Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

ANU - 1,5 roku.

Znalazły dom

 

Anu to terrierkowata, prześliczna suczka, mająca zaledwie półtora roku. Jest nieco nieśmiała, ale po krótkim czasie oswaja się i staje się wspaniałą kompanką. Nie jest duża, sięga do kolana i waży około 15 kilogramów.  Czułaby się wspaniale w domu z drugim psem- a najlepiej swoją siostrą, bliźniaczką siostrą Azą.

 

AZA - 1,5 roku.

Znalazły dom

 

Aza to półtoraroczna suczka o imponującej urodzie . Jest mieszańcem teriera .  Potrafi chodzić na smyczy, jest ufna i kochana. Uwielbia pieszczoty . Akceptuje inne zwierzęta . W domu czułaby się idealnie z drugim psem- a najlepiej swoją siostrą, bliźniaczką-Anu.

 

BORYS - ok. 6 lat.

Znalazły dom

 

Borys to około 6 letni mieszaniec labradora . Jest wspaniałym, wiernym i czułym psem. Jest bardzo nieufny, szuka odpowiedzialnego domu, który pomoże mu ponownie zaufać człowiekowi. Potrafi chodzić na smyczy, jest bardzo spokojny . Wyłącznie do mieszkania, gdyż z ogrodu ucieknie.

 

 

 


20 wrzesień 2009

 

Borys nie ma szczęścia, po kilku dniach w nowym domu wrócił do schroniska. On potrzebuje kogoś cierpliwego, kogoś, komu będzie zależało na  uratowaniu tego psa.

  

 

KLUSKA - ok. 2 lat

Znalazły dom

 

Kluska to około 2 letnia sunia, która od pewnego czasu jest mieszkanką schroniska. Została podrzucona, w zaawansowanej ciąży.  Kluska bardzo to przeżyła . Sunia jest wierna, kochana, domaga się pieszczot, jest wspaniałą towarzyszką. Ładnie chodzi na smyczy . Będzie cudownym przyjacielem!

 

ELLIOT - ok. 11 m-cy

Znalazły dom

 

Elliot jest przesympatycznym, kochanym podrostkiem w wieku około 11 miesięcy. Sięga do kolana, jest jednak drobny, waży około 16 kilogramów. Będzie wspaniałym towarzyszem zabaw, przyjacielem dzieci. Zgadza się z innymi psami, myślę, że zaakceptuje koty.
Nie pozwólmy, by najpiękniejsze chwile swojego życia spędził za kratkami..

 

MEGANKA

Znalazły dom

Meganka przebywa w schronisku od lutego 2009. Suczka została znaleziona w szkole. Wspinała się na ostatnie piętro z chorą nóżką. Wszyscy ją głaskali i przytulali, ale nikt nie pomyślał, co się z nią stanie potem?

Meganka jest psem średniej wielkości. Ładnie chodzi na smyczy. Jest przyjaznym zwierzakiem, nie ma w niej cienia agresji. Nadaje się do dzieci, jest miła i spokojna. Nie lubi jednak kotów.

nr karty: 94/09


 

 

ATLETA – ok. 1 rok.

Znalazły dom

 

Atleta to młody, około roczny, terrierowaty piesek. Na smyczy chodzi ładnie do dopracowania, tzn: nie ciągnie- bardzo ważne, ale za to jest strasznie ciekawski, dogaduje się z innymi psami, bardzo przyjazny, spragniony kontaktu z człowiekiem.

 

TOMASZEK – ok. 6 lat.

Znalazły dom

 

Tomaszek to niewielki, około 11 kilogramowy, szorstkowłosy piesek. Został znaleziony, na torach, gdzie leżał i czekał.. na kogo? Tego nie wiadomo.. Pies bardzo cierpiał, gdy trafił do schroniska. Teraz jest lepiej, Tomaszek odnalazł się w tej sytuacji, choć nadal jest bardzo smutny.. Tomaszek ma marne szanse na adopcję .. Może ty to zmienisz?

 

COCO

Znalazły dom

Coco trafiła do schroniska w marcu 2008 roku jako szczeniak.

COCO na dom czeka już całe swoje życie, czyli prawie 9 lat. Czarna, nieduża, niepozorna sunia. Zwykle schowana w najdalszy kąt boksu, nikomu się nie narzuca, całą sobą daje do zrozumienia, że "jej tu nie ma". Znakiem rozpoznawczym Coco jest różowa blizna nad noskiem i biały piorun na piersi. I to spojrzenie - jakże wymowne...
Coco najpewniej i najbezpieczniej czuje się wśród innych psów. Na spacerach zawsze pilnuje się towarzysza z boksu, jest dosłownie jego cieniem. Nigdy nie wykazała agresji w stosunku do ludzi, jest bardzo delikatna i łagodna. Potrzebuje chwili, by przekonać się, że wyciągnięta ku niej ręka nie zrobi jej krzywdy, a wtedy z zaciekawieniem obserwuje człowieka i nieśmiało merda ogonem. Jest cichutka, grzeczna, spokojna. Ładnie chodzi na smyczy.
Ta sunia nie zna innego życia niż to w schronisku, dlatego potrzebuje cierpliwego, spokojnego i wyrozumiałego opiekuna, który wszystkiego ją nauczy i pokaże, jak piękne może być życie. Z pewnością towarzystwo innego psa w nowym domu sprawi, że Coco podpatrując od niego różne zachowania, szybciej przełamie swój lęk i niepewność. Nie dopuszczamy do siebie myśli, że jej życie rozpoczęte w schronisku miałoby się tutaj zakończyć. Czy ktoś zlituje się nad jej losem...?

nr karty: 08/08

 
 

ROBIK – 6 lat.

Znalazły dom

 

Robik to 6 letni pies oddany przez właściciela. Wyglądem przypomina nieco mieszankę sznaucera miniaturki. Jest kochany, domaga się pieszczot i bardzo tęskni za swoim właścicielem. Potrafi chodzić na smyczy, jest karny i posłuszny. Lubi spacery i zabawę, ślicznie aportuje. Dobrze dogaduje się z innymi psami, nawet tej samej płci. Byłby idealnym towarzyszem.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy