Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Cicha

Znalazły dom

Cicha - w jej imieniu PILNIE prosimy o dom. Cicha jest w schronisku wiecznie chora. Jej układ immunologiczny w ogóle jej nie broni przed wirusami. Jedna kuracja antybiotykowa za drugą. Jedyną szansą dla Cichej jest dom bez kotów. Daj jej szansę na normalne życie!

Więcej zdjęć

 

 

Murka

Znalazły dom

Murka - to 10 letnia przesypmatyczna kotka. Bardzo miła i przytulaśna. Cały swój czas usiłuje spędzić z człowiekiem. Chętnie leży na kolanach, przykleja się całym swoim drobnym ciałkiem. Przebywa u wolontariuszki w domu tymczasowym, więc wiemy na pewno, że na 100% załatwia się tylko do kuwety i wiemy jakie ma zwyczaje. Jest idealna dla osoby, która chce mieć w domu spokojnego, nieszalejącego kota. Tel do wolontariuszki : 664064860


 

Miro

Znalazły dom

Miro - to kolejny sześcio-miesięczny kocurek.  Jest wyjątkowo lubiany przez wolontariuszki przychodzące do schroniska, ze względu na swój przylepny charakterek. Cały czas pcha się na ręce i na kolana. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Załatwia się do kuwety.

 

Gizmo

Znalazły dom

Gizmo - to 6 miesięczny kocurek - wykastrowany i zaszczepiony. Przebywa w domu tymczasowym u wolontariuszki, dzięki czemu wiemy że załatwia się do kuwety oraz, że jest kotkiem wyjątkowo kontaktowym i pojętnym. Gizmo jest bardzo wesoły i śmiały, niczego się nie boi, a przy tym jest łagodny i kochający. 

Tel. do wolontariuszki. 664064860

 

 

Faraon

Znalazły dom

Faraon to duży i wspaniały przyjaciel człowieka. Dużo szczeka, ale nie jest agresywny. Gdy wejdzie się do jego boksu chce zalizać na śmierć :)

Na pewno doskonale sprawowałby się jako stróż, ale równie dobrze poradzi sobie w domu, z kimś kto będzie chciał poświęcić mu trochę czasu! :) 

 

Boski Johny

Znalazły dom

Boski Johny to piękny biały bokser. Ma około 5 lat, pięknie chodzi na smyczy i uwielbia się przytulać. Tak to stanowczo jedno z jego ulubionych zajęć. Johny nie powinien mieszkać w domu z innymi psami. Chętnie łasi się za to zarówno do dorosłych jak i do dzieci.

Ma boskie imię, boski charakter, czeka na boski dom!

 

Rudy Misiek

Znalazły dom

Rudy Misiek trafił do schorniska, ponieważ pani, która się nim opiekowała nie mogła podołać jego sile. Tak Misiek jest silnym dużym psem. Bardzo wpatrzony w człowieka i chętny do współpracy. Misiek nie do końca dogaduje się z psami, ale z suczkami się bardzo lubi! Uwielbia zabawy w rzecze, oraz drapanie za uchem. Na pewno nadawałby się też na stróża.

 

Mała

Znalazły dom
Mała - to wspaniała suczka, która się boi. Boi się wielu rzeczy. Boi się huku, boi się gwałtownych ruchów ręką, boi się ... Bo jest samotna. Mała miała bardzo ciężkie życie, ale wierzymy, że znajdą się ludzie, który pokochają biedną suczkę której los nie oszczędzał. Mała odpłaca się wielkimi pokładami czułości i miłości. Jest bardzo cierpliwa i uległą sunią, która czeka na swoją szansę!
 

Kręciołek

Znalazły dom
Kręciołek, to wspaniały i kochany filigranowy piesek, którego bez problemu można wziąć na rękę. Sięga pod kolano i jest na prawdę uroczy. Ładnie chodzi na smyczy i jest uległy w stosunku do innych psów. Kto pokocha pieska, który zawsze gdy się cieszy kręci się w kółeczko?
 

Magda

Znalazły dom

Magda - to maleńka, skoczna i uległa suczka. Na spacerach z wolontariuszami pokazuje ile ma energii, uważamy, że nadawałaby się do psich sportów, lub do towarzystwa osobie aktywnej.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy