Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Trzy szczeniaki szukają odpowiedzialnych opiekunów!

Znalazły dom

****Ogłoszenie grzecznościowe****

Nowych domów szukają trzy szczeniaki w wieku ok. 3 miesięcy. Czarny to samiec, pozostałe dwie to suczki. Pieski są zdrowe, wesołe i uwielbiają kontakt z człowiekiem. Są bardzo łagodne także w stosunku do dzieci. Akceptują towarzystwo innych zwierząt. Zostały zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym.

Kontakt z domem tymczasowym: 669 353 531.

 

Ranek

Znalazły dom

Ranek trafił do schroniska 20.09.2018 z Władysławowa z ranną łapą.

Ranek to delikatny kocurek, o lśniącej, czarnej sierści, który urodził się w 2017 roku. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest trochę nieśmiały, ale gdy tylko kogoś pozna, zmienia się w ufnego, lgnącego do ludzi kota.

nr karty: 3/EL/2018

 

Teo

Znalazły dom

Teo przebywa w schronisku od 28.11.2018. Trafił tutaj z ulicy Teatralnej.

Teo to dorosły kocur, który jest odważny i ciekawy świata. Jest oswojony, śmiały i wiecznie spragniony pieszczot.

nr karty: 194/2018

 

Ryś

Znalazły dom

Ryś trafił do schroniska 27.11.2018 .

Ryś to piękny, dorodny kocur. Jest oswojony i przyjazny w stosunku do ludzi. Jako jeden z pierwszych przybiega do osób odwiedzających kociarnię, ociera się o nogi, zaczepia i domaga pieszczot.

nr karty: 192/2018

 

Wojtuś

Znalazły dom

Wojtuś trafił do schroniska 25.07.2018 z Bażantarni.

Wojtuś to piękny, duży kocur, który ma około 1,5 roku. Jest oswojonym stworzeniem, które lgnie do ludzi i ciągle domaga się pieszczot.

nr karty: 105/2018

 

Roki

Znalazły dom

Roki został oddany do schroniska 17.12.2018 przez swoich opiekunów, którzy przygarnęli go trzy miesiące wcześniej. Powodem oddania szczeniaka była, jak nam powiedziano, "jego agresja w stosunku do małych dzieci".

Roki ma obecnie około 5,5 miesiąca. Jest średniej wielkości psiakiem o rozbrajająco smutnym spojrzeniu i uroczych uszach. Gdy dorośnie, Roki będzie niewysokim psem o masywnej budowie i stosunkowo krótkich łapkach.

Na razie Roki dał się nam poznać jako typowy, chętny do zabawy i łobuzowania szczeniak. Nie wykluczamy oczywiście, że ma cechy psa dominującego i będzie wymagał pracy, być może pod okiem behawiorysty, by go ułożyć. Dlatego też poszukujemy dla niego odpowiedzialnego i konsekwentnego opiekuna, który będzie miał możliwości, czas i cierpliwość, by zapewnić psu odpowiednie szkolenie.

nr karty: 375/2018

 

Anika

Znalazły dom

Anika trafiła do schroniska 15.12.2018 w wyniku interwencji. Ona i trzy inne psiaki były głodzone, bite i trzymane w skandalicznych warunkach.

Anika to nieduża i drobna suczka, która ma około 2 lat. Na razie jest bardzo przestraszona, ale łagodna w stosunku do ludzi. Wierzymy, że pod troskliwą opieką pracowników i wolontariuszy naszego schroniska szybko zrozumie, że ludzie mogą nie tylko sprawiać cierpienie, ale też dawać poczucie bezpieczeństwa, radość i miłość.

nr karty: 372/2018

 

Glinka

Znalazły dom

Glinka trafiła do schroniska 15.12.2018 w wyniku interwencji. Ona i trzy inne psiaki były głodzone, bite i trzymane w skandalicznych warunkach.

Glinka to nieduża i drobna suczka, która ma około 2-3 lat. Na razie jest wycofana i nieufna w stosunku do ludzi. Wierzymy jednak, że pod troskliwą opieką pracowników i wolontariuszy naszego schroniska szybko zrozumie, że ludzie mogą nie tylko sprawiać cierpienie, ale też dawać poczucie bezpieczeństwa, radość i miłość.

nr karty: 371/2018

 

Hiena

Znalazły dom

Hiena trafiła do schroniska 15.12.2018 w wyniku interwencji. Ona i trzy inne psiaki były głodzone, bite i trzymane w skandalicznych warunkach.

Hiena to nieduża i drobna suczka, która ma około 2 lat. Na razie jest bardzo przestraszona, ale łagodna w stosunku do ludzi. Wierzymy, że pod troskliwą opieką pracowników i wolontariuszy naszego schroniska szybko zrozumie, że ludzie mogą nie tylko sprawiać cierpienie, ale też dawać poczucie bezpieczeństwa, radość i miłość.

nr karty: 370/2018

 

Makao

Znalazły dom

Makao został przyprowadzony do schroniska 13.12.2018. Powiedziano nam, że psa znaleziono przywiązanego do słupa dzień wcześniej na ulicy Wiślickiej.

Makao to młody, sympatyczny psiak. Chcemy wierzyć, że jednak nie został porzucony, że ktoś go szuka...

nr karty: 368/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy