Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Śpioszka

Znalazły dom

 

 Śpioszka to nie duża suczka z boksu staruszków. Śpioszka - tak ją nazwaliśmy ponieważ bardzo dużo śpi. Być może chce przespać  smutne, schroniskowe życie. Łagodna do ludzi i innych zwierząt. Ta delikatna suczka bardzo źle znosi schroniskowe warunki. Potulna, spokojna, co dnia prosi o odrobinę czułości.

 

 

 

Bemol

Znalazły dom

 

 

Bemol to cudowny psi staruszek. Spokojny i ułożony. Całe swoje życie służył człowiekowi a ten za jego oddanie pokazał mu drzwi. Bemol to taki pies na widok którego łza się kręci w oku. Ten pies ciągle czeka na swojego pana, nie wie, że on po niego już nie wróci!

 

Na zdjęciu łapki Bemola. Często tak leży.  Być może wydaje mu się, że jest bliżej swojego domu !

 

Aslan

Znalazły dom

 

 Aslan to młody pies, który został przyjęty do schroniska kilka dni temu. Prawdopodobnie nikt go nie szuka, wiemy, że błąkał się od dłuższego czasu. Pies pogodny, cieszący się na widok człowieka, nie wykazuje agresji do innych zwierząt. Aslan jest pięknym wielkim psem.

 

 

 


 Aslan zamieszkał w nowym domu.

 

Misia

Znalazły dom

Niewielka Paloma trafiła do schroniska z wadą tchawicy. Wysiłek i stres powoduje, że z trudnością oddycha i charczy. Jest zgodna, wesoła i uwielbia ganiać za piłeczką. Schronisko to nie miejsce dla takiej suni. Czy ktoś zechce jej pomóc?

 

Lento

Znalazły dom

Lento to miły, dojrzały już pies,  który kocha wszystkich! Chętnie chodzi na spacery, nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi. Pięknie dogaduje się z suczkami. Zawsze wesoły i kochany, daje się przytulać i całować. Jeden z najbardziej lubianych przez wolontariuszy psów, czeka na kochający dom :)

 

Nelson

Znalazły dom

Nelosn - to wspaniały młodziutki piesek. Trafił do schroniska z ulicy. Okazało się, że jest inteligentny i niemożliwie wpatrzony w człowieka! Nelson chętnie chodzi przy nodze, siada i podaje łapkę. Jest uległy i do ludzi i do psów :) Nie narzuca się, chętnie się przytula, ale na początku zawsze troszkę wystraszony.

Kto da dom pięknemu, kochanemu Nelsonowi? :) 

 

Curry

Znalazły dom

Curry - to kilkuletni kocurek o doskonałym charakterze. Był wychowywany w domu, bardzo chętnie wchodzi na kolana, ale tylko jak dostanie na to pozwolenie. Wspaniały, miły i przede wszystkim nienatrętny kocurek. Wychowany, już wyrósł z okresu niszczenia i nadmiernego szaleństwa.

Przebywa aktualnie w domu tymczasowym u wolontariuszki, nr telefonu do wolontariuszki : 664064860 

 

Jantar

Znalazły dom
JANTAR- Jantarek został zabrany ze schroniska na tak zwany dom tymczasowy przez wolontariuszkę. Dzięki temu wiemy dużo więcej o zachowaniu i charakterze kota.

To młody przepiękny kociak. Na początku był nieśmiały i wystraszony nowym miejscem.

Po tygodniu był już oswojony i z każdym dniem jest coraz lepiej. Zaczepia do zabawy i gramoli się do łóżka.

Jantarek jest bardzo miziastym kotkiem, uwielbia pieszczoty i buziaki. Nie ma problemu z innymi kotami, dogaduje się nawet z psami.

Potrafi korzystać z kuwety i załatwia się tylko tam, jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.

Daj szansę Jantarkowi, poświęć mu trochę czasu i cierpliwości, a zdobędziesz cudownego kociego przyjaciela.

 

Panterka

Znalazły dom

 Panterka to około dwuletnia miła i łagodna koteczka. Na początku wystraszona, ale szybko zaczyna ufać nowemu człowiekowi. Ciężko znosi pobyt w schronisku, tłumy kotów i oddalenie od człowieka. 


 

Szylkretka

Znalazły dom

Szylkretka - młoda, kochana kotka zachwycająca swoją urodą. Lubi głaskanie.

Jest wysterylizowana, zaszczepiona. Załatwia się do kuwety.

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy