Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Wańka

Znalazły dom

Wańka to starsze mądre psisko, które zamiast służyć swemu panu, trafił do schroniska. Pies jest spokojny, zrównoważony, kocha ludzi.

Widok starszych psów w schronisku jest bardzo smutny. One wiedzą, że ich szanse na adopcje są nikłe.  Co dzień czekamy na cud aby ktoś pokochał któregoś z naszych staruszków i dał mu dobry dom na schyłek jego  życia.

 

Nurek

Znalazły dom
Nurek ma w tej chwili około półtora roku. Jest posłuszny, ugodowy, odda wszystko za nowy dom.
 

Turan

Znalazły dom
Turan..... młody, dobrze zbudowany, w typie amstafa. Pies jest łagodny, kontaktowy, nie wykazuje agresji do innych psów.  Zauważyliśmy, że lgnie do dzieci. W schronisku jest od nie dawna.
 

Astra

Znalazły dom

Astra to młoda sunia, która ma w sobie domieszkę jamniczej i sznaucerowatej krwi. Jej szorstka sierść w kolorze pieprzu i soli dodaje jej uroku. Sunia ma sympatyczną mordkę i bystre oczka. Jej charakter też jest godny polecenia.... posłuszna, zgodna, wpatrzona w człowieka.

 

 

 

Igor

Znalazły dom

Igor to młody  piesek nie dużych rozmiarów.  W jego malutkim sercu bije kochające serduszko. Igorek kocha wszystkich i wszystko. Spokojny, uległy,  co dnia wypatruje swojego człowieka. Taki piesek to sama słodycz !

 

 

 

 

 

 

 


Igorek znalazł dom.

 

 

Barbi

Znalazły dom

Barbi, to śliczna , młoda sunia, kochana i przestraszona pobytem w schronisku. Jest delikatna, spokojna, obok niej nie można przejść obojętnie, ponieważ ma w sobie wiele uroku.

 

 

Azor

Znalazły dom
Azor to duży przyjazny pies. Jest psem w średnim wieku, mądrym i wpatrzonym w człowieka. Będzie dobrym stróżem, posturą odstraszy nie jednego intruza.
 

Węgielek

Znalazły dom

Na początku stycznia Węgielek został podrzucony na wycieraczkę pracownikowi schroniska. Nie wierzyliśmy, że wyjdzie z choroby. Słaby, wychudzony, ledwo żywy. Obecnie Węgielek cieszy się życiem i czuje się całkiem dobrze. Czeka na odpowiedzialny dom.

Nr 02/2011

 

Drako

Znalazły dom

Drako jest w schronisku od wczesnego dzieciństwa. Wyrzucony w reklamówce na ul. Kopernika. Przed śmiercią uratował go przechodzień. Jest bardzo spokojnym kotem. Troszkę zamkniętym w sobie. Strasznie nieszczęśliwym...

Nr 86/2010

 

Rafałek

Znalazły dom

 

 

Rafałek jest w schronisku od lipca.
To wyjątkowy kotek, łasi się do ludzi, jest spragniony kontaktu.
 
Nr 133/2010
 
Więcej zdjęć


Rafałek zamieszkał w nowym domu.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy