Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Królowa Sara

Znalazły dom

Sara to piękna suczka, która trafiła do nas z wielką gromadką dzieci. Sara jednak zawsze wsystraszona i wylękniona, mieszkała bardzo długo w biurze. Zawsze wita wszystkich radośnie i wesoło. Sara jednak nie umie chodzić na smyczy. Nadaje się jedynie do domu, w którym może wyjść do zabezpieczonego ogrodu. Sara jest kochanym i oddanym człowiekowi zwierzakiem. Zawsze chodzi za pracownikami i dogląda porządku w schronisku. Jednak, ciągle czeka. Widzi inne psy wychodzące do nowych domów i marzy, żeby i ją ktoś ze sobą zabrał.

Sara jest dominującą sunią, więc powinna być jedynym psem. Wiemy też, że gania koty. Ma około 2 lat.

 

Kudłaty Sax

Znalazły dom

Sax przebywa w schronisku od 07.01.2010. Jest to duży, około 8 letni pies. Jego olbrzymie sterczące uszy to znak rozpoznawczy. Sax jest bardzo silnym i pewnym siebie psem. Mieszka w boksie z suczkami, które dominuje. Nie dogaduje się z psami. W stosunku do człowieka Sax nie jest bardzo wylewny. To pies, który potrzebuje pewnego siebie i zdecydowanego właściciela, który mądrze nim pokieruje. Sax na pewno sprawdziłby się jako stróż. Nie powinien jednak mieszkać w domu, w którym są małe dzieci, ponieważ jest mało delikatny.

Sax jest wykastrowany i czeka na swojego człowieka.

nr karty: 07/201

 

Sznaucer olbrzymi Ramzes

Znalazły dom

Ramzes to piękny potężny psem w typie sznaucera olbrzymiego. Jest pięknym przedstawicielem rasy. Stateczny, dostojny i poważny. Na spacerach opanowany i grzeczny. Wyglądem wzbudza respekt. Ramzes dobrze reaguje na suczki, jednak przy psach bywa czasem dominujący. Ramzesowi potrzebny jest opiekun, który zna potrzeby tej rasy, jest doświadczonym człowiekiem w pracy z dużymi rasami psów. Ramzes bardzo lubi ludzi. Chętnie łasi się do wolontariuszy i pracowników.

Czy jesteś osobą, którą Ramzes pokocha całym kudłatym sercem?

 


Ramzes mieszka już w nowym kochającym domu :) !

 

 

Piękna Misza

Znalazły dom
Misza to piękna i smukła dama. Ślicznie zachowuje się na smyczy, dobrze znosi jazdę samochodem, w tłumie ludzi pilnuje się przewodnika. Na początku Miszka jest troszkę zdystansowana, jednak po chwili się oswaja i czuje jak ryba w wodzie. Misza jest smukła, dość wysoka (sięga nad kolano). Każdego dnia próbuje wyjść z boksu najmniejszą szparą. Szuka kontaktu z człowiekiem, z psami w boksie dogaduje się świetnie. Czeka na swojego człowieka, który ja pokocha.
 

Lisek szuka domu.

Znalazły dom

Lisek przebywa w schronisku od 29.09.2008. Jest to średniej wielkości pies urodzony w lutym 2008 roku.

Lisek jest energiczny i wesoły. Uwielbia zabawę, a ludzi, których zna wręcz do niej zachęca. Rezolutny kompan długich spacerów. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Przed nim jeszcze wiele lat życia, czeka tylko na swojego człowieka, z którym mógłby je spędzić.

nr karty: 46/08


 

Wystraszona Rita

Znalazły dom

Rita jest piękna, nie duża, sięga kolan i jest niesamowicie wystraszona. Wołana boi się podejść do krat wybiegu. Zdominowana przez inne psy, zawsze ostatnia przy misce. Rita nie wiedziała czym jest ludzka miłość. Na spacerze z wolontariuszami okazało się, że jest wspaniałą suczką. Szuka kontaktu z człowiekiem, zawsze chętna do przytulania się. Musiała wrócić do boksu, w którym znów jest jedną z wielu, tą niezauważoną. Wierzymy w to, że znajdą się ludzie o wielkich i wrażliwych sercach, którzy pokochają Ritę, dla których będzie tą jedyną i niepowtarzalną. 

Rita ma około 2 - 2,5 roku. 

 

 

 


Stał się cud! Rita, która nie wychodziła z budy, która nie wierzyła już chyba w nic, MA DOM! Wszyscy jesteśmy pewni, że Rita będzie wspaniałym kochanym psem! Powodzenia mała!!

 

MILTON

Znalazły dom

Milton czeka w schronisku od sierpnia 2009 roku. Jest to pies średniej wielkości, można go podnieść, czy zaprosić na kolana. Uwielbia spacery i głaskanie. Kontakt z ludźmi to dla niego największa frajda. Potrafi się dogadać z innymi psami i sukami. Ma około 7 lat, przed nim jeszcze wiele lat życia. Nie pozwólmy mu spędzić ich w schroniskowym boksie. Ładnie chodzi na smyczy, a gdy się zmęczy po długim spacerze, idzie ładnie przy nodze. Może Milton czeka właśnie na Ciebie?

nr karty: 478/09

 

 

ŁUNA

Znalazły dom
Łuna jest niedużą suczka, która ma około 3 lat. Ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo pojętna i zainteresowana człowiekiem. Na ogół dogaduje się z innymi psami, ale potrafi być względem nich dominująca. Spacery to jej żywioł, jest kochana i czeka na wspaniały dom.
 

List od Tiny z nowego domu!

Znalazły dom

"Przesyłam Państwu zdjęcia Tiny (PON) po kilkutygodniowym pobycie w Łodzi. Tina jest bardzo kochana psiną. Jest bardzo grzeczna, posłuszna i mocno "całuśna". Bardzo lubi jeździć samochodem, szczególnie na działkę. Zarówno w domu jak i na działce czuje się u siebie.
Ma tylko jedną wadę - zawodzi jak zostaje sama w domu. Niestety, musi się do tego przyzwyczaić w ciągu półtora miesiąca. Tina waży 11,5 kg, jej brzuszek bardzo  ładnie się zagoił. 

Pozdrawiam G.O."

 

I zdjęcia Tineczki:

   

 

Cieszymy się Tinko, że jesteś szczęśliwa!

 

Saya niebawem straci wzrok, w schronisku nie ma szans.

Znalazły dom

Saya błąkała się po Elblągu. Trafiła do schroniska...
To piękna, około 5-letnia suczka w typie rasy samojed.
Jest cierpliwa, grzeczna i bardzo mądra.
Ładnie chodzi na smyczy.
Uwielbia ludzi.

Po konsultacji u dra Garncarza, wiemy, że Saya musiała mieć wypadek.
Widzi tylko na jedno oko, a niedługo całkowicie straci wzrok.
My, jako schronisko, nie możemy nic więcej zrobić. Tata wolontariuszki pojechał z nią do dra Garncarza, wydał on opinię, powiedział, że Saya musi szybko znaleźć dom, bo każdy dzień w schronisku to dla niej stres, a przez to szybciej traci wzrok...

 

 


Saya jest już w nowym kochającym domu! Przemierzyła wiele kilometrów, ale na reszcie jest szczęśliwa!
 Oto list z nowego domu Sayji :

 


"
Saya byla cala droge grzeczna w samochodzie.
Dzisiaj jet jej pierwszy dzien " w pracy". Klienci sa niazachwyconi. Moj maz tez.Dzisiaj rano bylysmy razem " na rowerze". Jak na pierwszy razbylo super.Saya ma u nas w domu swoj osobny pokoj. Z duzym koszem i poduszkami. Ona uwielbia " ogladac telewizje" ! Dzisiaj po poludniu kupimy nowasmycz i szelki. A w poniedzialek idziemy "do szkoly".Saya i ja bedziemy przechodzily trening dla slepych psow. To na wypadek jakby Saya wzrok calkiem stracila.W przyszlym tygodniu przesle zdjecia.Pozdrowienia z Porta WestfalicaH. L.
P.S. Kotami sie na prawde wcale nie interesuje."

Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi! Nasza piękna Saya zasługiwała na kochający dom i taki  też się jej trafił :) 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy