Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Żaba

Znalazły dom
Żaba... malutka starsza sunia, która trafiła do nas po śmierci swojej pani. Pan, który ja przyniósł, nie chciał słyszeć, że suczka w schronisku nie da sobie rady, pozostawił drżące ze strachu psiątko i wyszedł.  Takie starowinki, które trafiają do nas z domów, pieszczone, karmione z ręki, nie mają w schronisku szans. Żabka obecnie jest w depresji, płacze za panią, nie chce jeść, nie interesuje się otoczeniem, z każdym dniem jest coraz gorzej. Pomóc jej może tylko człowiek, który da jej schronienie przy swoim boku!
 

Susła

Znalazły dom

Dzisiaj suni zawalił się świat. Zmarł jej ukochany pan a rodzina nawet nie chciała słyszeć aby przygarnąć sunię i kotkę, które wiele lat były towarzyszami krewnego. Nie mieliśmy argumentów, decyzja była nie ludzka i okrutna "musicie je przyjąć bo jutro wyjeżdżam za granicę".

Przyjeliśmy.

Płakaliśmy razem z Susłą, która nie świadoma niczego grzecznie została z obcymi ludżmi. Za chwilę usłyszeliśmy cichy skowyt, lament, płacz. Susła chciała iść za osobą, która ją przyprowadziła, wyrywała się ze smyczy, wpadła w panikę.

Susła ma ok. 10 lat, z ciepłego,  bezpiecznego domu trafiła do boksów. Tylko człowiek jest do tego zdolny !


On jest twoim przyjacielem
twoim partnerem,
twoim obrońcą,
twoim psem.
Ty jesteś jego życiem,
jego miłością,
jego panem.
On będzie twój,
wierny i posłuszny
do ostatniego bicia jego serca.
Ty jesteś mu winien
zasłużyć na takie oddanie.

To tylko pies, tak mówisz
tylko pies...
a ja ci powiem
że pies to często jest więcej niż
człowiek
on nie ma duszy, mówisz...
popatrz jeszcze raz
psia dusza większa jest od psa
i kiedy się uśmiechasz do niej
ona się huśta na ogonie
a kiedy się pożegnać trzeba
i psu czas iść do psiego nieba
to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo
z tobą zostanie jego dusza


B. Borzymowska

 

Nuka

Znalazły dom
Nuka... suczka ok 4-5 m-czna. Słodka, spokojna, wpatrzona w człowieka, będzie małej wielkości. Nuka trafiła do nas nie dawno.
 

Zambia

Znalazły dom

Zambia to zagubiony cudowny szczeniaczek. Będzie psem średniej wielkości, jest masywnie zbudowana. Psinka ma duży temperament, szuka kontaktu z człowiekiem, nie da od siebie odejść.

Jest dla nas nie do pojęcia jak można wyrzucić z domu tak cudowne i wpatrzone w człowieka zwierzę ?

 

Estera

Znalazły dom
Estera...... ok. 4 m-czna suczka, która trafiła do nas parę dni temu. Lekko przestraszona ale lgnąca do człowieka dzieli izolatkę z innymi porzuconymi szczeniakami.  Estera ma lekko szorstką sierść, uroczo klapnięte ucho, będzie psem średniej wielkości.
 

Szoka

Znalazły dom

 

Maleńka Szoka została znaleziona na przystanku tramwajowym na ulicy Płk. Dąbka. Leżała zwinięta w kłębuszek, a nadchodziła zimna noc. .. Całe szczęście ktoś ją zauważył i zadzwonił do schroniska. Szoka kilka dni dochodziła do siebie. Strasznie bała się ludzi, psów, wszystkiego. Bała się jeść, bała się zrobić siusiu. Teraz już nam ufa. Cieszy się każdego dnia jak przychodzimy do pracy. Wita nas ufnie i liże tym swoim maleńkim języczkiem. Nie da się nie kochać takiego małego szkraba. Szoka ma ok 5-6 miesięcy. Wielkością sięga poniżej kolana, o wiele większa już nie urośnie. 

 

Atena

Znalazły dom

Atena, cudowna psia mama, która po stracie swoich  dzieci  wykarmiła szczenięta przyjęte do schroniska w wieku 3 tygodni.  Maluchy nie miały by szansy na przeżycie. Atena jest młoda, bardzo mądra i czeka na swego człowieka.

 

 

Miłka

Znalazły dom

Miłka... młoda sunia o nie przeciętnej urodzie. Spokojna, wpatrzona w człowieka, toleruje inne psy. Po małych zabiegach kosmetycznych będzie ślicznym psem.

 

Leidi

Znalazły dom
Leidi to starsza sunia rasy spaniel. Leidi jest miniaturą swojej rasy. Ta delikatna i bardzo łagodna sunia spokojnie przeżywa trudy schroniskowego życia ale wiemy, że powinna mieszkać w domu być kochana i rozpieszczana. Leidi jest smutna i zrezygnowana, pamięta czasy gdy mieszkała z człowiekiem. Sunia ma defekt oczu, mianowicie tzw. trzecią powiekę.
 

Wańka

Znalazły dom

Wańka to starsze mądre psisko, które zamiast służyć swemu panu, trafił do schroniska. Pies jest spokojny, zrównoważony, kocha ludzi.

Widok starszych psów w schronisku jest bardzo smutny. One wiedzą, że ich szanse na adopcje są nikłe.  Co dzień czekamy na cud aby ktoś pokochał któregoś z naszych staruszków i dał mu dobry dom na schyłek jego  życia.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy