Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Azor

Znalazły dom
Azor to duży przyjazny pies. Jest psem w średnim wieku, mądrym i wpatrzonym w człowieka. Będzie dobrym stróżem, posturą odstraszy nie jednego intruza.
 

Węgielek

Znalazły dom

Na początku stycznia Węgielek został podrzucony na wycieraczkę pracownikowi schroniska. Nie wierzyliśmy, że wyjdzie z choroby. Słaby, wychudzony, ledwo żywy. Obecnie Węgielek cieszy się życiem i czuje się całkiem dobrze. Czeka na odpowiedzialny dom.

Nr 02/2011

 

Drako

Znalazły dom

Drako jest w schronisku od wczesnego dzieciństwa. Wyrzucony w reklamówce na ul. Kopernika. Przed śmiercią uratował go przechodzień. Jest bardzo spokojnym kotem. Troszkę zamkniętym w sobie. Strasznie nieszczęśliwym...

Nr 86/2010

 

Rafałek

Znalazły dom

 

 

Rafałek jest w schronisku od lipca.
To wyjątkowy kotek, łasi się do ludzi, jest spragniony kontaktu.
 
Nr 133/2010
 
Więcej zdjęć


Rafałek zamieszkał w nowym domu.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Aisza

Znalazły dom

Aisza trafił do schroniska w wigilię. Błąkał się po Elblągu. Od tego dnia nikt go nie szukał, nikomu nie brakowało przyjaciela. Szuka nowego domu. Odpowiedzialnego, znającego potrzeby rasy husky. Na spacerach nie ciągnie. W domu próbuje być przewodnikiem. Potrzebny doświadczony właściciel. Przed adopcją będzie wykastrowany.

Więcej zdjęć

 

Mała Ela gotowa do adopcji

Znalazły dom

 

Mała Elunia trafiła do naszego schroniska pod koniec grudnia. Była strasznie wychudzona i wycieńczona. Dzięki ludziom wielkiego serca, dzięki ich darowiznom mogliśmy walczyć o jej życie. Kroplówki, leki, specjalistyczna karma i udało się! Elunia nabiera ciała, jest wesoła, cieszy się wreszcie życiem. Sunia jest przesłodka. Razem z nami pracuje każdego dnia w biurze. Pomaga jak umie najlepiej :)

 

Szukamy dla niej pilnie dobrego domu, takiego, który nigdy jej nie zawiedzie.

Kontakt w sprawie adopcji: 603 300 631

 

Dwie porzucone dziewczynki

Znalazły dom

Porzucone jak niepotrzebne śmieci... Dwie przerażone, zmarznięte kuleczki znalazła pod swoimi drzwiami mieszkanka Elbląga. Przyjechała z nimi do schroniska, bo sama ma kilka kotów. Serce jednak jej nie pozwoliło zostawić maluchów w klatce i zabrała je do domu. Są u niej tymczasowo i szukają domu. Domu u zdecydowanie odpowiedzialniejszych i mądrzejszych ludzi niż te bestie, które potrafiły tak okrutnie postąpić z takimi cudami...

  

 


 Obie suczki znalazły nowe domy.

 

Myszka

Znalazły dom

Myszka trafiła do schroniska 12.01.2011 roku. Jest totalnie przerażona zaistniałą sytuacją. Zadbana, maleńka nie rozumie dlaczego ją zostawiono samą.

Ma około roku, zatem większa nie urośnie. Okruszek taki - czeka na swojego Pana, niech ją odnajdzie!


 


Myszka wróciła do właścicieli.
 

Rysia

Znalazły dom

Rysia..... młoda, bystra kotka o miękkiej, puszystej sierści. Kontaktowa, przymilna, dosyć drobnej budowy.

Nr 01/2011

Więcej zdjęć

 

Dyndylinka

Znalazły dom
Dyndylinka to dorosła kotka o pięknym kolorowym futerku. Łagodna, spragniona kontaktu z człowiekiem. Trafiła do nas z dzwoneczkiem na obroży, więc była zapewne kotem domowym. 
 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy