Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

CICHA

Znalazły dom

 

Cicha to spokojna kotka, idealna dla starszej osoby. Ma ok. 3-4 lat. Lubi głaskanie i dużo się łasi. Mogłaby być kotem wychodzącym na dwór, ponieważ dużo lepiej czuje się właśnie na świeżym powietrzu, ale po wygrzewaniu się na słońcu lubi położyć się w miękkim legowisku.

 

WASZKA- 4 lata.

Znalazły dom

 

Waszka to sympatyczna, kilkuletnia sunia. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, uwielbia kontakt z ludźmi, byłoby lepiej, gdyby była jedynym psem w domu . Nadaje się do mieszkania i na zewnątrz. Jest cierpliwa, kochająca i bardzo oddana .

 

WENA

Znalazły dom
Wena trafiła do schroniska 15.07.2008.
Obecnie (marzec 2015) Wena to około ośmioletnia sunia. Jest nieco nieśmiała, ale po chwili spędzonej z człowiekiem przyzwyczaja się i otwiera. Jest delikatna, cierpliwa i kochana. W domu dobrze czułaby się z innym psem, z którym byłoby jej raźniej.  Może zamieszkać na zewnątrz .
 
nr karty: 24/08

 
 

KELLY - 2 lata .

Znalazły dom
 
 
Kelly to energiczna, żywiołowa suczka, uwielbiająca zabawę i spacery. Jest nieco zadziorna w stosunku do innych psów, ale potrafi się z nimi dogadać. Ubóstwia kontakt z człowiekiem, pieszczoty sprawiają jej ogromną radość .  Jej nowa rodzina będzie z niej bardzo zadowolona- to naprawdę wspaniały towarzysz !
 

FILIPEK - ok. 4 lat.

Znalazły dom

 

Filipek to wykastrowany, maleńki , około 4-5 letni piesek. Uwielbia pieszczoty i przytulanie. Akceptuje inne psy. Był w domu z dziećmi i choć nie potrafił się z nimi bawić, nigdy nie wyjawił wobec nich agresji . Jest bardzo pocieszny, będzie wspaniałym towarzyszem. Do domu bez kotów .

 

ANU - 1,5 roku.

Znalazły dom

 

Anu to terrierkowata, prześliczna suczka, mająca zaledwie półtora roku. Jest nieco nieśmiała, ale po krótkim czasie oswaja się i staje się wspaniałą kompanką. Nie jest duża, sięga do kolana i waży około 15 kilogramów.  Czułaby się wspaniale w domu z drugim psem- a najlepiej swoją siostrą, bliźniaczką siostrą Azą.

 

AZA - 1,5 roku.

Znalazły dom

 

Aza to półtoraroczna suczka o imponującej urodzie . Jest mieszańcem teriera .  Potrafi chodzić na smyczy, jest ufna i kochana. Uwielbia pieszczoty . Akceptuje inne zwierzęta . W domu czułaby się idealnie z drugim psem- a najlepiej swoją siostrą, bliźniaczką-Anu.

 

BORYS - ok. 6 lat.

Znalazły dom

 

Borys to około 6 letni mieszaniec labradora . Jest wspaniałym, wiernym i czułym psem. Jest bardzo nieufny, szuka odpowiedzialnego domu, który pomoże mu ponownie zaufać człowiekowi. Potrafi chodzić na smyczy, jest bardzo spokojny . Wyłącznie do mieszkania, gdyż z ogrodu ucieknie.

 

 

 


20 wrzesień 2009

 

Borys nie ma szczęścia, po kilku dniach w nowym domu wrócił do schroniska. On potrzebuje kogoś cierpliwego, kogoś, komu będzie zależało na  uratowaniu tego psa.

  

 

KLUSKA - ok. 2 lat

Znalazły dom

 

Kluska to około 2 letnia sunia, która od pewnego czasu jest mieszkanką schroniska. Została podrzucona, w zaawansowanej ciąży.  Kluska bardzo to przeżyła . Sunia jest wierna, kochana, domaga się pieszczot, jest wspaniałą towarzyszką. Ładnie chodzi na smyczy . Będzie cudownym przyjacielem!

 

ELLIOT - ok. 11 m-cy

Znalazły dom

 

Elliot jest przesympatycznym, kochanym podrostkiem w wieku około 11 miesięcy. Sięga do kolana, jest jednak drobny, waży około 16 kilogramów. Będzie wspaniałym towarzyszem zabaw, przyjacielem dzieci. Zgadza się z innymi psami, myślę, że zaakceptuje koty.
Nie pozwólmy, by najpiękniejsze chwile swojego życia spędził za kratkami..

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy