzeczywiście na spacerach w Mai budzi się diabeł, to suczka jest na tyle mała, że utrzymanie jej na smyczy nie stanowi problemu. Czy znajdzie się jeszcze ktoś, kto da jej szansę na opuszczenie schroniska i normalne życie?

nr karty: 46/2012

 


 

 

Karina

Znalazły dom

Karina  przebywa w schronisku od 15.08.2012. Jest to młoda sunia średniej wielkości. Łagodna w stosunku do ludzi i innych psów. Uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem.

nr karty: 406/2011

 

 

Borek

Znalazły dom

Borek.... pies w średnim wieku w typie spaniela.

Borek jest pięknym psem, któremu trudno dostosować się do realiów schroniska. Pamięta życie przy boku pana, nie chce aby bo głaskać , czeka tylko na tego, który  po niego nie przychodzi.

nr. kart. 429/11

 

Korek

Znalazły dom

Korek jest dosyć młodym psem w typie pudla. Jego pani chciała go oddać do schroniska a gdy została odprawiona z kwitkiem po prostu go porzuciła.

Korek nie wie, że jest niechciany. Siedzi, patrzy, czeka...

nr. kart. 411/11

 

Nola

Znalazły dom

Nola... młoda suczka, porzucona na drodze na peryferiach miasta. Delikatna, łagodna,wpatrzona w człowieka.

Taka krucha istotka ciężko będzie znosić trudy schroniskowego życia.

 

       nr. kart. 405/11

 

Eryk

Znalazły dom

Eryk to ok 2-letni, niewielki piesek o krótkiej błyszczącej sierści.

Eryk zgadza się z innymi psami, lgnie do ludzi.

Nr. kart 381/2011
 

Mnich

Znalazły dom

Nieduży piesek w kropki to Mnich. Mieszka w schronisku od 04.08.2011.

Mnich to oaza spokoju, pies jakich mało.  Piesek trafił do nas potrącony przez samochód. Na szczęście nie miał większych urazów i czeka w kolejce po nowy dom. Mnich uśmiecha się do nas w rozbrajający sposób, co widać na zdjęciu po prawej.

nr karty: 393/2011

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy