Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Pako

Znalazły dom

Pako to maleńki piesek, który trafił do schroniska w styczniu 2011 roku. Ten kilkulatek dobrze dogaduje się z psami i sukami, na spacerze pilnuje się opiekuna i uwielbia ganiać za patykiem. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, ponieważ potrafi pokazać zęby, gdy nie ma ochoty na pieszczoty.

nr karty:29/2011

 

 

  

 

Leja

Znalazły dom

Leja to suczka, która trafiła do schroniska kilkanaście dni temu. Drobna - waży jedynie 3,3kg i mierzy 32 cm, lgnie do człowieka a schroniskowe hałasy budzą w niej lęk. Nie wiemy,czy ta psinka, która ma najwyżej rok, zaginęła komuś, czy ktoś ją porzucił. Pewnym jest jednak, że pilnie potrzebuje odpowiedzialnego domu.

nr karty: 516/2011

 

Balbinka

Znalazły dom

Balbinka to czarna, młoda kotka. Początkowo trudno jej było odnaleźć się w schroniskowej rzeczywistości i z niechęcią odnosiła się do swojego współlokatora, ale teraz już go zaakceptowała. Balbinka jest spokojną kotka, która lgnie do ludzkiej ręki.

nr karty: 243/2011

   

 

Muryc

Znalazły dom

Muryc błąkał się samotnie po mieście. W tej chwili w schronisku dzieli klatkę z czteroma innymi kociakami i czeka na prawdziwy dom. Potrafi już korzystać z kuwety. Kiedy osiągnie odpowiedni wiek, zostanie wykastrowany na koszt schroniska.

nr karty: 218/2011

 

 

Karolek

Znalazły dom

Karolek to młodziutki kociak porzucony wraz z rodzeństwem w kartonie na przystanku autobusowym podczas ulewnego deszczu. Wesoły, ciekawy świata, uwielbia drapanie za uszkiem i zabawy z innymi towarzyszami schroniskowej niedoli.

 nr 199/2011

 

 

 

Pinka

Znalazły dom

Pinka to młoda kotka, którą najprawdopodobniej ktoś wyrzucił z domu. Jest przyjazna w stosunku do ludzi, nie boi się psów.

nr karty:244/2011

 

 

 

 

 

 

 

Kamis

Znalazły dom

Kamis to młody, energiczny pies, który w schronisku przebywa od końca września 2011. Trafił tutaj wychudzony i zaniedbany, zapewne nie miał łatwego życia. Dzieląc boks z innymi psami pozwala się dominować.

Kamis jest dosyć dużym psem o szczupłej sylwetce.

nr karty: 504/2011

 

 

 

Dudek

Znalazły dom

Dudek to szczeniaczek trochę przypominający jamnika. Przekochany, cudowny, wpycha nos między kraty, pewnie węszy nowego pana. 

nr kart.507/2011
 

 

Albert

Znalazły dom

Albert to pies dużych rozmiarów, który trafił do schroniska 03.09.2011. Ma w sobie " psią mądrość ", wpatrzony jest w człowieka, chce mu służyć i go bronić. Mieszka w boksie z innymi psami, nie sprawia problemów.  

Alberta nie trzeba zachwalać, wystarczy na niego spojrzeć.

nr karty: 450/2011

 

Wigor

Znalazły dom

Wigor przebywa w schronisku od 08.09.2011. Jest to młody, piękny pies, dosyć dużych rozmiarów. Wigor nie wykazuje agresji ani w stosunku do innych psów ani w stosunku do ludzi. Niestety cierpi na lęk separacyjny - pozostawiony sam w domu niszczy. Nie mniej z taką wadą cierpliwy opiekun mógłby walczyć.

nr karty: 583/2011

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy