Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Pur

Znalazły dom

Pur przebywa w schronisku od 17.12.2011. Przyprowadzono go tutaj twierdząc, że pies od dłuższego czasu był bezpański, ale go dokarmiano. Pur jest dosyć dużym psem o przedłużonej, falowanej sierści, który ma obecnie (kwiecień 2015) około 4-5 lat. Jest ufny i nie wykazuje agresji ani w stosunku do ludzi ani innych psów.

nr karty: 639/2011  

 

Garnier

Znalazły dom

Garnier trafił do schroniska 16.12.2011. Jest to młody (poniżej roku), spokojny psiak, który wyglądem przypomina nieco amstaffa. Dobrze dogaduje się z innymi psami.

nr karty: 637/2011  

 

Perwol

Znalazły dom

Perwol przebywa w schronisku od 16.12.2011. Jest to mniej więcej dwuletni piesek- niewielki i drobnej budowy. Czeka na swojego właściciela lub na nowy dom.

nr karty: 636/2011

 

Jarys

Znalazły dom

Jarys po raz drugi trafił do schroniska 12.12.2011. Właścicielka psa, która rok temu adoptowała go ze schroniska, teraz oddała go z najbardziej błachego z możliwych powodu - znudziła się nim. Jednak ta krzywda, którą tym samym wyrządziła psu, ani jemu ani nam nie wydaje się błaha. Jarys jest przerażony, nie rozumie, czym zasłużył sobie na tę karę. I czeka...

nr karty: 628/2011

  

 

Falko

Znalazły dom

Falko trafił do schroniska 15.12.11. Ten trzymiesięczny szczeniak sylwetką przypomina jamnika - gdy dorośnie będzie małym psem. Czy znajdzie się człowiek, który okaże mu wielkie serce? 

nr karty: 635/2011

 

5 czarno-białych szczeniąt

Znalazły dom

15.12.11. przyniesiono do schroniska pięć czarno-białych szczeniąt. Cztery z nich to suczki, rodzynek płci męskiej jest jeden. Pieski mają około 6 tygodni, są grubiutkie i czyściutkie, z pewnością jeszcze dwa dni wcześniej, gdzieś w domowym zaciszu, opiekowała się nimi psia mama. Gorąco pragniemy, by te maleństwa jak najszybciej trafiły do nowych domów, do odpowiedzialnych osób, które zapewnią im należytą opiekę do końca ich dni.

 

 

 

 

  

 

 

Tajga

Znalazły dom

Tajga została przyprowadzona do schroniska 15.12.11. Powiedziano nam, że miesiąc temu przybłąkała się do jednego z elbląskich zakładów pracy, nie mogła jednak tam zostać. Tajga jest bojaźliwa, widać, że w swoim niedługim życiu (suczka ma około 3 lat) już wiele przeszła. Ale wystarczy tylko ją pogłaskać a od razu przymila się i prosi o więcej pieszczot.

nr karty: 634/2011

 

Mars

Znalazły dom

Mars trafił do schroniska 06.10.11, ponieważ jego właściciel zmarł. Razem z nim trafiła tu również jego kocia przyjaciółka, ale ta,  ze smutku i tęsknoty, odeszła krótko po swoim właścicielu. Mars początkowo również był smutny i osowiały, ale jednak jego wola życia przezwyciężyła depresję. Ten dorosły kocur pokazał nam jak bardzo jest towarzyski i jak bardzo uwielbia pieszczoty.

nr karty:227/2011

 

White Coco

Znalazły dom

White Coco jeszcze do niedawna miała swój dom i swoją panią, którą bezgranicznie kochała. Niestety stała się niepotrzebna, gdy owa pani postanowiła wyjechać zagranicę. Trafiła wtedy pod opiekę kogoś z rodziny, ale marna to była opieka. Coco mieszkała bowiem przy budzie, na łańcuchu... W końcu 12.12.11 oddano ją do schroniska niczym zbędną rzecz.

Coco jest 6-letnim psem rasy West Highland White Terrier. Ma 29cm wzrostu i waży 8,6 kg. Jest wesoła, energiczna i jak wszystkie psy tej rasy potrzebuje dużo ruchu.

Szukamy dla niej prawdziwego, odpowiedzialnego domu, w którym będzie mogła spokojnie się zestarzeć.

nr karty: 627/2011 

 

 

Roxi

Znalazły dom

Roxi trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą Oxi jako trzymiesięczny szczeniak, w grudniu 2012. Suczki wyrosną na psy średniej wielkości.

nr karty: 625/2011

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy