Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Sylwester

Znalazły dom
Starszy, umęczony życiem pies to Sylwester. Ma posturę jamnika. Jest długi, ma uroczo wykrzywione łapki. Sylwester jest bardzo spolegliwy, cichutki, przeprasza że żyje. Ten pies przeżywa pobyt w schronisku, jego oczu nie da się zapomnieć.
 

Kali dziecko Nelli

Znalazły dom

 

Cudowny, puszysty szczeniaczek, troskliwie wychowany przez Nelli, która również znajduje się w schronisku.  Kali jest zaczipowany i zaszczepiony. Będzie dosyć dużym psem. Ten okruszek, jest maskotą całego schroniska, wszyscy go kochamy i szukamy mu najcudowniejszego domu pod słońcem.

 

 

Basia

Znalazły dom

Basiajest już w schronisku ponad miesiąc. To najbardziej miziasta i najbardziej dopominająca się pieszczot kotka jaką mamy.
Mruczy na sam widok człowieka.

Więcej zdjęć

 

 

 

 


Basia znalazła nowy dom :)

 

Glazy

Znalazły dom

Glazy trafiła do schroniska 16.12.2010 r. Przywieziona ze Starego Miasta. Prawie cały czas śpi. Dopiero zaczepiana lekko otwiera się na człowieka. To ewidentnie domowa kotka, która ciężko znosi klatkę. Ma ok 3 lat.

Nr 323/2010

 

Neli

Znalazły dom

Neli... sunia w średnim wieku.  Wyrzucona z domu z zaawansowanej ciąży. Troskliwa matka dla swojego szczeniaczka, który też szuka domu. Neli ma w sobie psią mądrość, którą poznają tylko prawdziwi miłośnicy psów. Neli jest dosyć dużym psem o lekko przedłużonej sierści.  Spokojna, zrównoważona, psi ideał.

 

 

 

 

 

 


Neli znalazła nowy dom :)

 

 

Hipcia

Znalazły dom
Hipcia...... psia przylepa, która gdyby mogła weszła by w człowieka, bo tak go kocha. .Młodziutka sunia, przekochana, wierna, oddana.  Hipcia nie urośnie duża, nie zajmie wiele miejsca w domu, za to sercem zawładnie w całości.
 

Meksyk

Znalazły dom

Ten cudowny pies to Meksyk, 100 % owczarka w owczarku. Masywny pięknie zbudowany, nie agresywny. Meksyk mimo kastracji  notorycznie uciekał od swojego pana. Nie wiemy co jest  powodem tego, że ma duszę wędrowca. Mamy nadzieję, że ten piękny pies trafi na człowieka, który spowoduje, że przestanie gnać przez siebie?    Meksyk ma ok. 3 lat.

Więcej zdjęć

 

Feluś

Znalazły dom

Feluś to uroczy szczeniaczek ok. 6 m-czny,  będzie  pieskiem średniej wielkości. Ten szczeniaczek źle znosi pobyt w schronisku, pamięta, że kiedyś mieszkał w domu z człowiekiem. Płacze, użala się nad swym losem. Jest zaszczepiony, odrobaczony i bezdomny.

 

Elmira

Znalazły dom

 Elmira przebywa w schronisku od 30.12.2010. Jest to około dwuletnia suczka o uroczym nosie niczym świnka Pigi. Dała się poznać jako pies bardzo przyjazny, kontaktowy, który niewiele potrzebuje do szczęścia.  Elmira jest średniego wzrostu. Czeka na swojego człowieka. Jej mądre oczy lustrują każdego kto się do niej zbliża z nadzieją, że to on.

nr karty: 584/2010

 

Psotka

Znalazły dom

Psotka to młodziutka suczka, postury jamnika. Psotka nie potrafi odnaleźć się w realiach schroniska. Pamięta czasy, gdy była kochana, spała w domu a nie w schroniskowym boksie. Ciągle próbuje zwrócić na siebie uwagę, prosi aby  ktoś ją przytulił i wziął na ręce. Nie wiemy jak długo jeszcze wytrzyma jej maleńkie serce.

 

 

 

 

 

 


 Psotka znalazła nowy dom.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy