Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Pik

Znalazły dom
Pik...... urocze psie dziecko, wesołe, rozkrzyczane, istne cudeńko !
 

Kaja i Kobi

Znalazły dom
Kaja i Kobi to maleńkie suczki -mama i córka. Sunie trafiły do nas, ponieważ ich pani trafiła do domu opieki społecznej. Sunie są bardzo wystraszone, nie dają sobie rady w schronisku, siedzą przytulone do siebie i drżą. Boimy się o ich stan psychiczny. Suczki są maleńkie, pinczerkowate.
 

Jaga

Znalazły dom

Jaga to młoda koteczka, która straciła swój dotychczasowy dom i od lutego 2011 w schronisku czeka na nowy. Schronisko  ja przeraża i odbiera chęć do życia. W kontakcie z człowiekiem początkowo jest strachliwa, ale w stosunku do osób, które dobrze zna jest przymilna i łaknie pieszczot. Korzysta z kuwety.

nr karty: 07/2011

 

Syjam

Znalazły dom

Syjam... piękny, dorosły kot rasy syjamskiej. Do schroniska trafił kilka dni temu. To zrównoważony, dobrze wychowany kot, zachowuje sie iście po królewsku. Ma na szyi obróżkę, był kotem domowym i mamy nadzieję, że właściciel go odnajdzie. Jest wykastrowany.

 

Karolek

Znalazły dom

Karolek.... duży, młody pies , którego światem jest schroniskowy boks, ponieważ jest on od szczeniaka w schronisku. Obecnie świat Karolka powiększył horyzonty gdyż zrobiliśmy z niego psa biurowego, tzn. Karolek sam się nim zrobił. Uciekł z boksu, wpadł do pokoju socjalnego i  położył na kanapie. Nie mamy sumienia go wygonić. Karolek jest spokojny, nie wykazuje agresji do psów, które również mieszkają w biurze.

Na zdjęciu Karolek chowa się za pracownika, nie chce abym  zrobiła mu zdjęcie.

 

Szczeniaczki

Znalazły dom
Nasz nowy nabytek, rozpłakane psie sierotki, oderwane od swojej matki, wyrzucone na bruk. Maluchy bardzo płaczą, ich lament słychać w całym schronisku.  Będą pieskami średniej wielkości.
 

Zeza

Znalazły dom
Zeza -  mega wystraszona młoda kotka. która nie wiemy dlaczego wpada w ogromną panikę na widok innych kotów. Krzyczy, parska, ucieka. Na psy reaguje normalnie, schodzi im z drogi i to jest wszystko. Przy człowieku koteczka się uspakaja, łasi i mruczy. Pierwszy raz spotykamy się z taką reakcją kota, nie wiemy co Zeza do tej pory przeszła. Szukamy jej nowego domu ale bez innych kotów.
 

Piotruś

Znalazły dom

 

 

Piotruś jest bratem Gerdy. Też ma 6 miesięcy. Tylko, że on jest bardziej ciekawy świata. Lubi pobawić się z człowiekiem, nie w głowie mu prace domowe :)

Obecnie jest w domu tymczasowym, szuka prawdziwego domu na zawsze.

 

 

Gerda

Znalazły dom

 

Gerda ma 6 miesięcy. Jako maleńkie kocie dziecko zamieszkała w domu tymczasowym, pora aby znalazła już swój dom na stałe. Jest bardzo miła, taka przytulanka. Ma coś z gosposi domowej, bo asystuje przy wszelkich pracach :)

 

Szczenięta

Znalazły dom

Obecnie mamy w schronisku wiele szczeniąt, różnej maści, wielkości i temperamencie. Psie dzieci, wyrzucone przez człowieka, skazane nie jednokrotnie na śmierć domagają się pieszczot, kontaktu z człowiekiem, odrobiny uwagi.  Naszym wielkim marzeniem jest aby wszystkie szczeniaczki znalazły kochających je opiekunów. Szczeniaczki na zdjęciu po lewej stronie wyrosną na"mini" pieski.

Pieski na drugim zdjęciu gdy urosną będą do połowy łydki.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy