Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Rudzik

Znalazły dom

Rudzik... pies jakich dużo w schronisku. Zwyczajny kundelek. Ani młody, ani specjalnie piękny.

Rudzik spokojnie czeka na swoją szansę aż ktoś go zobaczy i powie "to pies w sam raz dla mnie".

nr kart.465/11

 

Tami

Znalazły dom

Tami to suczka w typie pinczerka - ma niecałe 30 cm wzrostu i około 4,5 kg wagi. Przebywa w schronisku od połowy września 2011. Jest niewidoma. W schroniskowych warunkach boi sie chodzić na smyczy. Zaskoczona nagłym gestem pokazuje zęby. Schronisko dla takiego psa to prawdziwe piekło. Pomóż jej!

nr karty: 04/2012

 

Gucio

Znalazły dom

Gucio to maleńki kotek, który zaczyna dopiero życie. Drobinka, która piszczy na widok człowieka, chce na ręce, chce być tulona .

 

Dzikuska

Znalazły dom

Dzikuska to młoda kotka, która stroni od ludzi. Nie wiemy czy człowiek ją skrzywdził,czy żyła jako kot wolnobytujący.

Koteczka jest młoda,bardzo ładna i przy odrobinie cierpliwości będzie kotem mruczącym i domagającym się pieszczot.

 

Halinka

Znalazły dom

Halinka to młoda, bardzo spokojna kotka, która mieszkała na terenie zakładu pracy.

Koteczka kocha ludzi, mruczy, wygina grzbiet do głaskania.

 

Tora

Znalazły dom

Tora.....suczka, która trafiła do schroniska z informacją, że jest za bardzo żywiołowa.

Tora jest młoda, niewielka-35cm, wesoła, żywe sreberko. Wymagałaby domu z ogrodem, do którego miałaby stały dostęp lub bardzo cierpliwego właściciela, który nauczyłby ją czystości.

 

nr karty: 117/2011

 

Bajbus

Znalazły dom

Bajbus mieszka w schronisku od 30.07.2011. Trafił do nas w bardzo złym stanie - szalenie wychudzony, chory. Powoli dochodził do siebie. Niestety ciągle powracają problemy z ropiejącymi oczami, których nie pozwala sobie zakraplać.     Mimio to teraz widać już, że Bajbus jest pięknym kotem, który ma w sobie coś z kota brytyjskiego. Jest sporych rozmiarów a jego sierść jest dłuższa i bardziej puszysta.

Bajbus to dostojne kocisko, zamyślone i chyba nieszczęśliwe .

nr karty: 155/2011

 

zdjęcie z 19.01.2012

 

Mikuś

Znalazły dom

Mikuś to pies, który został znaleziony w piwnicy budynku mieszkalnego, gdy był jeszcze szczeniakiem. Nikt się do niego nie przyznawał więc 18.08.11 zamieszkał w schronisku.

Mikuś ma obecnie (luty 2013) około dwóch lat i jest niedużym i drobnym psem o pięknych, mądrych oczach! W stosunku do nowo poznanych osób jest nieśmiały.

nr karty: 414/2011

 


 

 

Cywil

Znalazły dom

 Cywil to pies prawie idealny. Wesoły, wierny....... za kontakt z człowiekiem zrobiłby wszystko. Jedyną jego wadą jest to, że szalenie ciągnie na smyczy, ale posłuszeństwa można go przecież jeszcze nauczyć.

"Dzieciakowaty" rozrabiaka, jak go nie kochać?

nr. kart. 434/11

 

Maja

Znalazły dom

Maja po raz drugi trafiła do schroniska 28.01.2012. Jest to malutka, mniej więcej 6-letnia suczka, którą oddano, ponieważ na spacerach wykazywała agresję w stosunku do innych zwierząt. Jednak w schronisku zamieszkała w boksie z 7 innymi psami i nie sprawia tam żadnych kłopotów...

Nawet jeżeli rzeczywiście na spacerach w Mai budzi się diabeł, to suczka jest na tyle mała, że utrzymanie jej na smyczy nie stanowi problemu. Czy znajdzie się jeszcze ktoś, kto da jej szansę na opuszczenie schroniska i normalne życie?

nr karty: 46/2012

 


 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy