Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Psotka

Znalazły dom

Psotka to młodziutka suczka, postury jamnika. Psotka nie potrafi odnaleźć się w realiach schroniska. Pamięta czasy, gdy była kochana, spała w domu a nie w schroniskowym boksie. Ciągle próbuje zwrócić na siebie uwagę, prosi aby  ktoś ją przytulił i wziął na ręce. Nie wiemy jak długo jeszcze wytrzyma jej maleńkie serce.

 

 

 

 

 

 


 Psotka znalazła nowy dom.

 

Płotek

Znalazły dom

Płotek mimo tego, że to jeszcze szczeniak jest jednym z większych psów w schronisku.  Z wyglądu przypomina nowofundlanda. Wielki pies, cieszący się na widok człowieka. Zgadza się z innymi psami, mało wymagający. Potrzebuje silnej ręki i mądrego pana, który ukształtuje w nim dobre cechy.

 

 

 

 

 

 


 Płotek znalazł dom.

 

Krzysia

Znalazły dom
Krzysia... cudowna, delikatna sunia rasy bokser. Jest młoda, pełna radości, wpatrzona w człowieka.  Krzysia jest zadbana, dobrze wychowana.  Jest dla nas tajemnicą dlaczego nikt jej nie szuka. Krzysia z pokorą godzi się na swój los, nie szaleje, nie wyje ale w jej radosnych oczach coraz częściej widzimy smutek.
 

Stasio

Znalazły dom
Stasio to nie wielki piesek który nie wyróżnia się niczym szczególnym. Spokojny, nie konfliktowy, ładnie chodzi na smyczy. Stasio wiedzie smutny żywot w schroniskowej budzie. Nie skarży się, nie płacze, cierpliwie czeka na swoją kolejkę do lepszego świata. Ten malutki piesek nie zajmie dużo miejsca w domu, wiele mu nie potrzeba. Stasio chce kochać, chce mieć swojego pana, on ciągle na niego czeka!
 

Wzruszający list od opiekunów Gaji

Znalazły dom
 
 

Haneczka

Znalazły dom

 

Haneczka to nie duża sunia, która chadza w schronisku swoimi ścieżkami. Mieszka w biurze, wyleguje na fotelu, wygląda przez okno tylko, że cały jej świat to teren schroniska i jego pracownicy. Haneczce wiele nie potrzeba, ciepły kąt, pełna miska a w zamian odda swe wierne psie serce. Sunia nie jest ani za młoda ani za stara, jest w sam raz. Wielkością sięga do kolan.

 

Satyr

Znalazły dom
Satyr to młody pies, który jest u nas od kilku dni. Duże dzieciakowate, rozbrykane psisko. Rozpiera go energia, chce szaleć na śniegu, być z człowiekiem, służyć mu. Ten pies potrzebuje swojego człowieka, opiekuna, chce do kogoś należeć.... nie może być niczyj !
 

Brita

Znalazły dom

Brita to ok. 6-cio miesięczna sunia mix teriera. Przerażone, zmarznięte psie dziecko, brutalnie wyrzucone na ulicę. Zapewne ofiara przedświątecznych porządków. Ona nie rozumie dlaczego ogranicza ją krata, dlaczego wokół niej jest tyle psów i dlaczego ludzie jej nie tulą teraz?  Sunia jest zadbana, bardzo grzeczna, jest średniej wielkości.

Serca nam krwawią gdy patrzymy na nią wiszącą na kracie, wołającą o pomoc. To jest  ciemna strona pracy w schronisku, takich widoków nie da się zapomnieć. Jak jej pomóc ?

 

 

Stefanek

Znalazły dom
Stefanek inaczej Tulinek. 2- miesięczny szczeniaczek o niewinnych jak aniołek oczkach.  Uwielbia się tulić  do człowieka a na jego kolanach zasypia i jest wtedy najszczęśliwszym szczeniaczkiem na ziemi.  Było by cudownie gdyby ten słodki piesek nadchodzące święta spędził w swoim domu a nie w schronisku. Schronisko to smutne miejsce, pełne nie chcianych psich sierot !
 

Warta

Znalazły dom

 Warta..... sunia , której zrobienie zdjęcia było nie lada wyczynem. Zwinna, niczym struś pędziwiatr biegała  po boksie, w międzyczasie wskakując nam na plecy w celu liźnięcia nas po głowach. Warta to pies idealny dla kogoś kto lubi żyć intensywnie z psem u boku.    Sunia jest młoda, łagodna i  ciągle bez domu .

nr karty: 481/2011

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy