Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Pozer

Znalazły dom

Pozer trafił do schroniska w połowie października 2011. Ten dość duży, piękny pies ma około dwóch lat. Jest wesoły i ufny, zaś dzieląc boks z inymi psami - dominujący. Może Ty dasz mu dom?

nr karty: 527/2011

 

 

Nero

Znalazły dom

Nero to smutny kosmaty pies, który ciagle czeka,że ktoś po niego przyjdzie i zabierze do domu.

Pies jest młody (2-3 lata), sympatyczny, dlaczego nikt go nie szuka?

 

 

nr. kart.508/2011

 

Nemo

Znalazły dom

Nemo trafił do schroniska 03.10.2011, ponieważ bez opieki błąkał się po ulicach Elbląga. Był wychudzony, z czego można wnioskować, że nikt się o niego nie troszczył już od dłuższego czasu.

W listopadzie 2012 Nemo zamieszkał w budynku administracyjnym schroniska. Dzięki temu wiemy, że Nemo jest spokojnym i cichym psem. Większość dnia spędza leżąc na posłanku. Nie szczeka. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami.  Nie jest agresywny w stosunku do kotów. Nie przepada za suchą karmą. Potrzeby fizjologiczne załatwia tylko na dworze. W stosunku do nowo poznanych osób jest przyjazny, ale troszeczkę nieśmiały.

Nemo jest kilkuletnim psem średniej wielkości.

nr karty: 509/2011

 

 

Kumpel

Znalazły dom

Kumpel przebywa w schronisku od 18.07.2010. Jest to pies na dobre i złe dni. Pies przyjaciel, pies obrońca, pies towarzysz.

Kumplowi niewiele potrzeba,ciepły kąt, pełna miska i miejsce w sercu człowieka. 

nr karty: 314/2010

 

Jaspar

Znalazły dom

Jaspar przebywa w schronisku od 05.05.2010. Ten około dwuletni pies jest wesoły i żywiołowy. Jest zwierzęciem średniej wielkości o delikatnej budowie i aksamitnej sierści.

Jaspar chce być kochany, chce mieć swój dom i człowieka dla, którego odda swe psie serce.

nr. kart.183/2010

 

 

Frodo

Znalazły dom

Frodo  jest młodym, lekko nieufnym psem, który dzieli duży wybieg z takimi samymi jak on niewielkimi pieskami. Frodo zgadza się z nimi, nie wchodzi w zatargi, wie,że nie ma wyjścia.

Kto zmieni dla Frodo świat na lepszy ?  

nr karty: 434/2010

 

Ziutek

Znalazły dom

Ziutek to kilkuletni pies wielkości jamnika. Trafił do schroniska na początku maja 2011, gdyż od kilku dni błąkał się po ulicach Elbląga. Jest psem dominującym - przez jakiś czas wszczynał w boksach bójki. W tej chwili przebywa w boksie z dwoma innymi psami, wygląda więc na to, że schronisko utemperowało nieco jego charakterek.

nr karty: 189/2011

 

 

Sara

Znalazły dom

Sara to mniej więcej roczna suczka, którą właściciele oddali do schroniska na początku października 2011. Jak większość ludzi, którym znudził się już ich pupil,  tłumaczyli, że powodem oddania jest alergia ich dziecka... Sara jest niewielka i drobna - waży około 3,5kg. Żadne zwierzę nie znosi dobrze pobytu w schronisku, ale Sara należy do tej grupy, która najbardziej cierpi - bardzo szybko traci na wadze. Potrzebuje nowego domu jak najprędzej! 

nr karty: 505/2011

 

 

 

Dżeki

Znalazły dom

Dżeki to 5-letni spaniel o bardzo łagodnym usposobieniu. Nie wykazuje agresji wobec ludzi ani innych zwierząt. Uwielbia pieszczoty. Szuka odpowiedzialnego właściciela, który zaopiekuje się nim na dobre i na złe.

nr karty: 517/2011

 

 

Piasek

Znalazły dom

Piasek trafił do schroniska wychudzony. Ten dość duży pies przebywa tu od początku października 2011 i dał się poznać jako zwierzę łagodne w stosunku do ludzi. Dobrze dogaduje się również z sukami. Na spacerze jest grzeczny i ładnie chodzi przy nodze.

 nr karty: 515/2011


 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy