Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Rosa

Znalazły dom
Rosa to młoda, spokojna koteczka, która spędza smutny żywot w schroniskowej klatce. Rosa prosi aby ją zabrać do swojego domu, patrzy tak wymownie... spójrzcie w jej oczy?
 

Bielik

Znalazły dom

Bielik leżał sparaliżowany strachem na trawniku, wyglądało jakby został potrącony przez samochód. Na szczęście okazało się, że oprócz małego otarcia nic mu nie dolega.

Podejrzewamy, że kot był trzymany w mieszkaniu, uciekł na dwór i nie potrafił się tam odnaleźć, tak przerażonego kota dawno nie widzieliśmy.

 

 

 

 

 


aktualizacja 07.07.2011

 

Dzisiaj Bielik to zupełnie inny kot.

Uwielbia pieszczoty i zabawy. Nie lubi zbytnio innych kocurów, ale z kotkami dogaduje się świetnie.

Bielik jest wykastrowany i czeka na nowy dom!

 

Czip i Deil

Znalazły dom
Czip i Deil... urocze kocięta, rozrabiaki, które tęskno spoglądają w okno, łapiąc każdy podmuch świerzego powietrza, czyli tajemniczy świat poza granicami klatki. Kocięta w tym wieku są cudowne, wesołe, rozweselą cały dom, tylko kto im go da? 
 

Luna

Znalazły dom
 Brak słów aby opisać co przeżywa Luna oddana do schroniska po 7 latach pobytu w domu, czyli prawie całe życie. Urodziło się dziecko i kotka stała się nie potrzebna! Leży nie ruchomo w klatce, nie je, nie pije, jej swiat się zawalił !
 

Largo

Znalazły dom
Largo to około półroczny wesoły psiak. Do schroniska trafił bardzo chory, obecnie już dokazuje i za wszelką cenę stara się zwrócić na siebie uwagę. Largo będzie dużym psem. Potrzebuje domu, by całego dzieciństwa nie spędzić za kratami...
nr.kart. 96/11
 

Rzepka

Znalazły dom
Rzepka to młoda, łagodna kotka, nauczona czystości. Wtula się w człowieka i przepięknie mruczy.
 

Graf

Znalazły dom

Graf to młody piesek, średniej wielkości, który trafił do schroniska nie dawno. Jest bardzo wystraszony, szuka kontaktu z ludzmi, tuli się i nie chce być w boksie z innymi psami. Bardzo tęskni za kimś kto go wychował i kogo kochał tak jak potrafią kochać tylko psy. On u nas jest bardzo nieszczęśliwy. Psów podobnych do Grafa mamy wiele, cudownych zwierzaków skazanych na zamknięcie za kratami z winy człowieka.

Graf prosi ..... weż mnie do domu i swojego serca!

 

 

 

Pik

Znalazły dom
Pik...... urocze psie dziecko, wesołe, rozkrzyczane, istne cudeńko !
 

Kaja i Kobi

Znalazły dom
Kaja i Kobi to maleńkie suczki -mama i córka. Sunie trafiły do nas, ponieważ ich pani trafiła do domu opieki społecznej. Sunie są bardzo wystraszone, nie dają sobie rady w schronisku, siedzą przytulone do siebie i drżą. Boimy się o ich stan psychiczny. Suczki są maleńkie, pinczerkowate.
 

Jaga

Znalazły dom

Jaga to młoda koteczka, która straciła swój dotychczasowy dom i od lutego 2011 w schronisku czeka na nowy. Schronisko  ja przeraża i odbiera chęć do życia. W kontakcie z człowiekiem początkowo jest strachliwa, ale w stosunku do osób, które dobrze zna jest przymilna i łaknie pieszczot. Korzysta z kuwety.

nr karty: 07/2011

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy