Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Bity przez własciciela...Kubuś - już w swoim domu!!!

Znalazły dom

 

 

Co można powiedzieć o ślicznym Kubusiu? Kubuś na początku był pieskiem nieufnym, strachliwym. Nie okazywał zbyt wielu emocji, nie reagował, ponieważ przeszedł traumatyczne przeżycia. Jego były właściciel używał wobec niego przemocy. Piesek zamieszkał w biurze schroniska.

 

Więcej…

 

GRUBCIO- 5 lat.

Znalazły dom

 

Grubcio to około  5 letni piesek, który bardzo lubi spacery. Jest żywiołowy, kochany i bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Dogadałby się z innymi psami .

 

MILUSIA- 4 lata.

Znalazły dom

 

Milusia to czteroletnia suczka, która uwielbia ludzi, inne psy i zabawę . Ślicznie aportuje, potrafi godzinami bawić się ze swoimi boksowymi koleżankami . Nadaje się do domu z dziećmi. Nie jest duża- sięga do kolana. Jest karna i posłuszna.

nr karty: 07/08

 

DRAGON- 4 lata .

Znalazły dom

 

Dragon to kilkuletni, wspaniały, energiczny pies, który świetnie spełniłby się w roli stróża. Jak najbardziej nadaje się na zewnątrz. Do domu bez innych samców .

 

MERCI- 3 lata.

Znalazły dom

 

Merci to prześliczna sunia w typie jamnika . Ma około 3 lat, jest delikatna, ładnie chodzi na smyczy, uwielbia pieszczoty. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, jest bezkonfliktowa. Zasługuje na wspaniały dom!

 

IRMA- 2 lata.

Znalazły dom

Irma to młoda, energiczna suczka. Ładnie chodzi na smyczy, dogaduje się z innymi psami.  Daje się brać na ręce, jest bardzo cierpliwa i posłuszna. Nie ma wielkich szans na adopcję, więc mamy nadzieję, że zaprezentowanie jej na tej stronie da jej szansę na nowy, wspaniały dom!

 

ZULA- 2 lata .

Znalazły dom

 

Zula to dwuletnia, WYSTERYLIZOWANA sunia wychowana w schronisku. Jest bardzo wdzięczna, delikatna . MUSI BYĆ W DOMU Z INNYM PSEM, ponieważ sama nie czuje się bezpieczna. Na smyczy chodzi dosyć ładnie, jest cicha, utrzymuje czystość w mieszkaniu .

 

GADUŁA- 12 lat .

Znalazły dom

 

Gaduła to 12 letnia sunia. Będzie idealną towarzyszką dla  bardzo spokojnej lub starszej osoby. Daje się brać na ręce, jest uległa względem psów . Dogadałaby się z kotami. Uwielbia pieszczoty, nie ciągnie na smyczy. Nie wymaga wiele- a jest naprawdę wspaniałą psiną !

 

 


14 wrzesień 2009

 Gadułka jest nadal w schronisku. Nadal czeka na swój dom. Kto ją pokocha?

  

 

DUSZA

Znalazły dom

 

Dusza jest w schronisku bardzo długo, ponieważ jest kotem dzikim. Nie pochodzi do ludzi, choć czasem się nimi interesuje. Z innymi kotami dogaduje się bardzo dobrze. Może zamieszkać w stajni, stodole jako kot łowny. Nowy właściciel powinien jej tylko zapewnić bezpieczne schronienie i pożywienie.

 

CICHA

Znalazły dom

 

Cicha to spokojna kotka, idealna dla starszej osoby. Ma ok. 3-4 lat. Lubi głaskanie i dużo się łasi. Mogłaby być kotem wychodzącym na dwór, ponieważ dużo lepiej czuje się właśnie na świeżym powietrzu, ale po wygrzewaniu się na słońcu lubi położyć się w miękkim legowisku.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy