Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Łatka

Znalazły dom

Łatka została znaleziona 26.01.2019 na cmentarzu Dębica stamtąd przywieziono ją do schroniska.

Łatka to śliczna suczka średniej wielkości, która ma około 7 miesięcy.

nr karty: 30/2019

 

Pawlina

Znalazły dom

Pawlina trafiła do schroniska 25.01.2019 z ulicy Pawiej.

Pawlina to piękna, mniej więcej 2-miesięczna suczka. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie niedużym psem.

nr karty: 29/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kania

Znalazły dom

Kania trafiła do schroniska 25.01.2019 z ulicy Kalenkiewicza.

Kania to średniej wielkości suczka o charakterystycznych uszach, która ma prawdopodobnie około 7 miesięcy. Jest bardzo przyjaznym i łagodnym w stosunku do ludzi psem, który uwielbia spacery i zabawę z człowiekiem. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 28/2019

 

Wacuś

Znalazły dom

Wacuś po raz pierwszy trafił do schroniska w lipcu 2018 roku. Powiedziano nam wtedy, że widziano, jak został wyrzucony z samochodu...

Bardzo szybko został adoptowany, niestety 21.01.2019 znowu znalazł się w schronisku, ponieważ jego opiekun zmarł.

Wacuś to nieduży, kilkuletni psiak (ma prawdopodobnie około 3 lat). Jest typowo domowym, łagodnym i przyjaznym stworzeniem, które bez oporów pozwala nawet brać się ręce.

nr karty: 22/2019

 

Matylda

Znalazły dom

Matylda trafiła do schroniska 19.01.2019 z ulicy Wyspiańskiego, gdzie widywano ją od kilku dni.

Matylda to mała suczka, która z powodu braku palców u tylnej łapki, kuleje. W schronisku jest bardzo przestraszona, ale przyjazna w stosunku do ludzi. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 20/2019

 

Perełka

Znalazły dom

Perełka trafiła do schroniska 24.04.2017 z Tropów Elbląskich w wyniku interwencji.

Tak opisuje suczkę nasza wolontariuszka: " Tak jak się pojawiła, tak została. Mała zagubiona i przerażona kruszynka. Perełka nie należy do tych odważnych, pewnych siebie psiaków, które z radością podbiegają do kraty, by powąchać nową osobę, przywitać się, polizać po dłoni czy zwyczajnie wybłagać o spacer. Perełka to pies, który trzyma się z boku, gdzieś za resztą kolegów. Maleńka ogląda wszystko i wszystkich zza swoich dużych, czarnych oczu i z niepokojem drepcze łapkami po ziemi. Raz pobiegnie w prawo, raz w lewo. Zdezorientowana nagłym hałasem, euforią skaczących psów, zapachem nowych osób, całą masą smyczy i obróżek walających się wokół, ucieka w kąt, do budy. I można by powiedzieć: dziki pies, nie da się złapać. Otóż nie! I zaraz Wam to udowodnię.

Z początku, fakt, nikt nie jest pewny reakcji psa. Zestresowany pies, który chowa się w zacisznym miejscu może w każdej chwili zaatakować intruza. Zwłaszcza, gdy ktoś totalnie obcy wkłada swoje łapy do budy i próbuje swoich sił, by namówić psiaka na wyjście. Perełka jednak jest totalnie inna. Ona nie atakuje, nie warczy, nie kłapie zębami. Ona najzwyczajniej w świecie wciska się w kąt budy. Gdy ją poznałam miałam wątpliwości, czy próbować ją wyciągać, czy może jednak nie ryzykować. Jednak nie miałam serca jej zostawiać samej, spróbowałam. I OPŁACIŁO SIĘ! Mała dała się wyciągnąć. Co prawda, jej oczy mówiły mi wszystko. Była kłębkiem nerwów widząc wszędzie szczekające psy. Mimo stresu i przerażenia, Perełka wróciła dzielnie do boksu. Każde kolejne spacery uczyły ją zaufania do ludzi, pewności siebie i wiary, że człowiek jest po to by jej pomóc, nie krzywdzić.

Pomimo tego, że Perełka nadal jest nieśmiała i delikatna, wspaniale czuje się w obecności człowieka. Kladzie się obok, wtula między nogi, wystawia brzuszek do góry i z niecierpliwością czeka na odrobinę czułości i miłości. Na smyczy chodzi bardzo ładnie - nie ciągnie, nie gryzie smyczy. Jest spokojna i zrównoważona - nie skacze na nikogo, nie jest natrętna. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów, dorosłych ludzi, czy dzieci. Zabiegi pielęgnacyjne również znosi cudownie. Perełka najlepiej odnalazłaby się w spokojnym domu, bez hałaśliwych dzieci. Nadawałaby się również do mieszkania. Uważam, że spokojnie dogadałaby się z innym psiakiem. Jest totalnie uroczym, słodkim i kochanym psiakiem! Szukam dla niej odpowiedzialnych, kochających i spokojnych właścicieli, którzy pokażą jej prawdziwie życie i zapewnią miłość i troskę do ostatnich chwil."

nr karty: 162/2017

 

 

Lujka

Znalazły dom

Lujka trafiła do schroniska 10.01.2019 z ulicy Słonecznej.

Lujka to średniej wielkości suczka, która ma około 6-7 miesięcy. Jest bardzo przyjaznym, łagodnym i lgnącym do ludzi szczeniakiem. Czy nikt jej nie szuka?

nr karty: 14/2019

 

 

Buka

Znalazły dom

Bukę znaleziono 10.01.2019 na ulicy Traugutta, skąd trafiła do schroniska.

Buka to mniej więcej 3,5-miesięczna kotka. Ponieważ aktualnie przebywa w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, wiemy, że jest oswojonym i chętnym do kontaktu z ludźmi stworzeniem. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Powoli zaprzyjaźnia się ze współlokatorem kotem i trzema psami.

 

 

 

 

Esti

Znalazły dom

09.01.2019, trafiła do nas taka oto kruszynka. Nazwaliśmy ją Esti.

Esti ma około 6 tygodni i z pewnością krótko przed tym, gdy została porzucona na klatce schodowej, była bezpieczna przy swojej psiej mamie. Bolejemy nad tym, że zamiast zrobić ogłoszenie i postarać się znaleźć dom dla tak małego szczeniaka, lub zwrócić się o pomoc do nas, ktoś po prostu ją zostawił...

Teraz jednak musimy skupić się na tym, by znaleźć dla Esti odpowiedzialnych opiekunów, którzy rozumieją, że posiadanie psa, to nie tylko sama przyjemność, lecz także obowiązki i (czasami) problemy wychowawcze.
Gdy dorośnie, Esti będzie prawdopodobnie niedużym psem, nie możemy jednak ocenić z całą pewnością, jaką wielkość osiągnie, gdyż nie wiemy, jak wyglądają jej rodzice.

nr karty: 11/2019
 

Szpulka

Znalazły dom

Szpulka trafiła do schroniska 08.01.2019. Opiekun suczki wyprowadził się z mieszkania, a psa zostawił w nim, niczym zbędna rzecz...

Szpulka to mała psinka, która nie jest już młoda. Jest spokojna, grzeczna, przyjazna i łagodna w stosunku do ludzi. Schronisko to nie jest miejsce dla niej, zwłaszcza teraz, zimą...

nr karty: 8/2019

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy