Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

MERCI- 3 lata.

Znalazły dom

 

Merci to prześliczna sunia w typie jamnika . Ma około 3 lat, jest delikatna, ładnie chodzi na smyczy, uwielbia pieszczoty. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, jest bezkonfliktowa. Zasługuje na wspaniały dom!

 

IRMA- 2 lata.

Znalazły dom

Irma to młoda, energiczna suczka. Ładnie chodzi na smyczy, dogaduje się z innymi psami.  Daje się brać na ręce, jest bardzo cierpliwa i posłuszna. Nie ma wielkich szans na adopcję, więc mamy nadzieję, że zaprezentowanie jej na tej stronie da jej szansę na nowy, wspaniały dom!

 

ZULA- 2 lata .

Znalazły dom

 

Zula to dwuletnia, WYSTERYLIZOWANA sunia wychowana w schronisku. Jest bardzo wdzięczna, delikatna . MUSI BYĆ W DOMU Z INNYM PSEM, ponieważ sama nie czuje się bezpieczna. Na smyczy chodzi dosyć ładnie, jest cicha, utrzymuje czystość w mieszkaniu .

 

GADUŁA- 12 lat .

Znalazły dom

 

Gaduła to 12 letnia sunia. Będzie idealną towarzyszką dla  bardzo spokojnej lub starszej osoby. Daje się brać na ręce, jest uległa względem psów . Dogadałaby się z kotami. Uwielbia pieszczoty, nie ciągnie na smyczy. Nie wymaga wiele- a jest naprawdę wspaniałą psiną !

 

 


14 wrzesień 2009

 Gadułka jest nadal w schronisku. Nadal czeka na swój dom. Kto ją pokocha?

  

 

DUSZA

Znalazły dom

 

Dusza jest w schronisku bardzo długo, ponieważ jest kotem dzikim. Nie pochodzi do ludzi, choć czasem się nimi interesuje. Z innymi kotami dogaduje się bardzo dobrze. Może zamieszkać w stajni, stodole jako kot łowny. Nowy właściciel powinien jej tylko zapewnić bezpieczne schronienie i pożywienie.

 

CICHA

Znalazły dom

 

Cicha to spokojna kotka, idealna dla starszej osoby. Ma ok. 3-4 lat. Lubi głaskanie i dużo się łasi. Mogłaby być kotem wychodzącym na dwór, ponieważ dużo lepiej czuje się właśnie na świeżym powietrzu, ale po wygrzewaniu się na słońcu lubi położyć się w miękkim legowisku.

 

WASZKA- 4 lata.

Znalazły dom

 

Waszka to sympatyczna, kilkuletnia sunia. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, uwielbia kontakt z ludźmi, byłoby lepiej, gdyby była jedynym psem w domu . Nadaje się do mieszkania i na zewnątrz. Jest cierpliwa, kochająca i bardzo oddana .

 

WENA

Znalazły dom
Wena trafiła do schroniska 15.07.2008.
Obecnie (marzec 2015) Wena to około ośmioletnia sunia. Jest nieco nieśmiała, ale po chwili spędzonej z człowiekiem przyzwyczaja się i otwiera. Jest delikatna, cierpliwa i kochana. W domu dobrze czułaby się z innym psem, z którym byłoby jej raźniej.  Może zamieszkać na zewnątrz .
 
nr karty: 24/08

 
 

KELLY - 2 lata .

Znalazły dom
 
 
Kelly to energiczna, żywiołowa suczka, uwielbiająca zabawę i spacery. Jest nieco zadziorna w stosunku do innych psów, ale potrafi się z nimi dogadać. Ubóstwia kontakt z człowiekiem, pieszczoty sprawiają jej ogromną radość .  Jej nowa rodzina będzie z niej bardzo zadowolona- to naprawdę wspaniały towarzysz !
 

FILIPEK - ok. 4 lat.

Znalazły dom

 

Filipek to wykastrowany, maleńki , około 4-5 letni piesek. Uwielbia pieszczoty i przytulanie. Akceptuje inne psy. Był w domu z dziećmi i choć nie potrafił się z nimi bawić, nigdy nie wyjawił wobec nich agresji . Jest bardzo pocieszny, będzie wspaniałym towarzyszem. Do domu bez kotów .

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy