Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

ELLIOT - ok. 11 m-cy

Znalazły dom

 

Elliot jest przesympatycznym, kochanym podrostkiem w wieku około 11 miesięcy. Sięga do kolana, jest jednak drobny, waży około 16 kilogramów. Będzie wspaniałym towarzyszem zabaw, przyjacielem dzieci. Zgadza się z innymi psami, myślę, że zaakceptuje koty.
Nie pozwólmy, by najpiękniejsze chwile swojego życia spędził za kratkami..

 

MEGANKA

Znalazły dom

Meganka przebywa w schronisku od lutego 2009. Suczka została znaleziona w szkole. Wspinała się na ostatnie piętro z chorą nóżką. Wszyscy ją głaskali i przytulali, ale nikt nie pomyślał, co się z nią stanie potem?

Meganka jest psem średniej wielkości. Ładnie chodzi na smyczy. Jest przyjaznym zwierzakiem, nie ma w niej cienia agresji. Nadaje się do dzieci, jest miła i spokojna. Nie lubi jednak kotów.

nr karty: 94/09


 

 

ATLETA – ok. 1 rok.

Znalazły dom

 

Atleta to młody, około roczny, terrierowaty piesek. Na smyczy chodzi ładnie do dopracowania, tzn: nie ciągnie- bardzo ważne, ale za to jest strasznie ciekawski, dogaduje się z innymi psami, bardzo przyjazny, spragniony kontaktu z człowiekiem.

 

TOMASZEK – ok. 6 lat.

Znalazły dom

 

Tomaszek to niewielki, około 11 kilogramowy, szorstkowłosy piesek. Został znaleziony, na torach, gdzie leżał i czekał.. na kogo? Tego nie wiadomo.. Pies bardzo cierpiał, gdy trafił do schroniska. Teraz jest lepiej, Tomaszek odnalazł się w tej sytuacji, choć nadal jest bardzo smutny.. Tomaszek ma marne szanse na adopcję .. Może ty to zmienisz?

 

COCO

Znalazły dom

Coco trafiła do schroniska w marcu 2008 roku jako szczeniak.

COCO na dom czeka już całe swoje życie, czyli prawie 9 lat. Czarna, nieduża, niepozorna sunia. Zwykle schowana w najdalszy kąt boksu, nikomu się nie narzuca, całą sobą daje do zrozumienia, że "jej tu nie ma". Znakiem rozpoznawczym Coco jest różowa blizna nad noskiem i biały piorun na piersi. I to spojrzenie - jakże wymowne...
Coco najpewniej i najbezpieczniej czuje się wśród innych psów. Na spacerach zawsze pilnuje się towarzysza z boksu, jest dosłownie jego cieniem. Nigdy nie wykazała agresji w stosunku do ludzi, jest bardzo delikatna i łagodna. Potrzebuje chwili, by przekonać się, że wyciągnięta ku niej ręka nie zrobi jej krzywdy, a wtedy z zaciekawieniem obserwuje człowieka i nieśmiało merda ogonem. Jest cichutka, grzeczna, spokojna. Ładnie chodzi na smyczy.
Ta sunia nie zna innego życia niż to w schronisku, dlatego potrzebuje cierpliwego, spokojnego i wyrozumiałego opiekuna, który wszystkiego ją nauczy i pokaże, jak piękne może być życie. Z pewnością towarzystwo innego psa w nowym domu sprawi, że Coco podpatrując od niego różne zachowania, szybciej przełamie swój lęk i niepewność. Nie dopuszczamy do siebie myśli, że jej życie rozpoczęte w schronisku miałoby się tutaj zakończyć. Czy ktoś zlituje się nad jej losem...?

nr karty: 08/08

 
 

ROBIK – 6 lat.

Znalazły dom

 

Robik to 6 letni pies oddany przez właściciela. Wyglądem przypomina nieco mieszankę sznaucera miniaturki. Jest kochany, domaga się pieszczot i bardzo tęskni za swoim właścicielem. Potrafi chodzić na smyczy, jest karny i posłuszny. Lubi spacery i zabawę, ślicznie aportuje. Dobrze dogaduje się z innymi psami, nawet tej samej płci. Byłby idealnym towarzyszem.

 

BURKA – ok. 3-4 lat.

Znalazły dom

 

Burka to około 3-4 letnia suczka. Jest mała, sięga do połowy łydki, ma śliczne, stojące uszka i miękką sierść . Czeka na dom PONAD DWA LATA. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Jest grzeczna, posłuszna i bardzo łagodna. Uwielbia kontakt z człowiekiem. W stosunku do innych psów jest uległa- przez długi czas była dominowana przez znacznie większe od siebie suczki. Akceptuje koty. Nadaje się do rodziny z dziećmi, lub do osoby starszej.

 


20 wrzesień 2009

 

Burka nadal czeka na dom. Jest wysterylizowana. Mimo, że jest w schronisku, bywa szczęśliwa. Dzięki wspaniałym wolontariuszom.  Doroto dziękujemy za serce jakie wkładasz w te spacery z psami. To ich jedyna namiastka normalnego życia przy człowieku. Burka na spacerku z Dorotą:

 

 

 Pani Burki i sama Burka odezwała się do nas :)

 

Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!

Burkowy list:

"Chciałam tylko poinformować, że Burka ma się bardzo dobrze. Uwielbia szaleć po ogrodzie, w domu też czuje się dobrze, powoli akceptuje wszystkich domowników (prędzej kobiety niż mężczyzn ;-) ). Kiedy wychodzę do pracy, musi zostawać w domu z babcią, ponieważ wypuszczona w tym czasie na ogród pozostaje tam, aż do mojego powrotu (mniej więcej 9 godzin) i nikt nie jest w stanie namówić jej do przyjścia :-) mam nadzieję, ze się to zmieni, bo zima tuż tuż! Wszyscy w domu ją uwielbiają, jest wspaniała!"

I zdjęcia w nowym domu Burczysławy naszej :)

 

   
 

KOPI - ok.6 lat.

Znalazły dom

Kopi jest biszkoptowym, szorstkowłosym psem średniej wielkości. Ma około 6 lat. Aby ktoś zwrócił na niego uwagę, aby ktoś zechciał wziąć go ze sobą do domu, czeka w schronisku już od 5 lat (dokładnie od lipca 2008 roku).

Kopi lubi pływać i biegać przy rowerze. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Czeka na wygodne miejsce na Twojej kanapie lub na ciepłą budę w Twoim ogrodzie.

 

nr karty: 23/08

 

 

 

SALI - ok. 3 lat.

Znalazły dom

 

Sali to śliczna, mądra i kochana suczka – mix ogara polskiego. Jest dość duża, ma już ok.3 lat. Jest przyjaznym zwierzakiem, nie ma w niej cienia agresji, nadaje się jako towarzyszka dla dzieci. W schronisku nie przeszkadza jej głośno szczekające towarzystwo. Po prostu weź ją stąd! Sali czeka na odpowiedzialny i kochający dom.

 

 


14 wrzesień 2009

 

Sali, teraz Simba zamieszkała w nowym domu. U Gosi, która codziennie opiekuje się wszystkimi psami w naszym schronisku! Dziękujemy Gosiu i życzymy Wam szczęścia!!!

Gosia i Simba

 

 

 

PLAMKA / ŁATKA

Znalazły dom

Plamka (inaczej zwana Łatką) mieszka w schronisku już od grudnia 2008 roku.

Jest to biało-czarna suczka średniej wielkości. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Od tylu już lat spogląda tęskno w stronę każdego przechodzącego obok boksu człowieka... Chciałaby wreszcie poczuć, że ktoś ją kocha, że ma dla kogo żyć.

nr karty: 115/08 


 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy